نیویورک — پس از گذراندن بیش از یک و نیم میلیارد دلار و برنده شدن حدود 31 نمایندگان در سه شنبه سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ به پایان رسید ریاست جمهوری خود را اجرا کنید در صورت سوزش رد دموکراتیک اولیه رای دهندگان گفته او دیگر یک مسیر به نامزدی.

بلومبرگ با انتشار بیانیه ای گفت که او خواهد بود ترک نژاد و حمایت جو بایدن.

“سه ماه پیش من وارد نژاد برای رئیس جمهور به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. امروز من می روم مسابقه به همین دلیل: برای شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — به دلیل آن برای من روشن است که ماندن در را دستیابی به این هدف سخت تر است,” او گفت:. “من معتقد به استفاده از داده ها برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری. دیروز نتایج نماینده ریاضی تبدیل شده است تقریبا غیر ممکن است — و ماندگار مسیر به نامزدی دیگر وجود ندارد.”

2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز ”

بیشتر در سال 2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز

آن شده است کمی بیش از سه ماه پس از بلومبرگ پیوست دموکراتیک اولیه مسابقه. هر چند او در ابتدا کاهش یافته و برای اجرا در سال 2020 میلیاردر وارد مبارزات انتخاباتی فرای چرا که او تا به حال بدون اعتماد به نفس است که هر کسی در این زمینه می تواند ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“من شروع به تماشای و گوش دادن به نامزد,” او گفت: “60 دقیقه” در روز یکشنبه. “و آنها تا به حال ایده های ساخته شده است که هیچ حس به من ندارند. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به خوردن آنها را برای ناهار.”

اما بلومبرگ گفت که آن را تا به حال آشکار بایدن نامزد برای متحد کردن پشت با بهترین شانس در شکست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“من شناخته شده جو برای یک زمان بسیار طولانی است. من می دانم که او نجابت صداقت و تعهد خود را به مسائلی که بسیار مهم است برای کشور ما — از جمله تفنگ ایمنی, بهداشت و درمان, تغییر آب و هوا و شغل خوب,” او گفت: در این بیانیه است. “من تا به حال فرصتی برای کار با جو این مسائل در طول سال و جو مبارزه کرده است برای مردم کار تمام زندگی خود را. امروز من خوشحالم که به تایید او و کار او را رییس جمهور بعدی ایالات متحده است.”

بایدن تشکر بلومبرگ برای حمایت و ستایش سابق شهر نیویورک شهردار کار خود را مقابله با تغییر آب و هوا و پایان دادن به خشونت اسلحه. “این مسابقه ای است بزرگتر از نامزدها و بزرگتر از سیاست است. آن را در مورد شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را با کمک ما میخوایم آن را انجام دهد” بایدن گفت: در یک صدای جیر جیر.

بلومبرگ امیدوار بود برای قوی نشان دادن در ویرجینیا که در آن او اعلام کرد نامزدی خود را در اواخر ماه نوامبر و در کشورهای دیگر مانند تنسی و کارولینای شمالی و اوکلاهما. اما بایدن برنده تمام کسانی متحده در روز سه شنبه. بلومبرگ اسیر تنها American Samoa.

او به پایان رسید تا هزینه های خیره کننده $570 میلیون در مجموع تبلیغات در طول دوره نامزدی خود را بالغ بر 18 میلیون دلار در هر نماینده او در نهایت به دست آورد.

در ویرجینیا بلومبرگ صرف نزدیک به 18 میلیون دلار در تبلیغات در این هفته در حال اجرا تا سه شنبه. سیل از هزینه های کمی برای متقاعد کردن رای دهندگان در دولت — خروج نظرسنجی نشان داد 56 درصد از آنها تا به حال یک دید منفی از بلومبرگ ، در مقایسه با 39 درصد بازدید که او مساعد است.

