لس آنجلس (CBSLA) – ادای احترام به لیکرز افسانه کوبه برایانت بیش از آخر هفته در هفته مد میلان کشیده شده انتقاد برای آمدن در سراسر به عنوان در طعم و مزه.

طراح Philipp Plein (3rd R), Jada Pinkett Smith (2 R), Olivia Culpo (3rd L) راه رفتن باند در طول Philipp Plein مد نشان می دهد به عنوان بخشی از هفته مد میلان در فوریه 22 سال 2020 است. (پیترو S. D’Aprano/گتی ایماژ)

تحسین طراح آلمانی فیلیپ Plein خود پرده برداری پاییز/زمستان سال 2020 مجموعه شنبه در میلان “مگا نشان می دهد” و این شامل مدل های پوشیدن لباس های پر زرق و برق بنفش و طلا مخزن تاپ و پیراهن با کوبه شماره 24.

در پس زمینه پشت مدل – که شامل بازیگر Jada Pinkett Smith و رسانه های اجتماعی شخصیت Olivia Culpo – راه باریک و گربه ویژه یک هلیکوپتر.

“گام به گام در داخل یک لوله, گاراژ, فضا پر شده با مجموعه نهایی از پسران بزرگ, اسباب بازی” این شرکت گفت: در انتشار اخبار همراه مجموعه های جدید است. “یک جنگنده جت, هلیکوپتر دریایی قایق و اتومبیل های فوق العاده همه تحت پوشش در برگ طلا.”

(گتی ایماژ)

مخزن تاپس شد در قیمت مقرون به صرفه $2,070 در حالی که پیراهن شد قیمت $3,150.

با توجه به Plein فروش از کوبه-الهام موارد را به برایانت غیر انتفاعی Mamba & Mambacita ورزشی پایه و اساس است.

“به عنوان یک ورزشی و فرهنگی تعویض بازی کوبه برایانت بود به عنوان مثال کامل از آنچه می توان با هیچ محدودیت نگرش به فداکاری” این شرکت اعلام کرد. “فیلیپ Plein مفتخر است به کمک مالی در حافظه خود را به Mamba & Mambacita ورزشی بنیاد به افتخار کوبه و 13-year-old daughter Gianna.”

(گتی ایماژ)

در بیانیه ای که روز شنبه به صفحه شش Plein نوشت که راه باریک و گربه طراحی شده بود قبل از کوبه مرگ است.

“راه باریک و گربه راه اندازی شد و در حال حاضر برنامه ریزی شده و طراحی شده در نوامبر 2019, راه قبل از این حادثه غم انگیز رخ داده است,” او نوشت. “این دلیلی است که چرا آنها (sic) بودند طلاکاری هلیکوپتر بر روی باند فرودگاه. من می خواهم که به وضوح حذف آنها در صورت امکان, اما خیلی دیر شده بود به جای آنها.”

در صبح روز دوشنبه هزاران نفر از مردم با حضور در یک مراسم یادبود عمومی در مرکز استیپلز تجلیل کوبه و 13-year-old daughter Gianna.

در صبح روز ژانویه ، 26 کوبه Gianna و هفت نفر دیگر کشته شدند زمانی که هلیکوپتر آنها در سقوط در کالاباساس تپه در میان مه سنگین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im