Blackhawks می رسند در ادمونتون برای پلی آف جام استنلی

برای اولین بار در. گذشته است.

خواهد بود که رویای سناریو برای Chicago Blackhawks بودند که بنا به گزارش تیم اول برای وارد در ادمونتون در روز یکشنبه به عنوان NHL حرکت به فاز 4 خود را راه اندازی مجدد. هاوکز یکی از 12 تیم در ادمونتون است که رقابت برای پیشبرد به مرحله نهایی جام استنلی. دیگر 12 خواهد شد رقابت در تورنتو است.

                                                                                                                                                                                                                       

“همه ما می دانیم که آن را یک بار در طول عمر وضعیت” شاهین defenseman Olli Maatta گفت: در طول فقط-تکمیل دو هفته اردوگاه آموزشی در پنجمین سوم آرنا. “من فکر نمی کنم کسی انتظار می رود چیزی شبیه به این اتفاق می افتد.

“اما NHL انجام داده است یک کار بزرگ فقط به همه چیز شکل (و) همه چیز را به عنوان امن به عنوان آنها می توانند. آن را احساس می کند مانند میدان در حال حاضر امن ترین محل می شود.”

Maatta گفت: او خواهید بود با آوردن یک عرشه از کارت ها و “شاید یک PS4” به تصویب زمان, اما نیز وجود خواهد داشت مقدار زیادی از چیزهای دیگر را به نگه داشتن ورزشکاران سرگرم طی چه چیزی می تواند بیش از دو ماه اقامت در مرکز شهر است.

هاوکز بازی خواهد کرد نمایشگاه بازی در برابر سنت لوئیس در روز شنبه پس از آن آغاز خواهد شد بهترین خود را-از-پنج سری در برابر ادمونتون در روز یکشنبه. Oilers بازی خواهد تلویزیونی در ان بی سی و برنامه ریزی شده است برای شروع در ساعت 2 بعد از ظهر

                                                                                                                                                                                                                       

این یکی از پنج بازی که روز اول بودن رنجرز در مقابل طوفان در ساعت 11 صبح و آخر بودن جت در مقابل شعله های آتش در 9:30 p. m.

قبل از ما وجود دارد اما اجازه دهید نگاهی نزدیک تر به آنچه در زندگی می خواهم داخل حباب و همچنین به عنوان آنچه که طرفداران می توانند انتظار می رود در حالی که تماشای تلویزیون.

• ادمونتون دارای سه هتل ها که خانه همه بازیکنان و کادر. آنها منحصر به فرد متصل شده توسط یک سیستم شمشیربازی که می رود از طریق مرکز شهر ادمونتون. هر یک از هتل غذا اتاق, اتاق ملاقات, آموزش, اتاق, مربیان, اتاق VIP منحصر به فرد مناطق برای اعضای تیم و GMs.

• وجود خواهد داشت محیط داخلی و خارجی زمینه را برای فعالیت هایی مانند استخر, پینگ پنگ, Cornhole بسکتبال و همچنین مناطق به بازی فوتبال و به اجرا.

• بازیکنان در لیگ و تیم کارکنان هتل و کارکنان خواهد شد تست شده روزانه برای کوروناویروس. نیز وجود داشته باشد روزانه علائم گزارش و متوسط چک. تیم مراقبت بهداشتی را در دست می شود برای ارزیابی و درمان بازیکنان.

• بازیکنان قادر خواهد بود به تماشای بازی زندگی می کنند در صورتی که مایل.

• هنگامی که بازی شروع ما نمی خواهد ببینید طرفداران مجازی یا مقوا cutouts در تلویزیون.

به جای NHL مجموعه تا 32 دوربین — 12 بیش از یک بازی معمولی — برای کمک به افزایش در خانه تجربه مشاهده. برخی از این دوربین ها قرار داده خواهد شد در می ایستد. یکی به نام یک JITACAM خواهد شد که قرار بر این صندلی در یک خرپا.

                                                                                                                                                                                                                       

“آن را به دالی همراه یخ” گفت: Steve Mayer, NHL رئیس محتوای افسر. “ما واقعا احساس می کنید مانند این است که یک دوربین است که به شما یک نگاه بسیار منحصر به فرد. … شما در حال رفتن به احساس شگفت انگیز از سرعت بازی ما است.”

• NHL رسیده به تیم به هدف خود آهنگ ها و هدف شاخ در دسترس است. هر تیم موسیقی خواهد بود به پمپ عرصه نیز هست.

• وجود خواهد داشت به خصوص تولید فیلم است که شامل طرفداران از هر تیم است.

• وجود خواهد داشت مکمل جمعیت سر و صدا در طول بازی است.

• وجود خواهد داشت 5-دوم تاخیر فقط در مورد R-rated زبان ورقه از بازیکنان و مربیان و کارکنان و یا حتی داوران.

پس بهترین از پنج بازی در سری بیش از, پلی آف جام استنلی در ادامه با 16 تیم. نهایی دو دیدار خواهد کرد در ادمونتون در جام استنلی نهایی.

به عنوان Maatta گفت: آن را برای رفتن به یک بار در طول عمر تجربه است. یکی که کمیسر گری Bettman امیدوار است هر کس هرگز فراموش نمی — “اما در یک راه خوب است.”

عجیب ترین بخش خواهد شد به احتمال زیاد احساس می شود بازیکنان پس از بازی آغاز خواهد شد. پس از همه آنها خوراک انرژی از طرفداران. و این شامل زمانی که آنها در جاده ها به عنوان آنها سعی کنید به له ده ها هزار نفر از دل.

“هیچ کس در این سطح بدون طرفداران” گفت: شاهین defenseman دانکن کیت. “این چیزی است که همه ما باید برای مقابله با. آن را به هر فردی به شکل از راه به در بهترین حالت خود است. …

“این مهم است که بازیکنان ما تمرکز بر روی فقط انجام آنچه ما باید انجام دهید در حال ما مهم نیست که چه وضعیت است. که واقعا تغییر پس از شروع زندگی حرفه ای ما.

“این فقط یکی دیگر از چین و چروک است که ما قصد داریم برای مقابله با است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر