سیاه, وکیل شکایت آیتالله سیستانی از جنوب کالیفرنیا به صورت قانونی فسخ تبعیض

لس آنجلس (CBSLA) — یک دادستان سابق برای ACLU کالیفرنیای جنوبی است تحت پیگرد این سازمان به اتهام در معرض خود را به نژاد پرستی و شلیک اشتباه او در ماه فوریه برای صحبت کردن در برابر او درمان شوی او به عنوان یک “عصبانی” است.

“این پرونده یک موضوع فوری نگرانی عمومی در قتل های اخیر جورج فلوید و تجدید حیات از زندگی مهم جنبش” سارا O. کلیفتون به طرح دعوی متحده است.

یک سخنگوی آیتالله سیستانی گفت: آنها آگاه کت و شلوار, ظ روز سه شنبه در لس آنجلس دادگاه عالی اما “نمی دیدگاهها برای پرسنل مهم است.”

کلیفتون است به دنبال مشخص خسارت به اتهام غیر قانونی تخلیه تلافی خصمانه محیط کار آزار و اذیت و عدم جلوگیری از آزار و اذیت.

او “به دنبال درخشش نور بر روی مداوم شیوه های غیر قانونی که در حال وقوع طور گسترده تر در سراسر بخش اشتغال به خصوص در سازمان های غیر انتفاعی مانند آیتالله سیستانی که در میلیون ها دلار کمک مالی به منظور ظاهرا فراموش عدالت اجتماعی کار به نمایندگی از جامعه سیاه” با توجه به مدارک دادگاه.

در ژوئن 3, حقوق مدنی, سازمان ثبت اضطراری طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از زندگی ماده لس آنجلس روزنامه نگاران معترض و دیگران نهفته توسط حکومت اعمال شده در سراسر منطقه پس از اعتراضات گسترده علیه خشونت پلیس در پی جورج فلوید مرگ در دست پلیس مینیاپولیس.

آیتالله سیستانی گفته است که حکومت نقض متمم اول قانون اساسی ایالات متحده و محدودیت در حرکت در خارج از ساعات کار نقض قانون اساسی حفاظت از آزادی حرکت.

کلیفتون می گوید که در انجام این کار, ACLU تصمیم به “به راحتی قرار دادن خود را به پل گفتمان با پر کردن طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر لس آنجلس با استفاده از مخمصه سیاه مردمی صرفا برای منافع خود به دست آورید.”

کت و شلوار نیز آمده است که آیتالله سیستانی را, مدیر اجرایی, Hector Villagra است انتقاد مقامات شهرستان برای گرفتن معنی دار اقدام برای پایان دادن به شیوه های نژادپرستانه اما “موفق به نگه داشتن خود را در سازمان به همان استانداردهای اجازه می دهد وقیحانه سیاست های نژادپرستانه و روش به سلطنت عالی…”

شاکی است و عدالت Rogeriee تامپسون که متولد یک تفکیک کارولینای جنوبی منصوب شد و به دادگاه تجدید نظر برای اولین مدار توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما در سال 2010 با توجه به براده. تماشاي پدر, William O. Clifton به عنوان یک مدیر دانشیار در رود آیلند دادگاه منطقه برای نزدیک به 14 سال قبل از او در گذشت در سال 2018 است.

کلیفتون را کت و شلوار می گوید او استخدام شد توسط آیتالله سیستانی در سپتامبر سال 2018 به عنوان یک وکیل. سرپرست او بود جسیکا Farris که مدیر سازمان عدالت کیفری و سیاست مواد مخدر.

بلافاصله Farris به نظر می رسد برای نشان دادن یک “واقعی ترس غیر منطقی” از Clifton با توجه به کت و شلوار. کلیفتون می گوید او سعی کرد به جای رئیس خود بودن “بیش از حد مودب” و تلاش برای عمل “کمتر سیاه و سفید.”

زمانی که Clifton آیا صحبت کردن در مورد نابرابری نژادی در محل کار او نگرانی بودند “به طور مداوم به غلط و به عنوان عصبانی یا پرخاشگر توسط سازمان مدیریت و اعضای تیم که به شدت در حال سفید یا سفید – ارائه” کت و شلوار مدعی.

برای مثال کت و شلوار متحده که Clifton پس از شکایت در مورد نابرابری نژادی در طول یک دیدار با کارکنان و متنبه توسط Villagra که انجام به نظر می رسد “با نژاد با انگیزه و بسیار بی احترامی است.”

کلیفتون اخراج شد در ماه فوریه “برای بودن چیزی بیشتر از یک کلیشه زن سیاه پوست عصبانی.” او مدارک دادگاه ادعا می کنند که آیتالله سیستانی پس از آن ارائه یک $48,000 قطع که مورد نیاز داوری اختلافات “در یک شرم آور تلاش برای سکوت” ،

“نفاق و غنی است و با توجه به این که آیتالله سیستانی در سطح ملی همیشه گرفته یک موضع در برابر مجبور داوری” کت و شلوار متحده است.

کلیفتون است “مثبت است که هنگامی که تمام شواهد به نور می آید و در دادگاه او را تبرئه خواهد شد و شدت ثابت به یک تریر در واقع او بود که تبعیض بر اساس او مسابقه و انتقام در مقابل برای ساخت چندین محافظت شکایت به سازمان که ادعا ماموریت برای مبارزه با چنین موذی تبعیض” کت و شلوار متحده است.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de