• SA محققان در leukaemia دستیابی به موفقیت
  • چگونه برای دریافت بیشتر از خود تبلیغ اشتراک دیجیتال

تعداد افراد مبتلا به سرطان خون است مجموعه ای برای اوج گرفتن به عنوان یک گزارش جدید نشان می دهد قبلی سوالات بسیار دست کم گرفته مقیاس این بیماری است.

اما جدید “سرطان خون ارتش” معتقد است هماهنگ تحقیقات تلاش می تواند تسخیر سرطان در دهه های آینده.

این دولت از ملت: سرطان خون در استرالیا گزارش نشان می دهد هر روز 41 استرالیایی خواهد بود گفت: آنها سرطان خون و 110,000 استرالیا در حال حاضر به زندگی با این بیماری – برآورد قبلی پیشنهاد وجود دارد در مورد 55,000.

بر اساس این گزارش این اعداد پیش بینی شده به بیش از دو 2035 به 100 نفر تشخیص داده شده در هر روز و بیش از 275,000 زندگی با این بیماری است.

آن را نیز یافت می شود هزینه برای نظام سلامت پیش بینی شده است برای افزایش به بیش از $10.9 میلیارد دلار در سال 2035 تا از $3.4 میلیارد سال در حال حاضر.

Emma and Joel Nield with their son Rocco, 7, and daughters Maisie, 2, and Capri, 5. Rocco is in remission from Hodgkin lymphoma. Picture: Matt Turner
media_cameraاما و جوئل Nield با پسر کون, 7, و دختران Maisie 2 و کاپری, 5. Rocco است در بهبودی از لنفوم هوچکين. تصویر: مت ترنر

امروز روز جهانی سرطان, روز, Leukaemia بنیاد اجرایی لایحه Petch راه اندازی کرده است که سالانه در جهان بزرگترین اصلاح مبارزات انتخاباتی به اصرار استرالیایی به ادامه حمایت از مبارزه با سرطان خون. “ما در حال حاضر می دانیم که درست اندازه و مقیاس و تاثیر سرطان خون در استرالیا شده است به طور قابل توجهی دست کم گرفت به طور بالقوه منجر به تناقض و ناکافی بودن بودجه و ارائه خدمات” آقای Petch گفت.

او گفت: پایه و اساس بود و مصمم به رسیدن به هدف خود را از صفر زندگی را از دست داده بودن به سرطان خون در 2035 و به نام در استرالیا برای کمک به ایجاد این چشم انداز یک واقعیت است.

با حمایت از فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار بنیاد تاسیس سرطان خون گروه ضربت که شامل 30 استرالیا پیشرو سرطان خون کارشناسان به ارائه اولین کشور ملی استراتژیک طرح اقدام برای سرطان خون.

رسمی لقب “سرطان خون ارتش” این گروه شامل پروفسور Tim هیوز از SA بهداشت و موسسه تحقیقات پزشکی.

پروفسور هیوز گفت: این گزارش اولین بار بود که آمار و ارقام برای تمام سرطان خون گزارش شده بود با هم و نه به عنوان فردی زیر مجموعه.

“هنگامی که شما ترکیب از 150 نوع مختلف از این بیماری مشخص می شود که سرطان خون است که در واقع یکی از شایع ترین و کشنده ترین سرطان در استرالیا,” او گفت:.

پروفسور هیوز گفت: گروه ضربت را ایجاد تغییر در سیستم بهداشت و درمان را بیشتر آزمایش های بالینی به استرالیا و به بیماران ممکن است بهترین مسیر از طریق درمان خود را. او اذعان هدف از صفر زندگی را از دست داده به سرطان خون در 2035 بلند پروازانه اما گفت: از جمله اهداف بودند “فقط آنچه مورد نیاز است به kickstart تغییر”.

Rocco with parents Emma and Joel and sisters Maisie and Capri. Picture: Matt Turner
media_cameraRocco با پدر و مادر اما و جوئل و خواهر Maisie و کاپری. تصویر: مت ترنر

کمی کشاورز Rocco خوشحالم که به صفحه اصلی

کشاورزی متعصب Rocco Nield خود را صرف ششم تولد دور از مزارع گندم از خانواده اش ایر شبه جزیره اموال.

او نشسته بود در تخت بیمارستان صدها کیلومتر از عزیزان انتظار برای دریافت شیمی درمانی در حالی که پرستاران خواند تولدت مبارک به او را تشجیع کردن.

“پس از آن بود سورئال می گوید:” او اما Nield از Cleve.

Rocco اولین بار مبتلا به لنفوم هوچکين در سال 2016 و پس از آن دوباره در سال 2018 است.

او در میان 1230 موارد جدید سرطان خون تشخیص داده SA در هر سال است. انتظار می رود این تعداد به بیش از دو برابر و به حدود 3000 بیش از 15 سال آینده.

در حال حاضر سن 7 Rocco سرطان است رایگان و در بهبودی.

اما اما می گوید که این سفر به او شده است وجود دارد یک چالش برانگیز ساخته شده بیشتر از همه سخت تر با دسترسی به درمان.

“به ما گفته بودند ما می باید در آدلاید شش ساعت رانندگی از خانه ما به مدت چهار ماه در حالی که Rocco حال شیمی درمانی,” او گفت:.

مادر سه, هنوز, تغذیه با شیر مادر, یک, تا به حال مشکل پیدا کردن کوتاه مدت اقامت در آدلاید برای خانواده پنج. “من واقعا نیاز من دختران باید در ما امر شده ایم به طوری وحشتناک برای همه ما جدا شود در آن زمان است.”

خانواده زندگی می کردند در Leukaemia بنیاد SA روستا در Lightsview حدود 100 روز در سال 2018 و بازگشت به آدلاید در ماه گذشته برای چک آپ.

در سال گذشته Leukaemia بنیاد ارائه بیش از 3200 شب اقامت به SA خانواده.

هزینه های برآورده تقریبا به طور کامل توسط Leukaemia سالانه بنياد جهان بزرگترین اصلاح مبارزات انتخاباتی در ماه مارس زمانی که مردم جمع آوری پول توسط, اصلاح, رنگ, برش و یا اپیلاسیون موهای خود را.

بازدید Worldsgreatestshave.com تماس بگیرید و یا 1800 500 088.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im