به عنوان ادمونتون آماده را در Blackhawks در بهترین پنج بازی در سری Oilers را باید به شکل از چگونه برای مقابله با پاتریک کین Dominik Kubalik و الکس DeBrincat.

آنها همچنین تلاش برای استفاده از یک جوان دفاع سپاه و پول نقد با بهترین قدرت-بازی بازی های واحد در لیگ.

                                                                                                                                                                                                                       

یکی از چیزهایی که آنها می خواهم بهتر نیست هر چند خواب در کربی Dach که به وضوح خود را به سطح بعدی پس از NHL متوقف فصل آن در اواسط ماه مارس.

“او شده است بسیار قابل توجه با اسکیت و اعتماد به نفس در جن حتی بیشتر از (قبل از) گفت:” مربی جرمی Colliton.

Dach شده است و محور سوم خط از شاهین بوت فصل خود را با اردوگاه های آموزشی در پنجمین سوم عرصه دوشنبه گذشته. خود را در کنار 30-هدف گلزن Kubalik و دشوار ریگ دریک Caggiula.

“همانطور که شما مسن تر و قدیمی شما در حال رفتن به احساس قوی تر بر روی یخ” گفت: Dach, که تا به حال 8 گل و 15 پاس گل در 64 بازی. “این شد یک چیزی که برای من در طول این بود که در ورزشگاه حق دور و حفظ قدرت خود و سعی کنید به اضافه کردن برخی از اندازه, اما در همان زمان نه دور از من روی یخ بازی.”

آن را پر حادثه rookie فصل برای Dach که دچار ضربه مغزی در طول تابستان چشم انداز مسابقات در تراوس سیتی. این شکست باعث Dach به دست بخش قابل توجهی از اردوگاه های آموزشی و او را ندارد او فصل اولین تا ششمین بازی فصل در برابر واشنگتن در اکتبر. 20.

                                                                                                                                                                                                                       

طی هفته آینده و نیم وجود دارد مقدار زیادی از حدس و گمان در مورد اینکه آیا Dach خواهد بود برای بازگشت به juniors, و یا اگر او می خواهم به ماندن با شاهین تمام فصل. در نهایت در اکتبر. 30 پس از یک تمرین در کالیفرنیا, GM استن بومن گفت: هیجان زده Dach که او اقامت خواهد بود.

“وقتی که شما تماشای بازی او را در غرب لیگ این احساس او که قرار بود برای یادگیری این درس شما نیاز به یادگیری به عنوان یک طرفدار و یک NHLer وجود دارد,” مربی جرمی Colliton گفت: پس از چند روز تمرین. “او آماده بود به چالش کشیده می شود.”

Dach موفق فقط یک هدف و کمک در 10 بازی و سپس کنار هم قرار دادن پنج امتیاز بازی خط که شامل یک هدف در برابر تورنتو در Nov. 10 هدف در برابر Vegas on Nov. 13 و 2 گل در برابر بوفالو در Nov. 17.

بیش از 28 بازی, اما, Dach موفق فقط یک هدف واحد و دیدم کمتر از 14 دقیقه از یخ در 11 از 15 مسابقات بین Nov. 21 Dec. 19.

                                                                                                                                                                                                                       

“این نبود کامل, زود” Colliton گفت. “و من مطمئن هستم که زمانی که شما مورد استفاده برای بازی بسیاری آن را گاهی اوقات سخت به بازی کمی کمتر است.

“یکی از چیزهایی که شما واقعا لذت بردن از مورد کربی است شما تنها باید به او بگویید چیزی یک بار. اگر شما بازخورد به او خواهیم نوع نگاه شما و آن را در. او نمی گویند بسیار و پس از آن شما هرگز به مقابله با آن را دوباره.

“او واقعا شکوفا به عنوان سال رفت و تبدیل شد به یک بازیکن مهم برای ما است.”

که به ویژه پس از Dach ثابت کرد او می تواند مسئولیت رسیدگی به یک نقش بزرگتر در مورد میدوی را از طریق فصل. خود را از یخ افزایش یافت (16:06 بیش نهایی از 27 بازی) او با قرار دادن عکس های بیشتر در خالص (1.85 در هر بازی نسبت به 1.38 در 37 بازی) و به طور کلی اعتماد به نفس به سادگی افزایش یافت.

به عنوان مثال بزرگ آمد و در برابر مینه سوتا در فوریه. 4 هنگامی که Dach قرار داده باز یخ حرکت جوناس Brodin که به طور کامل flummoxed کهنه D-man. یک آور سقوط Brodin تماشای بی اراده به عنوان Dach motored به طور مستقیم به شبکه که در آن او در نهایت موفق به پایان برساند همه چیز خاموش در برابر دروازه بان الکس Stalock.

در برابر بوستون بعدی, شب, Dach محروم کریس واگنر از جن در منطقه بی طرف و مسابقه راه دیگری در مبارکه. او موفق به تبدیل آن است قابل توجه یک مرد تلاش برای راه اندازی این شانس را در وهله اول.

این نوع نقش است که می تواند گرفتن Oilers خاموش نگهبان و به طور بالقوه منجر به یک خیره کننده ناراحت است. اما بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در دو هفته وجود دارد بدون شک Dach را در دراز مدت در آینده بدجور روشن است.

“او می تواند یک بازیکن در لیگ گفت:” پاتریک کین که سعی کردم به صحبت با Dach در مورد چگونه به توسعه به عنوان یک بازیکن جوان. “برای من شد یک گل. من در آمد به لیگ برتر و بسیاری از حرکت من بود از ساختن نیست لزوما گرفتن در اطراف مدافعان.

“بنابراین من تا به حال به جلو و پیدا کردن یک مرد (و) سعی کنید برای ایجاد فضا برای هم تیمی. بنابراین من بیشتر شد یک پاس اول ، …

“او یک مرد است که می تواند در راه همان است. او توانایی … با استفاده از خود را رسیدن به بچه ها و ضرب و شتم بچه ها 1-در-1. بنابراین او (می) … قرار دادن یک پسر را در پشت خود بکشید و کسی به او و سپس ایجاد فضایی برای شخص دیگری. او تمام پتانسیل در جهان به انجام این کار است.

“او می تواند به عنوان خوب به عنوان او می خواهد شما می دانید ؟ زمان خواهد شد بگویید. او تا به حال یک شروع عالی برای کار خود را. آن را آسان به در آمده و در سن جوانی و بازی.

“شما می توانید پیشرفت در طول فصل (و) از زمان آخرین ما تا به حال. او بهتر و بهتر و با او برای رفتن به یک خوب است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net