سیاه, سربازان بنای تاریخی موشکافی چهره در میان نژادی حساب

بوستون — سفید اتحادیه فرمانده ارتش سفت و سخت نشسته در بالای یک تحمیل اسب. خود را سیاه و سفید مردان تفنگ به شانه های خود, مارس قاطعانه در کنار در راه خود را به نبرد.

برای L’Merchie Frazier قوی برنز امداد در مرکز شهر بوستون قطاری تکان دهنده تماس با اسلحه پاسخ داده شده توسط سیاه و سفید سربازانی که خدمت در دولت مشهور جنگ داخلی واحد مبارزه بود که محبوبیت در سال 1989 برنده جایزه اسکار فیلم ” œGlory.’�

                                                                                                                                                                                                                       

اما دیرین بوستون هنرمند می گوید: او می داند که چگونه تصاویر از رابرت گولد شاو و ماساچوست 54 هنگ یادبود می تواند التماس کردن احساسات مخلوط به عنوان کشور دیگر طول می کشد نگاه سخت در آن آثار تاریخی و بناهای یادبود در پی قتل جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس.

‘œWhose داستان است که گفته بودن با این بنای?’� گفت: Frazier که آموزش و پرورش مدیر در نزدیکی موزه تاریخ طبیعی. ‘œThe سلسله مراتب بسیار مشهود است. سفید, فرمانده, از جلو سیاه و سربازان در پس زمینه. این اولین چیزی که شما ببینید.’�

در میان ملی حساب و نژادپرستی Shaw یادبود آخرین و شاید یکی از عجیب برای دریافت موشکافی.

بر خلاف دیگر قطع بناهای کار توسط مجسمه ساز آمریکایی آگوستوس Saint-Gaudens نیست paean به کنفدراسیون. آن را ندارد صریح روابط به استعمار مانند کریستف کلمب بناهای تاریخی که شده سرنگون در بوستون و در جاهای دیگر.

به جای ایجاد یادبود پس از جنگ داخلی بود و پشتیبانی توسط برجسته سیاه Bostonians از روز است.

آن را در اصل پیش بینی شده به عنوان یک سوارکاری سنتی بنای تاریخی به شاو اما سرهنگ خانواده ثروتمند بوستون قبیله به شدت مخالف برده داری درخواست شده است که آن نیز افتخار, سیاه, مردانی که خدمت کرده است و جان در کنار او در طول معروف خود شارژ در فورت واگنر در چارلستون کارولینای جنوبی در سال 1863.

                                                                                                                                                                                                                       

این بنای تاریخی نیز قابل توجه است چرا که این کشور برای اولین بار به افتخار, سیاه, سربازان گفت: الیزابت Vizza مدیر اجرایی از دوستان از باغ های عمومی یک گروه کمک به پرداخت 3 میلیون دلار مرمت این بنای تاریخی آغاز شده است که به صورت جدی در مه.

Saint-Gaudens صرف 14 سال ایجاد یک غنی مفصلی نقش برجسته با استفاده از سیاه و سفید مردان در سنین مختلف به مدل واقعی خود را سربازان. پس از آن رونمایی شد به هیاهو در سال 1897 نویسنده آمریکایی هنری جیمز اعلام کرد œreal کمال’� با توجه به خدمات پارک های ملی.

‘œThis شد رادیکال قطعه از هنر’� Vizza گفت. ‘œIt بود نه از دست رفته بر مردم در آن زمان.’�

کار که نشسته در سراسر از ماساچوست خانه ملت شده است تخریب در طول سال عمدتا توسط مردم خوراکی شاو broadsword. اما در طول ناآرامی های پس فلوید کشتن این بنای تاریخی شده بود با ضد پلیس شعار ناسزاهای و دیگر گرافیتی همراه با حدود ده نفر دیگر در داخل و اطراف رایج است.

کوین پترسون بنیانگذار جدید ائتلاف دموکراسی که خواستار بوستون به نام Faneuil سالن پس از Crispus Attucks گفت: Shaw بنای تاریخی باید نقل مکان کرد و به یک موزه به دلیل آن کست سیاه پوستان به عنوان “œsubservient’� به سفید پوستان است.

