آبجو تقویم: روز برنج سرگرم کننده و دو تخته سنگ آبجوسازی دهانه

Weldwerks دم برای اولین بار پرده برداری مناسب بیت ورود خود را به کم کالری و کم کربوهیدرات مه آلود IPA روند در پاییز گذشته قبل از بسیاری از دولت بزرگتر کارخانه های لبنی معرفی خود را عرضه و در حال حاضر گریلی-بر اساس آبجوسازی آوردن آبجو به نه مترو-منطقه کلرادو, Whole Foods Market مکان.

مناسب بیت دم با Citra زرخیز و Sabro گره ای در وزن 130 کالری و پنج گرم کربوهیدرات در هر شانزده اونس می تواند; این تنها 4.2 درصد ABV. “با کلرادو بودن چنین فعال و outdoorsy دولت ما شاهد یک افزایش در تقاضا برای کم کربوهیدرات کاهش می یابد و کالری آبجو است که هنوز روح بزرگ WeldWerks مه آلود IPA می گوید:” Weldwerks مدیر بازاریابی جیک گودمن. آبجوسازی تا به حال یک رابطه با کل مواد غذایی برای چند سال و متناسب با بیت خواهد بود در دسترس در فروشگاه های مواد غذایی در Belmar, Boulder, Cherry Creek, کلرادو, بلوار فرماندار تگزاس, برتر, تمرک, یونیون استیشن واشنگتن, پارک.

چند تا از کلرادو بزرگتر کارخانه های لبنی هر دو هنر و صنعت و هنر و صنعت را معرفی کم کالری و کم کربوهیدرات پایین ABV آبجو در ماه های اخیر از جمله اسکار, بلوز, جدید, بلژیک, Odell Breckenridge, ماه آبی و اوری.

نگه داشتن خواندن برای هنر و صنعت آبجو در حوادث و tappings از طریق اواخر ماه مارس است.

Beer Calendar: St. Paddy's Day Fun and Two Boulder Brewery Openings

مس کتری دم

چهار شنبه, مارس 11
مس کتری دم به ارمغان می آورد پشت آن سری از شنبه firkin tappings در ساعت 2 بعد از ظهر با Key Lime نارگیل مدیریت Quatre یک نسخه از کلاسیک آن طلایی ترش.

پنج شنبه, مارس 12
رفیق دم میزبان دو نسخه در ظهر. طرح شرط جدید 9.7 درصد ABV دو IPA دم با سلطانه, موزاییک, Citra و زرد گره. Honeyman 32 IPA 32 در رفیق R&D IPA سری دم با Azacca نیلوفر آبی و زرد گره.

هر پنج شنبه, بزرگ, تقسیم دم شیرهای آب جدید آبجو از آن برنامه آزمایشی. این هفته ویژگی های یک طراوت آلمانی سبک ترش دم کرده با لیمو ترش و پوره makrut برگ آهک و نمک صورتی هیمالیا.

جمعه, مارس 13
مس کتری دم لگد کردن سنت پاتریک روز در هفته (که یک هفته چیزی در حال حاضر؟) با بهره برداری از یک نسخه از آن به من کمک کردن تنومند در نیترو.

مغزی دم میزبان دو می تواند انتشار و استقبال Jonathan Shikes (که من) از 5 تا 7 بعد از ظهر به جشن آزادی دنور آبجو: تاریخچه مایل بالا دمکه به بررسی شهر صعود slingers از سال 1859 تا سال 2019. Shikes خواهد شد فروش و امضای نسخه از کتاب جدید. مغزی را تازه قوطی نادر صفت شاخص خود IPA به عنوان به خوبی به عنوان جدید آبجو با حمایت و محتوای یک 7.5 درصد ABV IPA ساخته شده با موزاییک و جنوب شور رازک در گرداب و خشک پریدند با نلسون جنوب شور و Wakatu.

Tivoli دم شیرهای آب جدید firkin در 3 p. m. آبجو تازه است-پریدند کوه فشار IPA با اشتایر اژدها گره ای که به آن اشاره می کند از شور و میوه خربزه, انواع توت ها, میوه گوشتدار و فلفل شیرین.

دنور Beer Co. منتشر Crowlers از آن بزرگ برنج را تنومند ایرلندی در آن Olde شهر اروادا محل تنها. “لود شده با شکلات و کارامل malts و همچنین جو و جو بوداده بزرگ برنج را حمل عمیق و غنی مالت پیچیدگی است. دم به بسیار خشک به عنوان یک سنتی ایرلندی تنومند باعث می شود آن را صاف و آسان نوشیدن” DBC می گوید.

