بل گادرنز (CBSLA) — یک نماینده مجلس از بل گادرنز تا به معرفی یک لایحه اجازه می دهد تا برای انسان کمپوست با استناد به آن به عنوان یک جایگزین سازگار با محیط زیست به دفن یا سوزاندن.

Assemblymember Cristina گارسیا در روز سه شنبه معرفی مجمع لایحه 2592 اجازه “کاهش از انسان باقی می ماند” یک فرایند تبدیل باقی می ماند به خاک ایالت.

این رویکرد همچنین به عنوان شناخته شده طبیعی آلی کاهش یا نه “شامل قرار دادن بدن در فرد عروق و پرورش وزش تحول به مواد مغذی متراکم خاک که پس از آن می تواند بازگشت به خانواده و یا اهدا به حفاظت از زمین” توصیف آزادی مطبوعات صادر شده توسط گارسیا ،

“نتیجه این است که کاملا امن و مقرون به صرفه روش از وضع نهایی که ارائه می دهد اضافی انتخاب برای مردم به هدایت نهایی خود خواسته” به assemblywoman را ادعا می کند. با توجه به گارسیا ، و نه روند موجب صرفه جویی معادل یک متریک تن کربن وارد محیط زیست برای هر فرد است.

“با تغییرات آب و هوایی و افزایش سطح آب به عنوان بسیار تهدید واقعی برای محیط زیست ما این است که یک روش جایگزین وضع نهایی است که نمی خواهد مشارکت در تولید گازهای گلخانه ای به جو” گارسیا اعلام کرد.

“درختان مهم کربن معافیت برای محیط زیست” او ادامه داد. “آنها بهترین فیلتر هوا با کیفیت و اگر بیشتر مردم به شرکت در آلی کاهش و کاشت درخت ما کمک می کند با کالیفرنیا کربن. من مشتاقانه منتظر ادامه میراث به مبارزه برای تمیز کردن هوا با استفاده از من باقی مانده کاهش می یابد به کاشت یک درخت است.”

متن کامل مونتاژ لایحه 2592 در اینجا در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im