یک سال پیش شما تا به حال هیچ مشکل پیدا کردن ضد عفونی کننده دست در قفسه در هر Walgreens Safeway یا 7-یازده. این روزها: نه خیلی. اما از آنجا که محصول نسبتا آسان به مشروب در سراسر کشور است که به طور معمول تولید ودکا جین و ویسکی در حال حاضر تبدیل ضد عفونی کننده به صورت فله عرضه خود را به پلیس محلی و بخش های آتش همراه با بیمارستان ها و درمانگاه است که باید آن را در مقادیر زیاد به نبرد coronavirus.

کارخانه های لبنی نمی, به طور معمول مجاز به ضد عفونی کننده دست از این ماده است بر اساس بسیار قوی اتانول (اگر چه تنظیم کننده فدرال را به طور موقت به سست برخی از محدودیت ها در آن است) اما آبجو قطعا می تواند تبدیل به بالا-اثبات اتانول از طریق تقطیر. به عنوان یک نتیجه چندین کارخانه های لبنی و آبجو و صنعت سازمان اهدای آبجو به انواع تقطیر-led پروژه های مشترک در سراسر کلرادو.

Weldweks Brewing has your hands covered.گسترش

Weldweks دم به دست های خود را پوشش داده است.

Weldwerks دم

Weldwerks دم در گریلی یکی از اولین پرش به فرای در ماه مارس teaming تا با کاج Bluffs تقطیر در وایومینگ برج 56 تقطیر در گریلی و به زودی به باز Molly Brown رسومات در دنور همراه با ریشه ساقه Malting که اهدا شده, ذرت برای تولید بیش از 2000 گالن ضد عفونی کننده دست.

در چند هفته گذشته این محصول توزیع شده به بیش از سه صد و بیمارستان و تجهیزات پزشکی, شهر و شهرستان, شهرداری ها, سازمان های غیر انتفاعی و “ضروری” کسب و کار در کلرادو و وایومینگ و نبراسکا.

New Belgium Brewing is working with Leopold Bros.گسترش

جدید بلژیک دم در حال کار با لئوپولد Bros.

جدید بلژیک دم

جدید بلژیک دم در فورت کالینز نیز به عمل به سرعت اهدای صدها بشکه بالا-ABV آبجو به لئوپولد Bros که با استفاده از آن آزمایشگاه-کلاس تجهیزات برای تولید 250 گالن ضد عفونی کننده دست. کارخانه یا محل تقطیر به دست ضد عفونی کننده به اداره آتش نشانی دنور و دیگر اولین پاسخ دهندگان.

Blue Moon دم در RiNo کار کرده است با همسایگان خود در آیرنتن رسومات & Crafthouse به تولید ضد عفونی کننده دست صورت فله و در سفر-ظروف اندازه. ماه آبی است که متعلق به Coors اهدا لوازم در حالی که آیرنتن مقطر محصول به اتانول. چند تا از Coors دیگر دسته ای کوچک کارخانه های لبنی در سراسر کشور نیز مشغول به کار شده است با مشروب به تولید ضد عفونی کننده.

Elevation Beer Company teamed up with Pure Green and Wood’s High Mountain Distillery on 5,000 bottles of hand sanitizer.

ارتفاع آبجو شرکت همکاری با سبز خالص و چوب را بالا کوه رسومات در 5,000 بطری ضد عفونی کننده دست.

خالص سبزی

ارتفاع آبجو شرکت در Poncha Springs در ضمن تیمی با ماری جوانا کشتکار خالص سبزی و چوب را بالا کوه تقطیر برای تولید حدود 5000 بطری ضد عفونی کننده دست که توزیع شده به مردم نیازمند در Chafee کشور است.

و در Del Norte, سه بشکه دم در حال کار با 1874 تقطیر در ویندزور هتل را ضد عفونی کننده دست برای “بحرانی خط مقدم پرسنل.” کلرادو Malting شرکت اهدا مالت.

This sanitizer was made from North America's best beers

این ضد عفونی کننده ساخته شده از آمریکای شمالی بهترین آبجو

حذفی, اتحادیه

شاید عجیب ترین و چشمگیر ترین آبجو-به-ضد عفونی کننده, پروژه, اگر, می آید از تخته سنگ بر اساس حذفی, انجمن ملی هنر و صنعت آبجو در گروه تجارت است که میزبان بزرگ آمریکایی آبجو در جشنواره دنور هر سال همراه با هنر و صنعت تخمیر کنفرانس و جهان آبجو فنجان.

دومی دو رویداد بوده است میله میله برای اواسط ماه آوریل است اما تا به حال به لغو و همراه با دیگر رویدادهای عمومی به دلیل coronavirus. پس BA امیدوار بودم برای رفتن به جلو با حوادث آن منتظر ماند تا آخرین لحظه به آنها تماس بگیرید تا کارخانه های لبنی ادامه داد: به کشتی آبجو به دنور برای جهان آبجو رقابت های جام حذفی. نتیجه نهایی این بود که این سازمان به پایان رسید تا با یک انبار پر از آبجو از 2,700 داخلی کارخانه های لبنی (بین المللی ترین نوشته نشده بود و در عین حال از آن ساخته شده به دنور).

پس از مستند محدودیت ها و ملاحظات دیگر ساخته شده آن را غیر ممکن به بازگشت آبجو با همکاری با دنور رسومات و بالمر اوج رسومات هر دو در دنور که همه از آن زمان آبجو — برخی از بهترین آبجو در این کشور در واقع به ضد عفونی کننده. برای انجام این کار با کارکنان و داوطلبان ریخته هزار قوطی و بطری به 275-گالن totes و تحویل از 1500 گالن به مشروب. نتیجه این شد بطری هفته گذشته است.

و در نهایت Loveland ریشه ساقه Malting که منابع مواد به کارخانه های لبنی و مشروب در سراسر کلرادو, اهدای 16,000 پوند ذرت به مشروب ایالت به طوری که آنها می توانند ضد عفونی کننده دست. دریافت کنندگان تا کنون عبارتند از: بالمر اوج رسومات بزرگ, کشیش, ارواح, آتش سوزی تقطیر, Denver, رسومات, Golden Moon کارخانه یا محل تقطیر Idlewild ارواح رسومات, Molly Brown رسومات و کرنش ارواح و بلوک تقطیر شرکت. مشروب به نوبه خود به ضد عفونی کننده به پلیس و آتش نشانی ادارات و سازمان های دولتی, کارکنان مراقبت های بهداشتی کارگران و سازمان های خیریه و فرد مصرف کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net