بیرونی محدوده دم در فریسکو قطره چهار قوطی های مختلف امروز به عنوان وعده داده شده در حال گسترش آبجوسازی بیش از فقط IPAs اگر چه دو وجود دارد از آن. جدید IPAs در عمیق شیب دار DDH متوکا دو IPA با Citra موزاییک و متوکا رازک و Glamour, IPA با Wai-iti, Citra و تتنانگ رازک. در ضمن بیرونی محدوده را انتشار نهایی اجلاس, فرانسوی, خانه رعیتی و Gluggin’ بلژیک-سبک تنومند collab با Cloudburst دم.

روز شنبه, مارس 14
تاریخ Goldspot دم شروع در 10:30 صبح برای برخی از کلاسیک ایرلندی کرایه از, كلاسيك خاص و آبجو به جشن روز سنت پاتریک. وجود خواهد داشت bangers و مش ایرلندی خورش گوشت گاو و اذوقه و نوشابه و بیسکویت همراه با tappings از یک تنومند ایرلندی و انگلیسی خفیف و قهوه تنومند. خرید بلیط خود را در فرد در Goldspot قبل از این رویداد; آخرین روز برای خرید و فروش بلیط خواهد بود پنج شنبه, مارس 12.

به افتخار سنت برنج, داستان, آبجو شرکت به ارمغان می آورد Hush Hush Slushie که “طعم بسیار شبیه به سبز که لرزش از آن محل با قوس” آبجوسازی می گوید. این نه رنگ سبز شبدری می لرزد ساخته شده با لاکتوز نعناع و um سبز. داستانی را نیز به آن ضربه بزنید ظرفی شبیه بشاخ یا قیف خیار, نعناع, Matcha کرم آل.

توجه داشته باشید: دنور روز سنت پاتریک رژه لغو شده است بنابراین پارامترهای این رویداد ممکن است تغییر کند. Bierstadt Lagerhaus به ارمغان می آورد بازگشت به آلمان/ایرلند حزب که در آن خواستار دوبلین را در ابجو کم الکل: یک ازدواج مصلحتی, شروع روشن و در اوایل در 7 صبح چرا اینقدر زود ؟ از آنجا که شما می توانید لذت بردن از گوشت گاو corned, kraut, lager, موسیقی زنده و غول بازی — اصل در نظر گرفته شده اجازه می دهد تا مهمان برای مشاهده St. patrick’s Day Parade منطقه عملیات تنظیم کنید پشت Bierstadt ساختمان در Coors زمینه پارکینگ که در آن رژه برنامه ریزی شده بود برای شروع. حزب ادامه خواهد داد و در تمام طول روز با موسیقی زنده و همه از بالا. “این جایی است که Kraut دیدار گوشت گاو Corned.”

پلات پارک دم میزبان جعلی شاليزار بعد (چون سه روز اولیه) با ریختن خشک تنومند ایرلندی در نیترو و McLovin’ ایرلندی قرمز آل همراه با ویسکی ایرلندی عکس. دروازه Deli & عرق خوردن درب بعدی خواهد بود, خدمت, گوشت گاو Corned ذوب ساندویچ است که گوشت گاو corned آبجو-پیاز کاراملی آبجو خردل و پنیر در چاودار.

بشکه در سن دو بخل یک 17.4 درصد بمب های امپریالیستی تنومند, باعث می شود آن بازگشت پیروزمندانه به هر دو رودخانه شمال آبجوسازی taprooms در ظهر. از آن خواهد شد در شیر و بطری برای رفتن.

پیوستن به واحه دم شروع در 1 p. m. برای خود در دو سال و سالگرد. وجود خواهد داشت های جدید آبجو انتشار آبجو ویژه مواد غذایی از کوی & نینجا کامیون مواد غذایی و موسیقی از تونی Trahan و BlueKrewe در 7:30 p. m.

