بنت حزب دموکرات پرده اضطراری نقدی-طرح کمک

این ایده ای است که بسیاری از, در سالن های قدرت می خندید از اتاق بیرون فقط چند هفته پیش: به جای تلاش برای ارائه اقتصادی امداد در قالب پیچیده مالیاتی-تخفیف طرح و یا کم بهره تامین مالی گزینه های چرا که نه تنها به همه یک دسته از پول ؟

اما به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به انتقام ویران در سراسر کشور و در سراسر جهان است که دقیقا همان چیزی است که یک گروه از قانونگذاران دموکرات از جمله کلرادو سناتور مایکل بنت در حال حاضر پیشنهاد. تحت یک برنامه پرده برداری توسط بنت دفتر امروز, مارس 18 تقریبا هر آمریکایی را دریافت فوری 2000 دلار پول نقد پرداخت و پس از آن یک سری از کوچکتر پرداخت تا زمانی که این بحران همچنان ادامه دارد.

“در طی فقط یک هفته بیشتر از امریکا رفت و از کسب و کار به عنوان معمول مجازی خاموش” می خواند و نامه طرح حامیان به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی و رهبر اقلیت چاک شومر دموکرات از نیویورک است. “کارگران دیده می شود ساعت خود را کاهش و یا حذف به طور کامل و میلیون ها نفر از خانواده های آمریکایی در حال بررسی چگونه آنها را در آب و هوا یک برنامه به طور بالقوه طولانی مدت اقتصادی فلج.

“ما باید ارائه مستقیم, نقدی, حمایت از کارگران آمریکایی و خانواده هایی که به آن نیاز دارید — برای کمک به آنها را خرید ملزومات; پرداخت اجاره رهن و لوایح; و در غیر این صورت آب و هوا در هفته های آینده و ماه” در این نامه همچنان ادامه دارد.

پیش نویس توسط دموکرات ها از جمله بنت اوهایو سناتور Sherrod قهوه ای و نیوجرسی و سناتور کوری بوکر در طول چند روز گذشته نقدی-طرح کمک خواهد بلافاصله ارسال آمریکایی filers مالیاتی پرداخت جمعا 2000 $برای هر فرد بالغ و کودک در خانواده خود را با یک تدریجی فاز برای مالیات دهندگان که درآمد بالاتر از یک به عنوان هنوز مشخص نیست آستانه.

دوم پرداخت این تابستان می تواند به عنوان بالا به عنوان $1,500 هر فرد خواهد بود و باعث اگر اضطراری اظهارات توسط مقامات فدرال ادامه دهد و یا اگر ملی بیکاری افزایش می یابد توسط یک درصد — یک نتیجه است که بسیار محتمل به نظر میرسد با توجه به سیل مدعیان در گزارش روز پس از بارها و رستوران ها و اماکن تفریحی و شروع به تعطیل در سراسر کشور. سه ماهه پرداخت از $1,000 ادامه خواهد داد تا زمانی که بیکاری در سطح بالا هستند.

این پیشنهاد یکی از چند شناور در واشنگتن در روزهای اخیر است که شامل مستقیم, نقدی, نقل و انتقالات برای کارگران آمریکایی با وزیر خزانه داری استیو Mnuchin حمایت ایده در 17 مارس است. سناتور دموکرات کنگره خواست رهبری برای سرعت عمل در امداد رسانی بسته به تاثیر اقتصادی بحران همچنان به سرعت بخشیدن به.

“اعتقاد ما آن است که ضروری است به ارائه کمک به طور مستقیم و به سرعت” سناتور نوشت. “بدون در نظر گرفتن چگونه سریع کنگره اعمال, وجود خواهد داشت یک تاخیر بین عمل و پشتیبانی پس از رسیدن به کارگران و کسب و کار هر روز ما با تاخیر عمل خواهد بود تاخیر در حمایت از ورود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de