ChuBurger که اسکار بلوز, آبجوسازی رشد از یک کامیون مواد غذایی در سال 2011 به دو مفهوم رستوران با یک سوم بالا مشخصات محل در داخل Coors میدان خواهد شاتر خود را به آخرین خروجی در 1225 کن پرات بلوار در برکلی در روز شنبه, آوریل 29. آبجو-و-برگر مشترک خواهد انواع ارسال کردن ویژه و تخفیف به مناسبت.

اصلی ChuBurger باز در برکلی در سال 2013, خدمت, گوشت گاو از شرکت رازک و تلیسه در مزرعه, اما آن را به سرعت outgrew که مزرعه به ویژه هنگامی که Coors زمینه برداشت از این مفهوم در سال 2016. دنور محل باز در سال 2017 در 3490 Larimer اما بسته در ماه دسامبر گذشته. این Coors زمینه نقطه بود که توسط Aramark بود جایگزین Smashburger در آغاز فصل بیس بال در سال 2019.

اسکار بلوز Fooderies که متعلق است به طور جداگانه از آبجوسازی هنوز به اجرا در سایر رستوران ها و کلوپ های موسیقی در Longmont, لیون, Denver, Boulder, Colorado Springs.

نگه داشتن خواندن برای دیدن آبجو tappings و حوادث به اوایل ماه مارس.

Beer Calendar: Say Goodbye to ChuBurger and Hello to Leap Day

رفیق دم

چهار شنبه, فوریه 26
رفیق دم را ضربه بزنید زمستان شوخ طبعی در ظهر. این 6 درصد ABV بلژیک-سبک آبجو گندم بود دم با اسرائیل پوست پرتقال تازه زمین گشنیز و سنبل. آن را خشک و کرمی در پایان از فلس دار چاودار.

مس کتری دم را از یک ماه از گیلاس-مضمون firkins با ضربه زدن, گیلاس, سر Quatre. آبجوسازی باز می شود در 2 p. m. و آبجو است که تنها در دسترس بر روی آن ضربه بزنید.

آتش سوزی در کوه شیپور خاموشی یک چیز قابل روسی رودخانه دم را پلینی در آن 32nd خیابان محل در 4 p. m. (هر چند شما می توانید با خرید یک بلیط برای یک پور به عنوان اوایل به عنوان 11 a. m.).

پنج شنبه, فوریه 27
بزرگ تقسیم دم رول های جدید در طول سال ارائه امروز به نام ماشین Camper مه آلود Pale Ale. خشک-پریدند با Sabro رازک 5 درصد ABV آبجو دارای رایحه طالبی انبه و نارگیل, آبجوسازی می گوید. از آن خواهد شد در دسترس در هر دو taprooms در پیش نویس و در کنسرو شش بسته به رفتن.

TRVE دم قطره یک نام تجاری جدید همکاری, زندگی و مرگ است که آن را با هم با شهرستان لانگ آیلند آبجو پروژه. “این طلایی مخلوط-فرهنگ ترش بود چاشنی با شکوفه هلو پوست لیمو سوسن و نعناع و اسطوخودوس برای علفی و چای مانند و در عین حال روشن و شخصیت” TRVE می گوید. آن را در دسترس خواهد بود در پیش نویس و در چهار بسته به رفتن. یک مقدار بسیار محدودی را ببینید کلرادو توزیع.

فین مانور را کج دفع صنعتگر آبجو پروژه دو, جدیدترین امپریالیستی stouts در شیر و همراه با چند نفر دیگر آبجو از آبجوسازی. گل خطمی را تنومند بود دم با کاکائو, باد صبا و نارگیل در حالی که زغال اخته قطره ای ساخته شده بود با شیرین شکوفه فعالیت های تجاری تک-منبع اتیوپی قهوه و زغال اخته. دیگر آبجو شامل Citra اکتشافی DDH مه آلود IPA; سنت کره ای, بلوط سالخورده Saison با رایحه سنبل هندی و گشنیز و بد بو Raspicot بلوط سالخورده ترش با زردآلو و تمشک.

