آبجو کنسرو شرکت بسیج برای کمک به تخمیر کوچک با رفتن فروش

Codi تولید طلایی است-بر اساس شرکت است که باعث می شود آبجو-کنسرو ماشین آلات در کلرادو و فروش آنها را به کارخانه های لبنی در سراسر جهان است. اما با قرنطينه و محدودیت های مسافرتی در محل به دلیل coronavirus شرکت “بدن ها و کامیون ها و ماشین آلات” با هیچ چیز می گوید: مدیر فروش اندرو فرگوسن.

بنابراین Codi را به کسانی که ماشین در جاده در کلرادو برای چند روز آینده, کمک به کوچک کارخانه های لبنی که به طور معمول تکیه بر taproom فروش به ارائه رایگان کنسرو برای رفتن آبجو فروش. تقریبا هر آبجوسازی در دولت روشن به به به فروش بسته بندی آبجو در دو روز گذشته به عنوان یک راه به سعی کنید به ماندن در کسب و کار در دولت اجباری – و شهرستان ها-تحمیل مستندات در کافه ها و رستوران ها.

“هستند بسیاری از کارخانه های لبنی با مخازن پر و بدون تجهیزات بسته بندی. با taprooms بسته, آنها در حال رفتن برای رسیدن به یک نقطه که در آن آنها را مجبور به تخلیه آن آبجو و این چیزی است که می تواند قرار داده و آنها را تحت” فرگوسن می گوید. “برخی از آنها را در مطلق وحشت…و ما آن را دوست دارم احساس مسئولیت ما کمک کند.”

Codi gets ready to take its show on the road.گسترش

Codi آماده می شود خود را نشان می دهد در جاده ها است.

Codi تولید

که شامل مسخره دم در دنور گره ریشه دم در Nederland, باتلاقی رسم دم در شریدان بیش از ان دم طلایی در بالا Seltzer در اروادا و دم دم در طلایی — که همه Codi قصد دارد به آمار امروز یا فردا. بسیاری از در حال تنظیم زمان به عنوان به خوبی.

“ما می توانیم انجام هشت بشکه در یک ساعت پس هدف ما این است که سه-به-پنج-بشکه های لبنی. برای بسیاری از این مردم ما می تواند خالی کردن تانک های خود را در یک روز” فرگوسن می گوید.

برخی از Codi کنندگان به توافق کمک کند و همچنین رایگان و یا با تخفیف, لوازم, از جمله توپ, شرکت Cansource و ایالات متحده نوار و برچسب آن را روی قوطی و برچسب. فرگوسن می گوید: آمریکا الکل و تنباکو مالیات و تجارت, اداره, که مقررات مربوط به برچسب زدن نیز ارائه کمک.

“آنها در حال رفتن به صرفه جویی در مقدار زیادی از کارخانه های لبنی در طول این shutdown با ارائه رایگان کنسرو می گوید:” لوک اسمیت که صاحب کوچک دم دم است که میزبانی می فروش امروز در ساعت 3 بعد از ظهر با یک پیتزا کامیون مواد غذایی.

فرگوسن می گوید او انتظار دارد که بیشتر محدودیت در حرکت بیش از چند هفته آینده در نهایت ممکن است آن را غیر ممکن برای Codi به آن را نگه دارید. اما در عین حال “ما در حال تلاش برای نجات به عنوان بسیاری آبجو به عنوان ما می توانیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de