یک لایحه که محافظت از کلرادو کارکنان از اخراج برای استفاده از ماری جوانا کردن کار کشته شده است پس از اندازه گیری را برای اولین بار شنوا.

معرفی شده توسط دولت نماینده Jovan Melton, خانه, لایحه 1089 پیشنهادی محافظ کارکنان از اخراج کردن ساعت گلدان استفاده تحت همان قانون فراهم می کند که حفاظت به الکل و دخانیات مصرف کنندگان است. تحت فشار قرار دادند به عنوان تلاش برای محافظت از حریم خصوصی و ارائه کاربران ماری جوانا با حقوق مشابه به آن اعطا شده به کاربران دیگر دولت قانونی مواد این لایحه دریافت و با صدای بلند مخالفت از کسب و کار و تجارت سازمان از جمله کلرادو اتاق بازرگانی و ساخت و ساز چند سازمان و Pinnacol تضمین بزرگترین هندلر از موارد غرامت کارگران در دولت است.

“اگر ما در حال رفتن به واقعا تنظیم [ماری جوانا مانند] الکل و سپس ما نیاز به روشن شدن [این],” ملتن گفت: قبل از جلسه با استناد به متن های محبوب در اصلاحیه 64 قانون اساسی متمم قانون اساسی که قانونی تفریحی گلدان در کلرادو تماس برای تنظیم ماری جوانا در یک شیوه ای شبیه به الکل است. دولت هرزه آمد نوسانی آوردن همراه Brandon, کت, یک فلج بیمار ماری جوانا پزشکی بود که از کار خود اخراج شده در ظرف شبکه در سال 2012 پس از آزمایش مثبت برای THC به شهادت در دفاع از این لایحه در مقابل خانه امور کسب و کار و کار این کمیته است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“من باور دارم که اگر ما تا به حال این [قانون] در محل در آن زمان من نمی خواهد که اخراج شده” پالتو و گفت: این کمیته افزود که او امیدوار است این لایحه تصویب “پس دیگر واجد شرایط کلرادو کارکنان نمی توانید او را مثل من به صورت قانونی شاهدانه استفاده در خارج از وظیفه ساعت.”

کت شکایت ظرف بیش از شلیک با این استدلال که او هرگز تحت تاثیر در کار است. شرکت نمی استدلال می کنند در برابر کت ادعای, به جای اشاره به کلرادو قانون است که می گوید از اصطلاح “قانونی” تنها اشاره به فعالیت هستند که قانونی تحت هر دو دولت و قانون فدرال است. کلرادو دیوان عالی کشور در نهایت توافق با ظرف در 2015 حاکم است که شرکت می تواند آتش کارکنان برای قانونی کردن وظیفه استفاده از ماری جوانا به دلیل آن را به وضوح تعریف شده به عنوان قانونی تحت قوانین ایالتی.

ملتن لایحه را ساخته اند هر ماده تعریف شده به عنوان “حلال” تحت همان قانون مورد استفاده قرار گیرد برای محافظت از الکل و تنباکو کاربران قانونی در کلرادو تنها اجازه می دهد کارگران به اخراج می شود برای استفاده از ماری جوانا اگر از آن صورت گرفت در طول ساعت کار در کار ملک و یا اگر کارمند آمد به محل کار دچار اختلال میشود. اما آوردن پسر پوستر از این مورد به اندازه کافی به فشار کمیته در ملتن به نفع و خانه اش همکاران رای دادند در برابر اندازه گیری به اتفاق آرا, 0-10.

اکثریت نمایندگان در کمیته توافق با ملتن که این موضوع باید رسیدگی شود اما آنها ترسیده بودند با عدم کافی علمی اختلال تست برای استفاده از ماری جوانا و همچنین ادعا می کند از این لایحه را مخالف که این لایحه را به کمتر محل امن در سراسر کشور.

“وجود دارد ایده های رقیب وجود دارد” نماینده شانون پرنده گفت: حفاظت از حریم خصوصی در حالی که همچنین حمایت از کارفرما حقوق. “اما در حال حاضر ما ندارد و یک روش قابل اعتماد برای تست اختلال در محل کار.” پرنده گفت: او را باز به قانون است که محافظت از ثبت نام ماری جوانا پزشکی, بیماران, اما احساس ملتن پیشنهاد شد بیش از حد گسترده ای از جمله تمام کاربران ماری جوانا.

Breathalyzers و آزمایش خون نشان می دهد میزان THC در بدن اما تحمل و زمان مصرف به طور چشمگیری می تواند تحت تاثیر قرار چگونه اختلال کسی واقعا است. کاربران به طور منظم هنوز هم می تواند مقادیر بالایی از THC در خون پس از مصرف گلدان برای روز و کاملا هوشیار در حالی که کاربران تازه کار می تواند هنوز هم به طور قابل توجهی دچار اختلال ساعت بعد از سیگار کشیدن با وجود نداشتن THC خون که خیال tham از نظر قانونی دچار اختلال میشود.

به همین دلیل نماینده مارک اسنایدر رای دادند در برابر HB 1089. “ما واقعا, از,” او گفت:.

تحت Melton, لایحه, کارمندان و کسانی که مشغول به کار تحت دستورالعمل های فدرال و همچنین به عنوان کسانی که واجد شرایط مشاغل گویا با الزامات ممنوعیت استفاده از ماری جوانا نمی شده اند قادر به استفاده از قانون به عنوان حفاظت از اخراج شدن. نمایندگان از کلرادو کلرادو اسپرینگز و دنور مترو اتاق های بازرگانی و Pinnacol این کلرادو معدن انجمن کلرادو انجمن پیمانکاران مرتبط پیمانکاران عمومی در کلرادو کلرادو شهرداری لیگ و, کلرادو, شهرستان, Incorporated همه شهادت دادند که حفاظت از خارج از وظیفه استفاده از ماری جوانا می تواند ایجاد آینده پرونده های حقوقی بیش از فسخ با وجود کلرادو که در دولت خواهد شد که در آن کارکنان می تواند اخراج می شود برای عملکرد ضعیف.

کلرادو اتاق بازرگانی معاون رئیس جمهور لورن فورمن اشاره کرد که برای محافظت از خود از پتانسیل های حقوقی و کسب و کار به احتمال زیاد دریافت خلاق هنگامی که توصیف آن کارکنان برگزار واجد شرایط و موقعیت است.

“بسیاری از اعضای ما در حال فوق العاده در مورد چگونه این لایحه می تواند تاثیر ایمنی کارکنان خود و” او گفت:. “اگر هر یک از کارفرما, شکایت بیش از, این, البته, آنها در حال رفتن به استدلال می کنند که [فسخ کارکنان برگزار شد] واجد شرایط و موقعیت.”

اگر آن را در نهایت تبدیل به قانون HB 1089 نمی شود اولین از نوع خود در کشور است. نوادا قانونگذاری ایالتی به تصویب یک قانون در سال گذشته که ممنوعیت قبل از اشتغال ماری جوانا آزمون; شهر نیویورک نیز آنها را منع. در سال 2017 ماساچوست دیوان عالی کشور شاهد یک مورد شبیه به کت است اما حکومت در حمایت از ماری جوانا پزشکی, بیمار, موافقت که با استفاده از ماری جوانا پزشکی — تنها شکل قانونی ماری جوانا در ایالت ماساچوست در زمان خاموش کار ندارد زمینه را برای اخراج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im