Beer Calendar: Say Goodbye to ChuBurger and Hello to Leap Day

حماسه دم

روز شنبه, فوریه 28
شما می دانستم که کسی آن را انجام دهید در نهایت و در اینجا آن است. در سرپیچی از روند نسبت به کم کالری و کم کربوهیدرات پایین-ABV, آبجو, حماسه دم منتشر سوپر IPA من “پر کالری” آبجو که در وزن 12 درصد ABV و ویژگی های تصاویر دسر بر روی برچسب. آبجو دم با زردآلو و Grungeist, اشتایر اژدها و Citra رازک. این یکی فوق العاده به اندازه.

عجیب و غریب هنر و صنعت آبجو شرکت تبدیل این ده سال و به مناسبت های آبجوسازی برای بازگرداندن بسیاری از جمعیت مورد علاقه از سال گذشته است. Tapped اولین شب عجیب و غریب باز در 2010 Paint It Black, عسل, قهوه, تنومند خدمت کرده بود در نیترو تا سال 2013 “که آن را از دست بازوی مسابقه کشتی با بمب گیلاس به ویژه تنومند در عجیب و غریب آبجو هیئت مدیره” آبجوسازی توضیح می دهد. “آبجو شیرین شروع می شود اما بلافاصله می رود استخوان خشک با کباب قهوه acridity و بزرگ هاپ تلخی همه در همان زمان. متوسط سالم عسل واقعا خشک این یکی (این خیلی fermentable) اما برگ های آن wildflower عسل یادداشت پشت سر گذاشت.”

مغزی دم می اندازد پایین چهار قوطی های امروز از جمله دو همکاری. اولین آبجو نقاط مسافر ایتالیایی-سبک Pilsner یک 5.4 درصد ABV همکاری با آلوارادو خیابان آبجوسازی & مزه که پریدند با تمام-گل تتنانگ, Taiheke و نلسون و تخمیر در مغزی را چوبی foeder. دوم collab است همین حالا با من تماس آقا DDH دو IPA (دم با کیسی دم و با پوست ترکیب) که پریدند با Citra و موزاییک در گرداب و سپس خشک-پریدند با Citra زرخیز و HBC 472. سوم آبجو است که هواپیماهای بدون سرنشین قیام یک 6.9 درصد ABV IPA که احیا شد پس از مرموز هواپیماهای بدون سرنشین رؤیت در شمال کلرادو. آخرین آبجو ممنوع است بت ماورا ترش IPA: مای تای بود که پریدند با Citra, Sabro و کهکشان در گرداب ساخته شده و سپس با لاکتوز, نارنگی, بادام, وانیل و آهک.

ویلی ریشه های دم در گریلی به ارمغان می آورد بازگشت خود را جشن آبجو تیره با بهره برداری عظیم 23 آبجو بیش از سه روز (جمعه تا یکشنبه). نیز وجود خواهد داشت cellar نسخه می توانید محصول فوق العاده و سخت seltzer. برای لیست کامل از آبجو و کسب اطلاعات بیشتر به Wiley ریشه را در Facebook صفحه.

Beer Calendar: Say Goodbye to ChuBurger and Hello to Leap Day

پلات پارک دم

چهار شنبه, آوریل 29
این جهش روز! اگر شما در حال انجام کاری خاص در یک روز که تنها می آید در اطراف هر چهار سال یک بار, شما فقط پرداخت نمی به اندازه کافی توجه به تقویم خود را. پلات پارک دم پرداخت می شود توجه به همین دلیل است که آبجوسازی است پرتاب یک جهش های کامل با بهره برداری از جدید انگلستان-سبک IPA دم با نارنگی, وانیل و شیر و شکر. آه و برای شما برنامه ریزان آبجوسازی فروش limited-edition سال کبیسه که شما می توانید به عقب در چهار سال به صورت رایگان برای دوباره پر کردن (با فرض این سیاره است که هنوز هم در اینجا).

وجود خواهد داشت یک روز اضافی از تاریکی این سال و به مناسبت آن Baere دم است بهره برداری از هشت یا بیشتر متفاوت آبجو تیره برای لذت بردن خود را از جمله, اما نه محدود به: عشق کور است زبان انگلیسی, Porter, Baere تنومند (دم با کاکائو پوسته از Cultura صنعت شکلات) بدون خط امپریالیستی تنومند با نارگیل و کاکائو nibs Squarrel هیچ خط زغال اخته شکلات, چاق و چله, توت, دوگانه تیره ترش و Foraged از فراست تیره ترش ساخته شده با foraged مریم گلی و سرو کوهی (دم در همکاری با 121 Brewhouse).