                                                                                                                                                                                                                       

شکایت مشابه را باعث حذف دیگر ظاهرا به خوبی معنی بناهای تاریخی در هفته های اخیر از جمله یک مجسمه از تئودور روزولت در مقابل آمریکا از موزه تاریخ طبیعی در نیویورک و مجسمه آبراهام لینکلن به تصویر می کشد آزاد, برده, زانو زدن در پای او در بوستون.

برگرد. ورنون واکر عضو هیئت مدیره با ماساچوست صلح عمل کرده ای که برای تغییر دولت مهر را جنجالی توصیف یک بومی آمریکایی نشان می دهد که شاو یادبود بهتر می تواند تشخیص دستاوردهای سیاه و سربازان خود.

تقریبا نیمی از هنگ را 600 سربازان کشته و مجروح و اسیر و یا دیشب پس از شکست در حمله به فورت واگنر و قهرمانی خود را الهام گرفته از ده ها هزار نفر از مردان سیاه و سفید و دیگران به ثبت نام برای ارتش اتحادیه کمک به نوبه خود جزر و مد از جنگ است.

گروهبان. ویلیام کارنی شد اولین بار موفق به دریافت مدال افتخار برای صرفه جویی در هنگ پرچم از ضبط. دو پسر از برجسته سیاه و طرفدار الغای برده داری فردریک داگلاس که تا به حال تحت فشار قرار دادند لینکلن اجازه می دهد تا سیاه پوستان به خدمت در جنگ نیز مبارزه در فورت واگنر.

اما در حالی که نام شاو و دیگر افتاده سفید فرمانده افسران اچ در بنای تاریخی از آن رونمایی کسانی که از سربازان نبودند اضافه شده تا سال 1980 طول آن گذشته جراحی کشیدن صورت عمده.

فیلم “œGlory’� ویژگی های عکس های از بازسازی بنای تاریخی در پایان آن اعتبار. مدیر ادوارد زیک و پیشرو اعضای بازیگران از جمله Matthew Broderick, Denzel Washington و مورگان فریمن کاهش یافته است به نظر از طریق نمایندگان خود را.

در حال حاضر شاو یادبود است و نه در میان آثار عمومی است که آمده اند تا به عنوان بوستون در ادامه به بررسی نگرانی های عمومی در مورد شهر آثار تاریخی در پی بحث ملی در نژادپرستی و گفت: علامت Pasnik که صندلی های این شهر هنر کمیسیون نظارت بر این روند است.

اما Vizza از پارک گروه فکر نمی کند یادبود است که انتظار می رود به ترمیم نوامبر باید تغییر و یا نقل مکان کرد.

او معتقد است مردم باید لذت بیشتر برای این کار اگر آنها به سادگی یادگیری بیشتر در مورد آن چیزی است که سازمان خود را در دفتر شهردار و خدمات پارک های ملی گرفته اند درد انجام دهید.

پیش از بازسازی که شامل جداسازی قطعات بخش هایی از این یادبود در هفته گذشته مقامات میزبانی انجمن عمومی آثار که شامل سیاه برجسته علما و مدنی.

یک نمایشگاه موقت نیز نصب شده بر روی نرده های اطراف محل ساخت و ساز جزئیات 54 هنگ را سوء استفاده. و جدید, ‘œaugmented واقعیت� برنامه منجر نفر در یک تور مجازی از این بنای تاریخی که در آن آنها می توانید اطلاعات بیشتر در مورد اهمیت آن و مرمت در حال انجام.

Frazier, موزه تاریخ طبیعی, می گوید اینها همه قابل ستایش مراحل و موافقت بنای تاریخی باید باقی می ماند که در آن است.

‘œIt به اندازه کافی برای فقط دیدن این قطعه است. شما باید برای رفتن عمیق تر’� او گفت:. ‘œThere بسیار گفته شده اما بنای تاریخی است بنابراین در حال حرکت است که می تواند منجر شما به آن چیزهایی که اگر شما کنجکاو هستید.’�

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de