بلا رومرو بنزن سطوح بدتر از گزارش و تحلیل ادعاهای

وقتی کلرادو هوا-کیفیت تنظیم کننده اطلاع عمومی از افزایش بنزن خواندن در نزدیکی گریلی را بلا رومرو آکادمی در ماه نوامبر گذشته آنها تاکید کرد که دولت های هوایی-تجهیزات مانیتورینگ به حال تنها شناسایی یک تخلف — یک 45 دقیقه ای نمونه که بیش از استانداردهای بهداشتی از بیش از 85 روز تست.

اما مستقل گزارش منتشر شده توسط anti-fracking گروه حمایت 350 کلرادو امروز, مارس 11 نشان می دهد که وجود دارد بیشتر به داستان. بر اساس اطلاعات به دست آمده از طریق یک درخواست سوابق و تجزيه و تحليل توسط Barrett مهندسی همیشه سبز زیست محیطی مبتنی بر شرکت مشاوره در این گزارش تاکید شده است که کیفیت هوا در بلا Romero — که نشسته فقط از 1200 پا را از fracking سایت توسط دنور مبتنی بر استخراج نفت و گاز — بیش از هشت ساعت استانداردهای بهداشتی برای بنزن 113 بار در نظارت دوره از جمله در چهار روز مدرسه. شناخته شده محصول جانبی نفت و گاز حفاری بنزن که یک ماده شیمیایی سمی است که می تواند باعث سرطان و طیف گسترده ای از دیگر اثرات منفی سلامت.

“این یافته ها نشان می دهد افزایش خطر ابتلا به کودکان, معلمان کارکنان و همسایه بلا رومرو که منفی تحت تاثیر این گازهای سمی در کوتاه مدت و دراز مدت بر اساس” Barbara Donachy یک 350 کلرادو عضو از پزشکان برای مسئولیت اجتماعی در بیانیه ای گفت: در این گزارش. “کودکان کوچکتر در حال توسعه بدن آسیب پذیر هستند. ادامه داد: قرار گرفتن در معرض گازهای سمی که باعث افزایش خطر شدید کوتاه مدت و دائمی زندگی-تهدید سلامت اثرات مانند لوسمی غیر قابل قبول است.”

در حالی که این درست است که دولت های هوایی-نظارت بر داده های جمع آوری شده توسط تجهیزات عمل کلرادو توسط وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست بین آوریل و دسامبر 2019 نشان داد تنها یک ساعتی بنزن خواندن بیش از بهداشت فدرال استاندارد 9 قسمت در میلیارد (ppb) فعالان استدلال می کنند که کاهش هشت ساعته استانداردهای مربوطه در ارزیابی خطرات بهداشتی در محیط مدرسه. به گزارش منابع هشت ساعت بنزن استاندارد 0.94 ppb تعیین شده توسط کالیفرنیا دفتر بهداشت محيط ارزیابی خطر.

“هشت ساعته سطح توسعه داده شد دقیقا این تنظیمات که در آن قرار گرفتن در معرض عموم, از جمله حساس زیر گروه رخ می دهد در یک محدوده زمانی معین اساس اما تنها برای بخشی از روز” گزارش می خواند.

این تجزیه و تحلیل همچنین گسل به CDPHE را کنترل آلودگی هوا بخش برای انجام تنها “متناوب نظارت” است که در آن می گوید: “احتمالا نمی تواند تصرف بدترین مورد اثرات” از انتشار گازهای گلخانه ای از نفت و گاز در سایت, که به طور گسترده ای می تواند متفاوت باشد و بستگی به عواملی مانند فعالیتهای حفاری چاه, خروجی, شرایط آب و هوا و بیشتر. به طور کلی دولت تنها اسیر هوا-کیفیت اطلاعات در مورد یک نفر از هر پنج ساعت در نظارت دوره تجزیه و تحلیل یافت.

“این APCD را اپیزودیک رویکرد به این نظارت تلاش نمی توانم اطمینان دهم که سطح امن بودند و نه بیش از حد اغلب به عنوان مثال در بسیاری از ساعات مدرسه و روز که در طی آن نظارت وجود ندارد می گوید:” این گزارش.

یک CDPHE سخنگو گفت که آژانس آگاه بود از این تحلیل اما مقامات نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر. در ماه ژانویه CDPHE مقامات قانونگذاران گفت در طول یک جلسه در وزارت امور خارجه کنگره که در بخش هوا-تجهیزات مانیتورینگ به طور فزاینده ای در “oversubscribed” و تاکید کرد که نیاز به بهتر صندوق APCD برنامه های.

بلا رومرو fracking سایت شده است در میان بحث برانگیز ترین پروژه های پیشنهادی در کلرادو دهه حفاری بوم. پس از طرح اولیه به مته نزدیک عمدتا سفید مدرسه در گریلی از خط خارج شد با خشم پدر و مادر استخراج شروع به توسعه یک سایت جدید در نزدیکی بلا رومرو که در آن بیش از 80 درصد از دانش آموزان لاتین و 90 درصد واجد شرایط به صورت رایگان و کاهش قیمت ناهار. در ماه ژانویه 38 بازداشت شدند در کنگره در طول فرماندار Jared پلیس دولت از دولت آدرس در اعتراض fracking در سایت.

“CDPHE نمایندگان شده است و اصرار دارد که وجود خواهد داشت بدون اثرات منفی سلامت از قرار گرفتن در معرض” پاتریشیا نلسون پدر و مادر از یک بلا رومرو و دیرین حریف این پروژه در بیانیه ای گفت. “با دفن داده و گیلاس چیدن استانداردهای بهداشتی در حالی که اجازه می دهد fracking به ادامه فرماندار پلیس و CDPHE را رها حفاظت برای ما مدرسه است که در درجه اول یک کم درآمد جامعه از رنگ. آنها در حال تبدیل چشم خود را به روشنی در مورد محیط زیست نژادپرستی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im