پشت صحنه, دانشمندان دبستان برای COVID-19 واکسن آزمون

واشنگتن-یک تیم از دانشمندان jostled نمایی از آزمایشگاه ظرف خیره بی صبرانه برای اولین سرنخ است که یک واکسن تجربی علیه کروناویروس جدید فقط ممکن است کار می کنند.

پس از هفته round-the-clock تحقیقات در موسسه ملی بهداشت آن زمان برای یک کلید آزمون. اگر واکسن revs تا سیستم ایمنی بدن, این نمونه است که در ظرف — خون کشیده شده از واکسینه موش — خواهد رنگ را تغییر دهید.

                                                                                                                                                                                                                       

دقیقه علامت و در نهایت آنها شروع درخشان آبی رنگ است.

‘œEspecially در لحظات مثل این همه جمعیت در اطراف’� گفت Kizzmekia کوربت یک NIH محقق پیشرو واکسن توسعه است. زمانی که تیم خود را با ارسال کلمه از نتایج مثبت ‘œit کاملا شگفت انگیز است.’�

ده ها تن از گروه های تحقیقاتی در سراسر جهان در حال مسابقه برای ایجاد یک واکسن به عنوان COVID-19 موارد همچنان به رشد. از همه مهمتر, آنها به دنبال انواع مختلف واکسن – عکس های توسعه یافته از فن آوری های جدید است که نه تنها سریع تر به نسبت سنتی واکسن اما ممکن است قوی تر است. برخی از محققان حتی هدف به صورت موقت واکسن مانند عکس که ممکن است گارد سلامت مردم یک ماه یا دو در یک زمان در حالی که طولانی مدت حفاظت توسعه یافته است.

‘œUntil ما تست آنها در انسان ما مطلقا هیچ ایده چه چیزی پاسخ ایمنی خواهد بود’� هشدار واکسن متخصص دکتر جودیت o’donnell, بیماری های عفونی ارشد در پن پروتستان مرکز پزشکی. ‘œHaving تعداد زیادی از واکسن — با بسیاری از نظریه های مختلف در پشت علم تولید ایمنی — همه در یک مسیر موازی واقعا در نهایت به ما می دهد بهترین شانس گرفتن چیزی موفق است.’�

اولین مرحله آزمایش در تعداد کمی از جوان داوطلب سالم تنظیم شده است به زودی آغاز خواهد شد. وجود دارد شانس شرکت کنندگان آلوده می تواند از عکس, از آنجا که آنها حاوی ویروس خود را. هدف این است که صرفا به بررسی کنید که واکسن نشان می دهد هیچ نگران کننده عوارض جانبی تنظیم صحنه برای بزرگتر آزمون اینکه آیا آنها محافظت می کند.

                                                                                                                                                                                                                       

برای اولین بار در خط قیصر Permanente واشنگتن پژوهشکده سلامت در سیاتل. آن در حال آماده سازی برای تست 45 داوطلبان با دوزهای مختلف عکس های co-طراحی و توسعه توسط NIH و مدرن, Inc.

بعد Inovio داروسازی با هدف شروع تست های ایمنی خود را کانديد واکسن در ماه آینده در چند ده داوطلبان در دانشگاه پنسیلوانیا و یک مرکز تست در کانزاس سیتی میسوری پس از یک مطالعه مشابه در چین و کره جنوبی.

حتی اگر ایمنی اولیه آزمون به خوبی ‘œyou در حال صحبت کردن در حدود یک سال تا یک سال و نیم’� قبل از هر واکسن می تواند آماده برای استفاده گسترده, تاکید, Dr. Anthony Fauci, مدیر NIH موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

که هنوز هم می تواند یک رکورد-تنظیم سرعت. اما تولید کنندگان می دانم که صبر کنید — مورد نیاز به دلیل آن طول می کشد مطالعات بیشتر از هزاران نفر از مردم بگویید اگر یک واکسن واقعا محافظت می کند و هیچ آسیبی — سخت است برای یک وحشت عمومی است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI واقعا می تواند واقعا درک همه سرخوردگی و شاید حتی سردرگمی’� گفت: کیت برادریک Inovio پژوهش و توسعه ارشد. ‘œYou می توانید همه چیز را به عنوان سریع که ممکن است, اما شما نمی توانید دور زدن برخی از این فرایندهای حیاتی است.’�

___

پشت صحنه در NIH آزمایشگاه

جدید کروناویروس نکردم با یک پروتئین به درستی به نام œspike’� است که اجازه می دهد تا ویروس نقب زدن به سلول های انسان است. بلوک که پروتئین و مردم نمی خواهد آلوده. که باعث می شود ‘œspike’� هدف بسیاری از تحقیقات واکسن.

چندی پیش دانشمندان را مجبور به رشد ویروس خود را برای ایجاد یک واکسن. NIH است با استفاده از یک روش جدید که از پرش که گام. محققان به جای کپی کردن این بخش از ویروس’ کد ژنتیکی است که شامل دستورالعمل برای سلول ها برای ایجاد سنبله پروتئین و اجازه بدن تبدیل به یک مینی کارخانه.

تزریق واکسن حاوی این کد به نام messenger RNA یا mRNA و مردم را به سلول های تولید برخی بی ضرر سنبله پروتئین است. سیستم ایمنی بدن آنها لکه های خارجی پروتئین و آنتی بادی به آن حمله کند. بدن را در ابتدا به سرعت واکنش نشان می دهند اگر واقعی virus همیشه می آید همراه است.