تخته سنگ می شود یک نام تجاری جدید آبجوسازی — در یک مکان. Uhl را دم و روی اتاق باز می شود در 5460 Conestaga دادگاه در نقطه ای که قبلا برگزار شده توسط وحشی جنگل دم در که بسته شد در ماه ژانویه است. Uhl شده است تولید آبجو در حال حاضر خواهد شد اما انتشار سه brews در شانزده اونس چهار بسته. اولین دو مراسم تجلیل از وحشی جنگل: به جنگل یک 7.2 درصد ABV مه آلود IPA با آریانا زرخیز و آیداهو سنگ رازک و بری وحشی, یک 7.1 درصد ABV مه آلود IPA با Citra کهکشان و الا رازک. سوم آبجو دو را 8.5 درصد ABV دو خشک-پریدند مه آلود دو IPA با Citra زرخیز و زرد گره. نیز وجود خواهد داشت grand-باز کردن ظروف شیشه ای و بازدید از این هنرمند که نقاشی یکی از آبجو برچسب. این Daikon Banh سکته قلبی نیروی یک کامیون مواد غذایی را در دست داشته باشد. Uhl را باز خواهد بود از ظهر تا 9 بعد از ظهر

دوشنبه, مارس 16
Ska دم و هلو خیابان مقطر (که سهم مالکیت) خود را باز بسیار پیش بینی Ska خیابان Brewstillery برای اولین بار در ساعت 11 صبح در 1600 38th خیابان در بولدر. این شامل یک رستوران ده بشکه دم سیستم 450 لیتری هنوز سی و شیپور خاموشی برای خدمت Ska آبجو یک mixology برنامه و موسیقی تم. افتتاح بزرگ, پارتی, میله میله برای مارس 9.

سهشنبه, مارس 17
برای سنت پاتریک روز هاگشید آبجوسازی شیپور خاموشی نیترو تنومند در 5 p. m. به منظور “نشان دادن تفاوت بین ما فوق العاده چلیک آل و برادر کوچک خود را نیترو” آبجوسازی می گوید. نیز وجود خواهد داشت یک خورش گوشت گاو رقابت است.

پیوستن به رفیق دم برای برخی از روز سنت پاتریک shenanigans به عنوان آبجوسازی شیرهای خشک تنومند ایرلندی و یک بشکه سالخورده قرمز آل. این Coast2Coast کامیون مواد غذایی وجود دارد خواهد بود با ایرلندی کرایه.

عجیب و غریب هنر و صنعت آبجو شرکت می پردازد ادای احترام به خود را به تازگی ترک آبجوسازی سگ, جک, جک Dalmatian با جک تنومند. خشک ایرلندی تنومند خواهد شد در خدمت نیترو بزنید شروع در 3 p. m.

پنج شنبه, مارس 18
رمان, رشته, دم دو قطره کنسرو آبجو در 3 p. m. برای اولین بار است که سایه های سبز, یک IPA ساخته شده با آیداهو 7, موزاییک, Nelson Sauvin و اقشار رازک; این 7.2 درصد ABV آبجو است “امواج بزرگ از گیاهان و بتها ا, انبه, انواع توت ها, پاپایا و stanky, stanky گیاه” آبجوسازی می گوید. دوم این است که سلاح از انتخاب: Riwaka که آبجوسازی است که می گوید “انعطاف پذیری” به دلیل آن ساخته شده است بسیار نادر گره ای از نیوزیلند. “این آن مشهور منحصر به فرد مشخصات عطر و طعم متمایز شور میوه و مرکبات اما دشوار است به رشد می تواند عملکرد بسیار کوچک و در نتیجه بسیار دشوار است برای به دست آوردن. اما به دست آوردن آن ما بود. و ما می خواستم برای به اشتراک گذاشتن خالص خود را بیان با همه شما. این اولین بار است که این hop استفاده شده است در چنین شیوه ای در این دولت” رمان رشته می گوید. “برچسب ها: طعم گل ساعتی و انگور شاهدانه فراوان در این مطلق سنگ شکن. شما به سرعت درک این که چرا هاپ در مورد برخی از بهترین هاپ با استفاده از کارخانه های لبنی در جهان است.”

پنج شنبه, مارس 19
خوب رودخانه آبجو شرکت انتشار آخرین کنسرو آبجو در اینجا ماهی ماهی با taproom ، به 6.2 درصد ABV مه آلود IPA در دسترس خواهد بود در فروشگاه های هفته بعد. “از آنجا که ما نوشیدن آبجو و ماهی در روز است که با پایان ‘y’ ما فکر این امر می تواند یک بازی مناسب,” رودخانه با مضمون آبجوسازی می گوید.