ایستگاه 26 دم جلوه ای جدید مه آلود دو IPA نامیده می شود در پایان روز. شامل ابررساناها Citra, آیداهو, 7, Simcoe و کهکشان رازک به 8.5 درصد ABV آب بمب در دسترس خواهد بود در چهار بسته از شانزده-آیا هر اونس. درب در باز ساعت 11 صبح اساسی Kneads پیتزا خواهد بود slinging پیتزا.

DeSteeg دم جشن هفتمین سالگرد در کوچه (پشت تنیسون خیابان خاموش غرب 44 خیابان) با هفت تازگی شنود گذاشته آبجو ساعتی کوله پشتی فروشگاه موسیقی زنده و یک نان تست به صورت تمام هفت آبجو در زمان های جداگانه در طول روز است.

سوختگی خانواده صنعتگر اله یادداشت امروز تغییر ناگهانی از تقویم با بهره برداری از افکار زمستان امپریال سفید, تنومند. نیز وجود داشته باشد و موسیقی زنده از طلوع آفتاب رانندگی در 7:30 p. m.

اقلیدس سالن شیپور خاموشی روسی رودخانه پلینی در ساعت 11 صبح و آن را آخرین شانس خود را برای دریافت یک طعم و مزه از فرقه آبجو سه گانه IPA در دنور تا 2021. وجود خواهد داشت منو ویژه که جفت خوبی با گره های در حال اجرا در تمام طول روز از جمله خرگوش و سوسیس سرخ شده با مرغ قورباغه ، یکی Pliny هر فرد است.

Westbound و پایین و آمالگام دم در دوباره آن را باز بشکه پیری, مرکز فرهنگی, مرکز 6381, ساحل, خیابان, واحد, یک, برای یک pop-up بهره برداری از ظهر تا 5 بعد از ظهر خواهد بود وجود دارد هشت آبجو در شیر به همراه همه فن حریف بطری و قوطی برای فروش برای رفتن و یا نوشیدنی در سایت. El Taco Veloz کامیون مواد غذایی را در دست داشته باشد.

نسبت Beerworks به ارمغان می آورد پشت بام آن, مکزیکی, Lager در ظهر. “دم با فلس دار ذرت و پشت بام را پاک و ترد با لمس کمی از شوری” آبجوسازی می گوید.

Holidaily دم در طلایی را جشن چهار سال که فاقد گلوتن با یک حزب و یک آبجو انتشار: Brut N رایگان چای IPA آن کمترین کالری آبجو هنوز در کمی بیش از 100 کالری در یک پاینت. از آن خواهد شد بخشی از یک ویژه چهار آبجو پرواز IPAs که شامل تقویت اعتماد به نفس دو IPA, چاق, سفت را IPA و مدال طلا برنده Boombastic مه آلود IPA.

هر سال قله پیکس دم در بنای تاریخی منتشر شیب دو IPA آبجو که طراحی شده بود به ترک مردم فقط به عنوان نفس به عنوان افسانه ای Manitou شیب پیاده روی دنباله برای آن را نام برد. اما از آن خواهد شد یکی دیگر از چهار سال قبل از انتشار صورت می گیرد در روز جهش. با استفاده از بیش از سه پوند در هر بشکه موزاییک, کلمبوس, و صدمین سالگرد رازک به 10.5 درصد ABV نیز دارای 185 IBUs. آن را “مدرسه قدیمی, West Coast IPA بود که دو خشک پریدند قبل از خشک رقص سرد بود” آبجوسازی می گوید.

پنج شنبه, مارس 5
تصویر آینه دم (که قبلا اکو دم) در فردریک را ضربه بزنید یک آبجو جدید در 3 p. m. به نام باواریا ، این پاک و ترد مونیخ-سبک Helles خواهد بود در خدمت تخصص ظروف شیشه ای است که شما را به نگه داشتن برای $12.