کوربت تیم تا به حال شروع به سر. چرا که آنها می خواهم به صرف سال تلاش برای توسعه یک واکسن علیه MERS, یک پسر عموی ویروس جدید, آنها می دانستند که چگونه به سنبله پروتئین به اندازه کافی پایدار برای ایمن سازی و ارسال می شود که عنصر کلیدی برای مدرن به دم تا دوز.

چگونه برای گفتن این کاندیدای خوبی برای آزمایش مردم است ؟

کوربت تیم بزرگ سنبله پروتئین در آزمایشگاه – مقدار زیادی از آن را — و آن را ذخیره می شود منجمد در ویال. سپس با اولین تحقیقات واکسن مدرن لقب ” œmRNA-1273,’� NIH محققان واکسینه ده ها تن از موش. روز بعد آنها شروع به جمع آوری نمونه خون برای بررسی اگر این موشها تولید آنتی بادی در برابر آن همه مهم سنبله پروتئین است. یکی اوایل تست: مخلوط ماوس نمونه با ذوب سنبله پروتئین و رنگ های مختلف-استخراج انتقالها و اگر آنتی بادی در حال حاضر آنها با اتصال به پروتئین و تب و تاب بودن.

کوربت می گوید: این کار نمی تواند نقل مکان کرد تا به سرعت آن را به حال شده است برای سال ها از پشت صحنه آزمایشگاه تست ممکن است MERS واکسن است که با این نسخهها کار به همان شیوه.

‘œI مورد آن فکر می کنم بسیاری چگونه بسیاری از کمی تجربی سوالات ما نیست برای belabor’� این زمان در اطراف, او گفت:. هنگامی که او را دیدم برای اولین بار امیدوار کننده ماوس, آزمون, ‘œI احساس وجود دارد که آغاز همه از این که دایره کامل.’�

___

INOVIO رویکرد

Inovio رویکرد مشابه است — دوباره با استفاده از کد ژنتیکی در این مورد بسته بندی شده در داخل یک قطعه از DNA مصنوعی که به عنوان واکسن. یکی از مزیت های Broderick نقل از یک DNA رویکرد این است که بر خلاف بسیاری از انواع واکسن آن را نمی ممکن است نیاز به یخچال.

یک MERS واکسن که Inovio طراحی شده است به همان شیوه تصویب مطالعات ایمنی اولیه در افراد هموار کردن راه برای تست جدید COVID-19 کانديد واکسن. Inovio در حال انجام مشابه تست حیوانی به دنبال احتمالا محافظ آنتی بادی است.

در حالی که آن را آماده برای انسان, ایمنی, آزمون Inovio نیز prepping برای یک قطعه از شواهد – آنچه به نام یک چالش مطالعه است. واکسن حیوانات قرار داده می شود تا در یک حالت خاص بالا مهار آزمایشگاه و در معرض کروناویروس جدید به دیدن اگر آنها آلوده یا نه.

___

حفره یا سوراخ واکسن?

Regeneron, دارو, است, بررسی روش های مختلف: به سادگی تزریق مردم با کروناویروس-مبارزه با آنتی بادی به جای آموزش بدن به خود را دارد. این روش می تواند به طور موقت محافظت در برابر عفونت و یا کار به عنوان یک درمان برای کسی که در حال حاضر آلوده.

Regeneron واکسن در موش های مهندسی ژنتیک برای ایجاد آنتی بادی انسانی. از نمونه خون محققان گلچین صدها مختلف آنتی بادی و در حال حاضر آنها در حال اذیت کردن که به نظر می رسد قوی ترین در برابر آن بدنام سنبله پروتئین و گفت: Christos Kyratsous, Regeneron رئیس تحقیقات بیماری های عفونی.

Regeneron توسعه این œmonoclonal آنتی بادی’� روش به عنوان یک درمان صرفه جویی در زندگی برای ابولا. سال گذشته آن را انجام موفق تست ایمنی تجربی آنتی بادی طراحی شده برای مبارزه با MERS.

تفاوت بین استفاده از آنتی بادی به عنوان یک درمان یا واکسن? دوز پایین عکس در بازو هر چند ماه ممکن است به اندازه کافی آنتی بادی به طور موقت دفع عفونت در حالی که درمان به احتمال زیاد نیاز به مراتب بالاتر دوز تحویل داده شده به صورت داخل وریدی Kyratsous گفت. Regeneron است که به دنبال هر دو و امیدوار به شروع اولین مرحله آزمایش ایمنی در اوایل تابستان.

‘œThe آنتی بادی هستند,’� او گفت:. ‘œWe می خواهم به یک آنتی بادی است که به عنوان قابل انعطاف در دولت به عنوان امکان پذیر است.’�

هر کدام از این روش ها و یا دیگران در این خط لوله از تابه خارج NIH را کوربت گفت: دانشمندان یک روز امید به واکسن در قفسه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مقابل کل خانواده از ویروس ها است. یک سرخوردگی زمانی که دانشمندان باید برای شروع از ابتدا این است که شیوع بیش از حد اغلب پایانی زمان واکسن نامزدها آماده به صورت گسترده تست.

‘œThis سریعترین ما رفته اند,’� Fauci گفت: از NIH را کانديد واکسن اگر چه او هشدار داد که ممکن است به اندازه کافی سریع.

هنوز, او آن را به نام ‘œquite قابل تصور’� که COVID-19 ‘œwill فراتر از فقط یک فصل و دوباره و بازیافت در سال آینده. در آن صورت ما امیدواریم که یک واکسن.’�

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de