Black Lives Matter تظاهرات شروع در استرالیا در میان دادگاه ممنوعیت

سیدنی — برای اولین بار از چند Black Lives Matter تظاهرات در سراسر استرالیا در روز شنبه رو در جریان است در برابر پس زمینه از امکان درگیری بین تظاهرکنندگان و پلیس در سیدنی بعد از یک دادگاه طرفه با پلیس است که در این گردهمایی مطرح شده بیش از حد خطر برای گسترش coronavirus.

اولین گردهمایی در جنوب شهر آدلاید برگزار شد به افتخار جورج فلوید و در اعتراض به مرگ بومی استرالیا در بازداشت است.

                                                                                                                                                                                                                       

که این طرح در سیدنی نیز هست که در آن هزاران نفر از مردم انتظار می رود به تجمع. اما, New South Wales, دولت, دیوان عدالت Des Fagan حکومت در روز جمعه که این تجمع بود مجاز به مجمع عمومی. Fagan گفت: او را درک رالی طراحی شده است که همزمان با حوادث مشابه در کشورهای دیگر است.

‘œI نمی کاهش اهمیت مسائل و هیچ یک را انکار آنها در شرایط عادی’� او گفت:. ‘œNo یکی از آنها را انکار می کند که, اما ما در حال صحبت کردن در مورد یک وضعیت از یک بحران بهداشتی.’�

فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت, در دستبند در حالی که یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو در گردن او حتی پس از او التماس هوا و متوقف شد.

در سیدنی در هوای تجمعات محدود به 10 نفر به 50 نفر می رفتن به مجالس ترحیم محل عبادت و رستوران ها و میخانه ها و کافه ها.

سیدنی تجمع سازمان قبل از تصمیم به تسلیم در آخرین دقیقه درخواست تجدید نظر به Fagan حاکم خواست کسی هنوز مایل به شرکت در ‘œas یک فرد� به اطاعت اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک برای اطمینان از ایمنی.

                                                                                                                                                                                                                       

روز جمعه 2,000 تظاهرکنندگان جمع شده در سرمایه های ملی کانبرا به یاد استرالیایی که نابرابری نژادی تأکید توسط Floyd مرگ بود و نه منحصر به فرد به ایالات متحده است.

‘œAustralians باید درک کنند که چه اتفاقاتی در ایالات متحده اتفاق می افتد شده است در اینجا برای مدت زمان طولانی’� گفت: Matilda, خانه بزرگان این Ngambri-Ngunnawal گروه خانواده که سنتی صاحبان کانبرا منطقه است.

یک تظاهرکننده که قطع مجلس با این استدلال که این تجمع را تمرکز باید بر روی ‘œwhat اتفاق می افتد در ایالات متحده� به جای استرالیا در تاریخ استعماری بود فریاد زد پایین در یک گرم رویارویی با چندین معترض. این نشان دهنده نهایت به دنبال جمعیت را توصیه به ترک.

بومی استرالیا هستند 2 درصد از استرالیا جمعیت اما 27 درصد از جمعیت زندان. آنها نیز محروم ترین اقلیت قومی در استرالیا و بالاتر از متوسط نرخ مرگ و میر نوزادان و بهداشت ضعیف و همچنین کوتاه امید به زندگی و کاهش سطح آموزش و پرورش و اشتغال از دیگر استرالیایی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de