جمعه, مارس 6
FlyteCo دم جشن سالگرد یک سال آخر این هفته با یک سری از آبجو tappings زنده موسیقی کارائوکه کامیون های مواد غذایی, بازی و از روی تریلر. امروز بهره برداری است آناناس جسه. خواهد شد که در روز شنبه توسط آبجوسازی ویسکی چاودار بشکه در سن کهربا و پورتر و سپس در روز یکشنبه توسط یک IPA است که FlyteCo اولین همکاری با گفتوگو دم در شفق قطبی.

“آیا شما تا کنون دیده Shepard Fairey را اطاعت غول خیابان هنر ؟ آن را الهام بخش در پشت اطاعت جلسه IPA, 4.5 درصد ABV IPA که هماهنگ ترکیبی از مدرسه و مدرسه جدید.” این کلمه از Empourium دم که شیپور خاموشی این آبجو در ظهر. “قوی مالت ستون فقرات نگه می دارد تا به مقدار فراوان از اواخر رقص خوبی از سده و چینوک رازک. این IPA است سرشار از طعم و رایحه آناناس گریپ فروت و یک اشاره از کاج.” قرمز کوچک آشپزخانه را در سایت سرو غذا.

Factotum Brewhouse به ارمغان می آورد سالانه پنجم آن آبجو جنون یک کروشه چالش (به افتخار بسکتبال NCAA) است که چاله شانزده تفاوت های محلی و سازمان های غیر انتفاعی در برابر یک دیگر برای جایزه 500 دلار کمک مالی. هر غیر انتفاعی دم آبجو در Factotum شده است که اختصاص یک براکت: رازک, آب جو یا قارچی. همه آنها را شنود گذاشته در سراسر مه — ابتدا با یکی از اولین امروز — به یک نفر یک فرصت برای رای برای مورد علاقه خود را. آبجو با بیشترین آرا را در ادامه به بعد براکت. قهرمانی دور برگزار خواهد شد در ماه فوریه است. رفتن به استخر را در Facebook صفحه برای جزئیات بیشتر.

پنج شنبه, مه 7
Arvada جدید تصویر دم خود را جشن می گیرند و چهارمین سالگرد با چهار ویژه taproom آبجو انتشار موسیقی زنده کردن دوباره زیر یک گرم چادر از 4 تا 8 بعد از ظهر و یک DJ زنده پس از آن.

داستانی, آبجو شرکت به ارمغان می آورد و طی آن تمام زمان های مورد علاقه آبجو در شانزده اونس قوطی برای یک سه گانه می تواند شروع در 1 بعد از ظهر خاموش اسکریپت Pilsner است که یک آلمانی-سبک pils ساخته شده با Saaz و Saphir رازک. فن داستان دو خشک پریدند NEIPA است collab با شرکت: NEIPA & مبهم و مه رقیق Facebook گروه که شامل Citra, موزاییک, کهکشان ویک راز گره. متناوب در حال حاضر تیره ابجو کم الکل توسط یک آلمانی به سبک schwarzbier است که آسان برای نوشیدن و پایین تر در الکل. هر سه نیز بر روی آن ضربه بزنید.

زونی پوبلوو خیابان دم جشن سومین سالگرد با حزب شامل دو آبجو انتشار سه باند (بین 1 و 7 بعد از ظهر) دو کامیون مواد غذایی و دیگر سرگرم کننده خانواده. آبجو هستند Goldberry آل خواهد بود که شنود گذاشته در 3 p. m. و جاستین, آسان رفتن, کهربا خواهد شد که شنود گذاشته در 6 p. m.

Hops & پای میزبان Westword آبجو نویسنده جاناتان Shikes (که من) برای انتشار کتاب خود دنور آبجو: تاریخچه مایل بالا دمکه به بررسی شهر صعود slingers از سال 1859 تا سال 2019. Hops & پای شیر خواهد شد تعدادی از آبجو ساخته شده توسط کارخانه های لبنی در کتاب ذکر شده از جمله Bierstadt Lagerhaus, TRVE دم متقابل ما دوست, سیاه, پروژه وحشی و خود به خودی اله رفیق دم نسبت Beerworks ایستگاه 26 دم و مغزی دم. ابتدا در ظهر Shikes خواهد شد فروش و امضای کتاب.

ارسال بیری اطلاعات به editorial@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im