Bernstock: دنور نوازندگان راه اندازی مجدد یک برنی ساندرز موسیقی متحرک

یک گروه از دنور گروههای میزبانی یک کنسرت در سال 2016 به جمع آوری پول برای انتخابات ریاست جمهوری نامزد برنی ساندرز. آنها لقب آن Bernstock.

ساندرز رفتن نیست برای کسب نامزدی حزب دموکرات را که در آن سال اما او دوباره و دوباره در حال اجرا در سال 2020 است. به نظر می رسید مانند یک دلیل خوب برای بازگرداندن Bernstock که برگزارکنندگان امید اضافه خواهد شد به ساندرز حرکت و کمک به او برنده بزرگ در سال 2020 ریاست جمهوری اولیه.

“ما تصمیم به انجام Bernstock 2020 در یک مقیاس بزرگتر و شکستن آن را به دو متفاوت را نشان می دهد می گوید:” رویداد شرکت-سازمان وستون رابرتز از دنور گروه innerspace. “گوسفند سیاه و سفید خواهد شد میزبانی یک رویداد و هفتم دایره خواهد بود میزبانی دیگر. ما در حال انجام این حوادث به جمع آوری پول برای برنی 2020 کمپین.”

2020 ریاست جمهوری اولیه اتفاق می افتد در کلرادو در مارس 3 هنگامی که سیزده کشورهای دیگر نیز برگزاری مسابقات. در کلرادو برگه های رای که از طریق پست از آغاز فوریه 10. آن خواهد بود که دولت برای اولین بار ریاست جمهوری اولیه در بسیاری از سال پس از رای دهندگان به تصویب گزاره 107 در سال 2016 انتخابات. کلرادو قبلا با استفاده از سیستم حزبی.

اولین Bernstock نشان می دهد در گوسفند سیاه و سفید در کلرادو اسپرینگز اتفاق می افتد فوریه 7 و شامل گزارش نادرست innerspace چرا آنها مبارزه با خواب آکادمی Castele مرا لال, غم انگیز, Mnmlst و من تا به حال شناخته شده است. دوم نشان می دهد قرار است در هفتم دایره موسیقی جمعی در دنور در فوریه 22 و شامل گزارش نادرست innerspace, Castele, Lungburn فاسد شهرت و دیوار افتاده.

“همه ما از باند هستند به طور کلی تغییرات مختلف موسیقی راک” رابرتز می گوید. “وجود تنوع درون مخلوط از پانک به پست-راک.”

رابرتز می گوید که اطلاعات در دسترس خواهد بود برای شرکت کنندگان به کمک به آنها را یاد بگیرند در مورد 2020 کلرادو اولیه فرآیند از جمله اطلاعات در مورد چگونگی و زمانی که به رای دادن.

“ما برخی از داوطلبان از این کمپین که خواهد شد کمک به ما برای گسترش ادبیات نگاه کردن رای دهندگان ثبت نام و پاسخ به سوالات,” او می گوید. “من امیدوار هستم که به اطلاع مردم بیشتری در مورد حزبی فرایند انتخاب نامزد برای مجلس سنا نیز هست چرا که مردم کمتر از آن آگاه هستند.”

رابرتز می گوید که ساندرز یک “اصالت خاصی در مورد او” است که او می یابد جذاب و نامزد به نظر می رسد ناتوان از احساسات است که به نظر او یک چیز خوب است. به نظر او ساندرز نامزد که می تواند مقابله با تغییر آب و هوا, مراقبت های بهداشتی, جرم, حبس, دانشجو بدهی و “حرص و آز شرکت های بزرگ از الیگارشی.”

“او همیشه به دنبال به جلو” رابرتز می گوید. “او نمی خورد تا به مردم و او به درستی کانال های صالح خشم نسبت به بی عدالتی است. آمریکایی ها می خواهند یک سیاستمدار می تواند اعتماد که نیست مدیون اهداکنندگان ثروتمند و برنی است نامزد با یکپارچگی و قوام و شاید از همه مهمتر رسید به کسب اعتماد دارند.”

او می گوید که هر کسی که می آید به نشان می دهد می توانید انتظار برای دیدن یک جامعه از هنرمندان محلی بسیاری از آنها شده است دوستان برای سال. بسیاری از شرکت کنندگان بر اساس آخرین Bernstock ممکن است حتی نمی دانند که هر یک از گروههای اما بیرون آمدن از آنجا که آنها هیجان زده در مورد ساندرز مبارزات انتخاباتی.

“من باور دارم که هنرمندان به عنوان جمعی در طول تاریخ می خواستم برای دیدن برخی از مرتب کردن بر اساس تغییر در جهان وجود دارد برخی از افراد قدرتمند وجود دارد که می خواهید به اطمینان حاصل شود که تغییر اتفاق نمی افتد” رابرتز می گوید. “هنرمندان شناخته شده و قابل درک است که تنها راه را در مورد تغییر واقعی است که مردم را هم به همین دلیل است که ما انجام کارهایی مانند نوشتن موسیقی است.”

اولین Bernstock سال 2020 نشان می دهد اتفاق می افتد در گوسفند سیاه و سفید 2106 جنوبی پلت خیابان در کلرادو اسپرینگز در 7 p. m. در تاریخ 7 فوریه. بلیط ها $10 و در دسترس blacksheeprocks.com. دوم نشان می دهد اتفاق می افتد در 5 p. m. در 22 فوریه در هفتم دایره موسیقی جمعی 2935 غرب 7th خیابان در دنور. وجود دارد 8 دلار اهدای پیشنهاد شده است.

اولیه 2020 اطلاعات در دسترس است denvergov.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>