بیودیزل بهبود کیفیت هوا در شیکاگو پارک

به عنوان ساکنان شیکاگو شروع به از سرگیری فعالیت آنها می توانید انتظار به نفس کمی آسان تر است. که به دلیل پارک شیکاگو District (CPD) در حال کار برای بهبود کیفیت هوا توسط سوخت رسانی پارک رد روگرفت با 100 درصد بیودیزل (B100).

این همه بخشی از یک برنامه آزمایشی در همکاری با ایلینوی سویا Association (ISA) amira foods uk برنامه و همکاری انجمن ریه آمریکا (ALA) با هدف کاهش کربن خودرو تولید گازهای گلخانه ای و توسعه پایدار در عملیات. به عنوان B100 برنامه آزمایشی وارد سال دوم خود CPD جشن بهبود کیفیت هوا و کاهش انتشار آلاینده معادل کاشت 419 درختان در پارک شیکاگو در سال است.

                                                                                                                                                                                                                       

امتناع خودروهای جمع آوری زباله در شیکاگو lakefront و در نزدیکی شهر و پارک ها و مناطق که در آن بسیاری از مردم رفتن به لذت بردن از هوای تازه. رد روگرفت به طور معمول سفر در سرعت های پایین و نیاز مکرر متوقف می شود, ایجاد پتانسیل برای افزایش دوده و گازهای گلخانه ای.

“از طریق این B100 پروژه ما شاهد بی سابقه ای کاهش انتشار کربن حمایت از یک سالم تر و محیط زیست پایدار برای مردم شیکاگو می گوید:” مایک Dimitroff با پارک شیکاگو منطقه بخش از منابع طبیعی است.

“شما خواهد بود سخت و فشرده برای پیدا کردن یک پایدار گزینه برای ما رد کامیون از B100 بیودیزل” Dimitroff می گوید. “ما B100 است ساخته شده از بازیافت روغن پخت و پز است که می آید از دانه های سویا رشد توسط کشاورزان غرب میانه. از آنجا که سوخت تولید شده در دولت ما واقعا بستن حلقه در محلی انرژی های تجدید پذیر و تقویت اقتصاد محلی.”

پارک منطقه B100 برنامه کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و ذرات با 84 درصد در مقایسه با استاندارد پایین گوگرد سوخت دیزل. این کاهش بر اساس یک چرخه تجزیه و تحلیل توسط بیودیزل تولید انرژی های تجدید پذیر گروه (REG). REG انجام تجزیه و تحلیل بر اساس CA-خوش آمد می گوید که حساب برای فرایند بازیافت روغن پخت و پز از شیکاگو رستوران را B100 و همچنین حمل و نقل سوخت به پایان رسید بازگشت به شیکاگو از REG گیاه در سنکا, Illinois. عزیزم مواد تشکیل دهنده با شرکای منطقه پارک به ارائه اصلاح روغن پخت و پز به عنوان مواد خام برای پردازش به بیودیزل در REG.

                                                                                                                                                                                                                       

این B100 پروژه آزمایشی آغاز شد و در اوایل سال 2019 زمانی که CPD نصب دو رد روگرفت با سیستم های سوخت از Optimus فن آوری® اجازه می دهد که وسایل نقلیه برای شروع در سوخت دیزل و سپس به طور خودکار سوئیچ به 100 درصد بیودیزل پس از گرم کردن.

در این پروژه آزمایشی سال اول شرکت کامیون وارد 12000 مایل و 2,690 ساعت از عملیات تولید اطلاعات مهم بر روی عملکرد موتور و همچنین کربن تولید گازهای گلخانه ای.

“بسیاری از شهرداری ها باید به اهداف تعیین شده برای کاهش انتشار کربن خود را با 50 درصد یا بیشتر تا سال 2050 می گوید:” Dimitroff. “این برنامه آزمایشی نشان می دهد که چگونه بیودیزل می تواند یک مسیر به جلسه اهداف کاهش کربن و مجموعه صحنه را برای دیگر تجهیزات پارک به اجرا در یا بالاتر بیودیزل در مخلوط و یا B100.”

CPD عضو B20 باشگاه همکاری بین عیسی و علا است که به رسمیت می شناسد ایلینوی مبتنی بر ناوگان متعهد به عامل با مخلوط بیودیزل از 20 درصد یا بالاتر است. علاوه بر شرکت در B100 پروژه آزمایشی CPD با استفاده از مخلوط بیودیزل به عنوان بالا به عنوان 50 درصد در انواع تجهیزات اعم از ریسمان برای ورود لودر کامیون. در آوریل CPD همکاری با ISA به تولید ضد عفونی کننده دست با استفاده از گلیسیرین است که یک محصول جانبی از تولید بیودیزل.

                                                                                                                                                                                                                       

“شیکاگو پارک منطقه شناخته شده و برنده جایزه به عنوان یک رهبر در پارک و تفریح و سرگرمی مدیریت” گفت: به طور کلی سرپرست Michael Kelly. “ما بیودیزل برنامه همراه با بسیاری از گروه ما از منابع طبیعی طرح های نشان دادن اهمیت سازمان ما پیشرو ما با تلاش های پایداری. از طریق افزایش استفاده از بیودیزل پارک منطقه با استفاده از یک عملی و بلافاصله قابل استفاده سوخت جایگزین است که نشان داده شده است به منظور کاهش تولید گازهای گلخانه ای و ارائه خواهد شد تمیز کننده هوا برای سالم شیکاگو است.”

ISA amira foods uk برنامه پشتیبانی از CPD برنامه آزمایشی و دیگر پروژه بیودیزل در شیکاگو و در جای دیگر در ایالت ایلینوی است. فراتر از بهبود کیفیت هوا و کاهش تولید گازهای گلخانه ای مضر بیودیزل اضافی را فراهم می کند فرصت های بازار برای سویا به کشاورزان در ایالت ایلینوی است.

“همکاری با آمریکا همکاری انجمن ریه و پارک شیکاگو منطقه به خلبان استفاده از B100 در طول سال یک گام بزرگ رو به جلو برای محیط زیست و ایلینوی می گوید:” داگ شرودر ISA رئیس هیئت مدیره. “سرمایه گذاری ما در این برنامه و بیودیزل پژوهش تقویت ایلینوی سویا تولید و کمک به توسعه پایدار در جوامع که در آن بیودیزل استفاده می شود.”

ایلینوی انجمن سویا (ISA) amira foods uk و عضویت در برنامه های نمایندگی بیش از 43,000 سویا تولید کنندگان در ایالت ایلینوی است. این amira foods uk صندوق توسعه بازار سویا نوآوری و سودآوری و تلاش و مسائل مربوط به تجزیه و تحلیل ارتباطات و آموزش و پرورش. عضویت و حمایت از تلاش های پشتیبانی ایلینوی سویا کشاورز منافع در مناطق محلی, Springfield و واشنگتن از طریق ایلینوی سویا تولید کنندگان است. ISA برنامه طراحی شده برای اطمینان حاصل شود ایلینوی سویا با بالاترین کیفیت ترین قابل اعتماد و پایدار و رقابتی در بازار است. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.ilsoy.org.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>