نیش می زنند به ما بهترین دنور خوانندگان نظرسنجی

موج جدیدی از delicatessens میباشد آمار دنور بیش از چند سال گذشته در آوردن ترکیبی از سنت و تفکر خلاق به این شهر ساندویچ صحنه. و پیشرو به اتهام لون دلی که برنده ما بهترین فروشگاه ساندویچ جایزه بهترین دنور 2019.

“اگر pastrami خوب است بقیه ساندویچ مطمئن شوید که به دنبال” ما توضیح داد که در جایزه ما. “و در لون دلی آشپز/شریک لوقا Hendricks باعث می شود pastrami از ابتدا شروع با تمام گوشت گاو گوشت که درمان برای بیش از ده روز قبل از اینکه دودی.”

ما به تازگی رسیده به لون دلی مالک آنتونی Lygizos به ببینید که چگونه آن را احساس به برنده بهترین دنور و همچنین برای پیدا کردن چگونه او و تیم خود را در تلاش برای ایجاد فروشگاه خود را در ویژه برای مشتریان. “چند دلیل وجود دارد که لون تبدیل به یک محله مورد علاقه” او سهام. “اول ما احساس می کنیم ما ضربه برنده تمام پولها با ما موقعیت: درست پشت موزه هنر دنور. ما خیلی خوش شانس است که همسایگان ما سد را Clyfford هنوز موزه و کرکلند موزه فوق العاده دوستانه و حمایت کننده و سرمایه گذاری در موفقیت ما است.”

Housemade pastrami is one of the reasons we chose Leven Deli for the award.گسترش

Housemade pastrami یکی از دلایلی که ما را لون دلی برای جایزه.

حسن نیت ارائه میدهد از لون دلی

اما همسایه ها نمی آمدن نگه دارید اگر مواد غذایی بزرگ نیست بنابراین Lygizos و Hendricks مطمئن شوید که مواد غذایی زندگی می کند تا مشتریان خود را استاندارد. “آشپزخانه ما باعث می شود فقط در مورد همه چیز را از ابتدا.” Lygizos توضیح می دهد. “ابتدا با پخت نان تازه هر روز صبح به لوقا آموزش آشپزخانه تیم کامل تکنیک به سیگار کشیدن سینه به pastrami و یا یک دستور العمل جدید ایجاد آشپزخانه ما تیم یک تن از غرور و افتخار خود را در پخت و پز ابتدا رویکرد است.”

اغذیه فروشی ساندویچ دارای افتخارات بالا در موقع ناهار کانن بنابراین ما نمی را بهترین فروشگاه ساندویچ جایزه به آرامی. ما تعیین شده خواران شخم از طریق ده ها تن از ساندویچ در هر سال برای تعیین بهترین و خوانندگان خود را به اشتراک بگذارید نظرات قوی ، بنابراین در سال گذشته را با پیروزی به خوبی سزاوار بود توسط لون دلی.

Turkey roasted in-house makes this sandwich a winner.گسترش

ترکیه بوداده در خانه باعث می شود این ساندویچ یک برنده است.

حسن نیت ارائه میدهد از لون دلی

“لوقا و من در حال مؤمنان بزرگ در نوشتن سند چشم انداز برای کسب و کار ما و های ما سند چشم انداز (و اهداف) با تیم ما” Lygizos می افزاید. “قبل از باز کردن لوقا و من مشترک نوشت یک-پنج و ده سال سند چشم انداز برای لون دلی Co., و در عرض پنج سال چشم انداز ما مجموعه هدف کسب درآمد Westword‘s بهترین فروشگاه ساندویچ جایزه. بنابراین برای کسب این جایزه در سال اول ما بود و فروتنی. آن را لذت بخش بود برای دیدن چقدر غرور این تیم احساس پس از دریافت بهترین فروشگاه ساندویچ جایزه…ما شروع به پیدا کردن ما در گشاد گشاد راه رفتن و واقعا با توجه به اعتماد به نفس همه ما اعضای تیم طراحی و توسعه به عنوان یک نتیجه از احساس قدردانی خود را برای کار سخت است.”

لون نشده است استراحت در laurels خود بیش از سال گذشته است. تاپیک جدید نرم در خدمت بستنی دستگاه توزیع سرگرم کننده طعم مانند بوربن سیب کارامل و قهوه مکا بحران و خون نارنجی. و دلی اضافه کرده است شراب-خدمات نوار در شب از جمله tapas-سبک فهرستی از مواد غذایی ارائه شده از 4 تا 7 بعد از ظهر “ما هم فقط ساخته شده یک زیبا جدید دندانه دار کردن شراب است که دهانه یک کل دیوار در نزدیکی ما, نوار” Lygizos یادداشت ها. “ما منتشر شده جدید ما توسط بطری شراب لیست در فوریه 12, و آن را بسیار جدی شراب در آن است.”

بهترین ساندویچ فروشگاه جایزه برای سال 2020 هنوز تصمیم گرفته نشده اما شما می توانید می گویند. ما خوانندگان نظرسنجی هنوز باز است در readerschoice.westword.com که در آن شما می توانید رای برای مورد علاقه خود را در بیش از 100 دسته بندی خواهد شد که در فینال موضوع آینده در مارس 26. مهلت رای گیری است مارس 18.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de