BLM-LA شکایت پلیس لس آنجلس ارشد بیش از جرم, دستگیری, بازداشت

لس آنجلس (CBSLA) — Black Lives Matter-لس آنجلس در زمینه کت و شلوار دوشنبه در دادگاه فدرال در مقابل اداره پلیس لس آنجلس و رئیس میشل مور ادعا اخیر توده بازداشت بیش از 2600 مسالمت آمیز معترضان — برگزار دستبند در اتوبوس و بدون دسترسی به امکانات حمام آب یا مواد غذایی — یک نقض حقوق خود را در زیر ما. و کالیفرنیا قانون اساسی.

پیشنهاد کلاس اقدام شکایت مدعی پلیس و استفاده بیش از حد زور و نقض حقوق مدنی از تظاهرکنندگان که در زمان به خیابان ها در اعتراض به خشونت پلیس پس از قتل جورج فلوید در دست مینیاپولیس افسران.

برای پوشش کامل از وضعیت در مینیاپولیس بازدید CBSMinnesota.com و جریان O’DONNELL مینه سوتا است.

با توجه به کت و شلوار “در لس آنجلس با استفاده از زور برای پایان دادن به اعتراضات از جمله استفاده بی رویه از به اصطلاح “کمتر کشنده’ سلاح که ناشی از آسیب” در حالی که معترضان مسالمت آمیز درگیر در تظاهرات قانونی.

23-صفحه شکایت نیز شامل حساب از معترضان که گفت: آنها بازداشت شدند و در گروه های بزرگ و حمل و نقل به پلیس لس آنجلس در اطراف زندان این شهرستان برگزار شد در اتوبوس و یا لود شده را به گاراژ و امکانات مشابه که در آن آنها سپس بازداشت با دست خود پستی بسته پشت سر خود را.

“همه اعضای دستگیری کلاس برگزار شد در این شیوه برای حداقل چند ساعت با بعضی برگزار شد بیش از 12 ساعت در این گامه شرایط دردناک,” طرح دعوی در دادگاه مدعی. “اعضای کلاس با تجربه بی حسی در دست خود و درخواست برای نرم کردن روابط فایل های فشرده و یا حذف آنها را بدون جواب رفت. بدون دسترسی به حمام دستگیرشدگان بودند مجبور به ادرار کردن در خود را دارند.”

در این شکایت همچنین مدعی است که پلیس لس آنجلس اقدامات “با دخالت BLM-لا حق به مجمع و گفتار” و تظاهرات نمی افتد زیر تعریف غیر قانونی مجمع حتی به عنوان اجرای قانون اعلام کرد تظاهرات مانند.

کت و شلوار به دنبال نامشخص خسارت اعلام قضاوت و تاکیدی امداد به نمایندگی از یک کلاس از هزاران نفر از معترضان. شاکیان نیز به دنبال حکم دادگاه متوقف کردن “شیوه های سیاست و آداب و رسوم” از پلیس در پاسخ به آینده کرده است.

یک سخنگوی پلیس لس آنجلس گفت: این بخش دارای یک سیاست کاهش در انتظار دادخواهی نظر.

ارائه شده در کلاس که شامل حداقل 10 ، 000 نفر که گفته می شود “زده به اصطلاح ‘گلوله های لاستیکی و/یا باتون حملات بدون تجویز قانونی توجیه” بر خلاف استفاده مناسب به تحمیل خسارت حداکثر آسیب BLM-LA گفت.

Kath راجرز مدیر اجرایی ملی وکلا صنفی از لس آنجلس گفت که حداقل 575 معترضان را امضا کرده اند تا با سازمان دفاع جنایی پس از آنها دستگیر شده بودند برگزار شد و “در شرایط وحشتناک است.”

روز چهارشنبه اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در زمینه کت و شلوار در برابر شهر و شهرستان از لس آنجلس که توصیف حکومت اعمال شده در سراسر جنوب کالیفرنیا به عنوان “سخت گیرانه” و خلاف قانون اساسی.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de