پایین آمدن از کوه.

هنگامی که ما آخرین بررسی در با آشپز تراویس اسمیت از اغذیه فروشی و مشروب فروشی کلرادو در Evergreen او در راه خود را برای سال 2017 گواهی سرآشپزها استاد امتحان برای یک هفته خسته کننده آزمون آشپزی مهارت و دانش است. از آن پس او را بسته و خود را همیشه سبز و رستوران و صرف یک سال و پخت و پز مواد غذایی برای ورزشکاران در دانشگاه وایومینگ و کمک دوستان راه اندازی یک رستوران در گریلی.

اما در حال حاضر اسمیت و اغذیه فروشی و مشروب فروشی کلرادو هستند: او فقط در زمان بیش از این فضا در 675 جنوبی برادوی قبلا اشغال شده توسط تکالیف دانشجو-اجرای رستوران بود که بخشی از آن از بین رفته هنر موسسه کلرادو برنامه آشپزی. اتفاقا آشپز تدریس کلاس های مدرسه در سال 2011 و 2012 فقط قبل از راه اندازی اغذیه فروشی و مشروب فروشی کلرادو برای اولین بار به عنوان یک کامیون مواد غذایی و پس از آن به عنوان مجلل کوه-شهر eatery.

در حالی که او هنوز هم در حال اجرا دو اغذیه فروشی و مشروب فروشی کلرادو کامیون های مواد غذایی, این رستوران در حال حاضر تنها از 7 صبح تا 3 بعد از ظهر برای صبحانه و ناهار. اسمیت آشپزی شور و شوق است که ریشه در تکنیک بنابراین او وعده مقدار زیادی از Hollandaise سس روی تخم مرغ بندیکت و همچنین املت بریزید و دیگر کلاسیک صبحانه غذاهای پخته به علاوه کالا از شورشی نان که به تازگی نقل مکان از آن اصلی در Curtis پارک به سمت راست درب بعدی به اغذیه فروشی و مشروب فروشی کلرادو.

Bistro Colorado's kitchen is bigger than its dining room.گسترش

اغذیه فروشی و مشروب فروشی کلرادو آشپزخانه بزرگتر از آن اتاق ناهار خوری.

علامت Antonation

اما شما همچنین می خواهید پیدا کردن روکش و گرفتن و رفتن صبحانه burritos با سبز شیلی به دلیل اسمیت یک فن از مواد غذایی محلی. “من همیشه احساس می, کلرادو, غذاهای مورد نیاز به تعریف بیشتر زمانی که من اولین بار آغاز شده در این کسب و کار,” او توضیح می دهد. بنابراین برای ناهار او ارائه می دهد یک گوشت گاو علف خوار برگر در کنار یک مقدار بیشتر فرانسوی croque مادام و کبابی بز-ساندویچ پنیر با سوپ کدو.

اسمیت نیز خود را راه اندازی مجدد سرویس پذیرایی و می گوید او انتظار کسب و کار برای ساخت به سرعت به خصوص با توجه به اندازه از آشپزخانه او را مشغول به کار در. از آن استفاده می شود به عنوان یک کلاس درس را پوشش می دهد بیشتر مربع از رستوران واقعی اتاق ناهار خوری. برنامه های آینده شامل اضافه کردن یک مشروب مجوز و شام سرویس.

برای رسیدن به این اغذیه فروشی و مشروب فروشی کلرادو در جنوب سر در برادوی و حق را به نوبه خود به دنور مرکز طراحی درست قبل از من-25 در سطح شیب دار. از دست داده ؟ به دنبال “بیان دیوار” قوی زرد هربرت بایر مجسمه سازی که دیرین دنور ساکنان تماس “فرانسه سرخ پشته.” اسمیت با کمال میل به اشتراک گذاری چند سیب زمینی سرخ کرده خود را هنگامی که شما در رسیدن به محل خود. بازدید bistrocolorado.com تماس بگیرید و یا 720-648-8800 برای جزئیات بیشتر و پذیرایی درخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im