بلومبرگ مسیر برای نامزدی در حال حاضر تبدیل شدن به کمتر روشن پس از خود را بدون زرق و برق بحث عملکرد و تجدید حیات بایدن در کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه.

از شروع بلومبرگ bucked سیاسی هنجارهای ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی. امید بستن به جست و خیز و چهار رای گیری اولیه متحده به طور کامل بلومبرگ آب گرفتگی تلویزیون و رادیو دیجیتال و بازارهای سراسر کشور و در سه شنبه متحده outspending هر نامزد دیگر در این زمینه به لحن ده ها میلیون دلار در برخی از کشورها.

در مبارزات انتخاباتی او صرف زمان کمی در عکس خط گرفتن عکس با رای دهندگان و کاهش یافته است به پرسش چیزی است که بسیاری از رقبای خود را. به جای مهر برگزار نسبتا کوتاه اتفاقاتی که تا به حال تولید ارزش از انتخابات مجلس تجمع است. بلومبرگ با تمرکز به شدت در سوپر شنبه و میدان نبرد متحده است. در طول یک شب انتخابات رویداد در وست پالم بیچ بلومبرگ نشان داد هیچ نشانه ای او برنامه ریزی شده به رها کردن.

“فقط در سه ماه رفته ایم از 1% در انتخابات به عنوان یک مدعی برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری” بلومبرگ گفت: جمعیت حامیان شنبه. “اگر من نامزد اجازه دهید من به شما این قول: ما ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اینجا در فلوریدا و در نوسان متحده در سراسر کشور است.”

پس از نتایج حاصل در آیووا و نیوهمشایر که نشان داد ساندرز در یک موقعیت قوی از بلومبرگ کمپین دیدم یک فرصت برای سرمایه گذاری در حد متوسط نامزدها تقسیم بقیه زمینه دعوت دیگران به رها کردن و تجمع پشت او را به عنوان تنها جایگزین مناسب برای Sanders. یک کمپین یادداشت پیشنهاد مسابقه برای نامزدی بین دو نامزد بلومبرگ و ساندرز و همچنین هشدار داد که اگر ساندرز شد و نامزد او را در نهایت از دست دادن به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز.

اگر چه بلومبرگ استفاده از شبکه بزرگ از حمایت از شهرداران سراسر کشور و سازمان های مانند هر شهر و مادرم تقاضا اقدام شهردار سابق و جمهوری خواه بود و هم فاصله خود را از او گذشته است.

او نیز هرگز قادر به به طور کامل قرار داده و پشت سر او خود را از شهرداری دولت اجرای بحث برانگیز پلیس تمرین توقف-و-frisk. سوال اطراف آن گذشته نظرات او گفته که باید ساخته شده به زنانی که مشغول به کار برای شرکت خود بلومبرگ LP نیز ظاهر به عنوان مبارزات انتخاباتی خود ساخته شتاب. در ماه فوریه پس از فشار از همکار دموکراتیک مدعی و الیزابت وارن بلومبرگ منتشر شد از عدم افشای توافق در تلاش برای ترویج شفافیت بیشتر در شرکت خود را.

یک هدف ثابت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بلومبرگ ساخته نیت خود را پاک از هر سخنرانی که تمرکز خود را ضرب و شتم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ،

رئیس جمهور ادامه داد و روند حمله به العالم پس از اعلام تصمیم خود برای ترک ریاست جمهوری و رد این تصور که بایدن خواهد اطمینان حاصل شود که او یک اصطلاح رئیس جمهور.

“مینی مایک بلومبرگ فقط ‘ترک’ نژاد برای رئیس جمهور. من می توانم به او گفته اند که او را از آنچه در آن طول می کشد و او را نجات داد خود را از یک میلیارد دلار هزینه واقعی” او در توییتر نوشت. “در حال حاضر او را به ریختن پول به خواب آلود جو کمپین امید برای نجات چهره. آن کار نخواهد کرد!”

اد اوکیف, Jenna گیبسون و سارا Ewall-Wice کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de