جمعه, مارس 20
Bierstadt Lagerhaus را جشن می گیرند Starkbierzeit آلمان قوی-جشنواره آبجو با یک روز مهمانی های, آبجو, آلمانی, غذا, موسیقی زنده, غول, بازی تبر پرتاب و یک pop-up لباس فروشگاه. “بسیار کمتر شناخته شده از جشن اکتبر Starkbierzeit است مردم محلی مورد علاقه با جمعیت کوچکتر و قوی تر آبجو و همه از شعله ور شدن جشن اکتبر” آبجوسازی توضیح می دهد. اما پس از Starkbier است به ABV از 7.5 درصد بالاتر از آن است که همچنین به عنوان “جشن اکتبر را کوچکتر drunker برادر.” مطمئن شوید که به پوشیدن خود را Lederhosen یا Dirndl.

پلات پارک دم انتشار دو قوطی های امروز است. ماداگاسکار رویا است آبجوسازی 6.9 درصد ABV گل سرسبد نیترو کرم آل ساخته شده با ماداگاسکار وانیل لوبیا. Plattmosphere NEIPA است مبهم و مه آلود IPA با برجسته عسلک خربزه و انبه هاپ شخصیت از موزاییک Citra و افق گره.

مس کتری دم خود را منتشر حمایت معنوی امپریال, West Coast دو خشک پریدند IPA در قوطی برای اولین بار. “قدیمی مدرسه به سبک جدید-مدرسه پرنیان حمایت معنوی است refreshingly تلخ DIPA با ستون فقرات, ستون” آبجوسازی می گوید. “گرفتن چند و تصویب یک به یک دوستان خود را در نیاز به دلیل, بعد از همه, همه ما می تواند استفاده از کمی حمایت معنوی. این مه آلود دم در دسترس خواهد بود بر روی آن ضربه بزنید و در نوزده-آیا هر اونس.”

مایع مکانیک دم در لافایت معرفی جدید آبجو کنسرو در 1 p. m. به 6.8 درصد ABV اهسته تکان دادن آب مبهم و مه آلود IPA بود دم با Citra موزاییک Sabro و زرخیز رازک.

روز شنبه, مارس 21
دوس Luces دم که باعث می شود ذرت و maguey بر اساس فاقد گلوتن آبجو با الهام از Pre-Columbian, سنت, جشن اعتدال بهاری با یک حزب جشن و بطری انتشار Túpac امرو III امپریالیستی Chicha. 11 درصد ABV ذرت بر اساس آشامیدنی ساله بود در کلمبیا رم بشکه با پلو سانتو چوب حامل برای یک ترکیب پیچیده ای از طعم. نیز وجود داشته باشد مواد غذایی از Que Desmadre و موسیقی زنده از رویس DeZorzi. در هفته بعد جشن همچنان با یک آبجو شام در همکاری با لا چیوا.

پیر 121 Brewhouse در لیکوود جشن سالگرد یک سال با ویژه آبجو انتشار غذا و موسیقی است. پیوستن به آنها را برای یک پاینت با شروع از ظهر.

جمعه, مارس 27
مس کتری دم را انتشار وانیل برف در ظهر در پیش نویس و در 19.2-آیا هر اونس به رفتن. این یک نسخه آبجوسازی بوربن بشکه در سن بلغور جو دوسر تنومند با رایحه وانیل.

یکشنبه, مارس 29
نسبت Beerworks به ارمغان می آورد پشت آن سرد لوبیا آبجو و قهوه, جشنواره, یک بار دیگر teaming تا با برخی از دنور بهترین قهوه سرخ “به نمایش گذاشتن تنوع طعم دهنده است که می توانید از ظهور متفاوت, قهوه, لوبیا, انواع, سطوح مختلف, کباب و چگونه از آن طعم را می توان برجسته و یا زمانی که افزایش تزریق در آرایه ای از آبجو سبک” آبجوسازی می گوید. وجود خواهد داشت دو جلسه: یکی از 10 تا 11:30 صبح و از ساعت 11:30 صبح تا 1 بعد از ظهر هر یک شامل قهوه آبجو; قهوه از Novo, هاکلبری سرخ و بیشتر; خونین مریم از واقعی شوید; صبحانه از فروشندگان مختلف و یادبود لیوان. شرکت کنندگان خواهد شد که اولین فرصت برای خرید بطری Novo قهوه-پوست عشق, بشکه تخمیر تیره ترش Saison با تمشک و توت سیاه. بلیط فروش در هفته آینده برای $35.

ارسال بیری اطلاعات به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im