از تصمیم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نقل مکان دفتر مدیریت زمین مقر به کلرادو است که دوباره در آینده تحت بررسی — و در حال حاضر برخی از انتقاد این است که از درون دولت فدرال خود را.

در یک گزارش منتشر شده در مارس 6, تحلیلگران در دولت دفتر پاسخگویی گسله روند پشت پل را “سازماندهی مجدد” یک طرح فراگیر برای تغییر صدها نفر از کارکنان آژانس به میدان دفاتر در سراسر غرب از جمله 27 کارکنان به یک مقر جدید در گرند جانکشن.

“در حال توسعه آن طرح پل است نه قابل ملاحظه ای به دنبال کلید شیوه های موثر برای آژانس اصلاحات مربوط به جابجایی کارکنان” می خواند گائو گزارش که به بررسی ارتباطات داخلی و دیگر اسناد و مدارک ارائه شده توسط آژانس به منظور ارزیابی چگونگی سازماندهی مجدد برنامه ریزی شده بود. “پل تاسیس اهداف گسترده برای سازماندهی مجدد اما ایجاد نتیجه گرا عملکرد اقدامات” و سازمان “اتحاد کامل نیست استراتژیک نیروی کار طرح است که نشان می دهد چگونه آن را جذب و برای پر کردن موقعیت های خالی ناشی از جابجایی” نویسندگان این گزارش اضافه شده است.

گائو تجزیه و تحلیل درخواست توسط نماینده رائول Grijalva یک دموکرات از ایالت آریزونا و رئیس خانه منابع طبیعی کمیته است که به شدت انتقادی از پل را سازماندهی مجدد برنامه که برای اولین بار اعلام کرد در ماه ژوئیه گذشته توسط وزیر کشور دیوید برنارد, کلرادو بومی و سابق نفت لابی. گروه های زیست محیطی نگران هستند که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تعمیرات اساسی پل که مدیریت حدود 250 میلیون هکتار از زمین های عمومی در سراسر غرب را تهدید می کند, کلید زیست محیطی حمایت و نقد و بررسی فرآیندهای نظارت آژانس واشنگتن مبتنی بر کارکنان است.

“گائو تایید آنچه ما شناخته شده در تمام طول وزیر برنارد طرح به eviscerate اداره مدیریت زمین است که جنس بنجل در بهترین و خطرناکی بی کفایت در بدترین حالت” جنیفر Rokala مدیر مرکز اولویت های غربی می گوید: در بیانیه ای در مورد گزارش.

گائو گزارش انتقادی از این سازمان را عدم تعامل با کارکنان و دیگر ذینفعان” در آن فرآیند برنامه ریزی است. وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که BLM رهبری گنجانیده شده بازخورد از کارکنان ارشد در مورد سازماندهی مجدد پیشنهاد و اکثر کارکنان به نظر نمی رسد به اند مشورت در همه.

“اسناد و مدارک ما بررسی نمی کند نشان می دهد که چه ورودی اجرایی تیم رهبری ارائه شده اعم از پل در نظر گرفته شده آن و یا چگونه BLM استفاده از آن در تدوین مجدد برنامه” این گزارش می گوید. “این اسناد همچنین نشان می دهد که کارکنان از رهبری اجرایی تیم بودند مشورت و یا درگیر با این فرمول روند.”

حدود ده کارمند شروع به کار در این سازمان جدید Grand Junction ستاد در ماه ژانویه با توجه به Grand Junction روزانه نگهبان. اما بسیاری از آژانس های برتر کارکنان انتظار می رود به ترک به جای حرکت غرب — و بسیاری از حفاظت از طرفداران می گویند که هدف همه همراه است.

“گائو گزارش بیشتر اثبات این که وزیر برنارد تنها هدف این بود که خروج از کارمندان دولت که او فکر می کند که ایستاده در راه انجام به نفع خود سابق شرکت مشتریان” Rokala می افزاید.

در یک بیانیه BLM سخنگوی جرثقیل هنری می گوید به گزارش “رد” ادعا می کند توسط Grijalava و دیگر منتقدان که سازماندهی مجدد شد “عجله برنامه ریزی شده است.”

“جابجایی دفتر مرکزی به گراند جانکشن و کارکنان آن به دیگر کشورهای غربی است که عرف عام,” هنری, یادداشت ها. “اداره خواهد شد بهتر در خدمت بهتر به مردم آمریکا از طریق این جابجایی در اجرای آن استفاده متعدد و ماموریت است.”

گائو گزارش شامل چهار توصیه هایی برای پل به منظور بهبود فرایند سازماندهی مجدد از جمله ایجاد عملکرد و اقدامات در حال توسعه یک طرح برای پر کردن کارکنان خالی. آژانس می گوید: سازماندهی مجدد و کامل نخواهد بود تا پایان سال 2020 اما انتظار دارد که به آن مقر جدید در گرند جانکشن به طور کامل توسط ژوئیه 1.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im