Julie Davis تا به حال یک ایده برای تبدیل شدن به فیلم را برای “قتل عام” آهنگ کردن گروه Bluebook را تا سال 2018 پنج آهنگ EP فضانورد است. او را به قرار دادن برخی از ladybugs در چهره او و مدیر رت راجرز می تواند شلیک از نزدیک از حشرات خزنده بر او.

او زد به یک مشکل ، آن زمستان در کلرادو و هیچ ladybugs می تواند یافت می شود. هیچ katydids, یا, که برای ماده به عنوان آهنگ مورد katydids ارائه خود را به یک گربه به طوری که آنها لازم نیست برای مردن در سرما به عنوان نزدیک شدن زمستان.

آیا دیویس بهترین چیز بعدی: او دستور داد مورچه ها آنلاین ($4.99 و حمل و نقل رایگان به شما می شود سی در مورد شما بدونم).

“وقتی که آنها آمدند در پست الکترونیکی آنها آنقدر بزرگ” دیویس می گوید. “آنها تقریبا یک اینچ و آنها تا به حال به این بزرگ قرمز thoraxes. من نمی خواهم به آنها را در صورت من. آنها تا به حال این فیلم, موچین.”

دیویس قرار دادن حشرات بزرگ در یک ظرف شیشه ای و او و او در حال حاضر-پنج-ساله پسر نگه داشته و آنها را به عنوان حیوانات خانگی در حالی که برای. مورچه ها می توانید خود را لحظه ای در آفتاب به عنوان راجرز شات برخی از نزدیک از آنها که به نظر می رسد در این ویدئو.

غم انگیز از مورچه ها برای یک پایان بد است.

“همه آنها مردند و برخی خوردند یکدیگر” دیویس می گوید. “ما از رفتن به قرار دادن آنها در یک مورچه مزرعه, اما همه آنها درگذشت. من احساس می کنم بد اما خنده دار آنها را در پست الکترونیکی.”

“قتل عام” فراموش نشدنی سیاه-و-سفید تصویری شات تا حد زیادی در پشت یک وانت ساخت حلقه در اطراف Davis محله مورد یک سال, اما آن را به نمایش تا 11 فوریه. این آهنگ همچنین چندین سال به عنوان بسیاری از آهنگ ها بر روی فضانورد است. دیویس که آغاز شده Bluebook در سال 2003 به عنوان یک پروژه, جوک, که او را در پوشش خود آهنگ ها, اما چالش های بالا بردن یک پسر و کار به عنوان یک معلم ترک نمی او انرژی زیادی از چپ به نوشتن.

که تغییر حال و دیرین دنور نوازنده — که کار کرده با ناتانیل Rateliff Gregory Alan Isakov, ایان کوک و دیگران — به تازگی نوشته سه آهنگ جدید. او Bluebook bandmates جس پارسونز و هیلی Helmericks شده اند تشویق او و او امیدوار است به رکورد حدود ده آهنگ های جدید تابستان امسال است.

“آنها هر دو ترانه سرایان و آنها می خواهند برای حمایت از من,” او می گوید. “آنها می خواهند به من و تشویق به نوشتن با من اگر که کمک می کند.”

دیویس بوده است با تجربه همهجانبه مجموعه ساخته شده با پارچه و چسب و کاغذ و مرغ سیم در میان مواد دیگر در مورد گذشته سال است. او امیدوار است به مخاطبان یک تجربه است که متفاوت از متوسط نشان می دهد. شوهرش یوسف پاپ III که کمک می کند تا ساخت این مجموعه لقب آنها “صوتی بافندگی.” آنها ساخته شده است یکی برای نمایش در Roxy که در زمان در ظاهر یکی از کسانی که نمک لامپ شما می توانید در یک سنگ و مواد معدنی نشان می دهد.

“من شده است با وسواس انجام این کار,” او می گوید. “این چیزی است که مردم در داخل است که در خارج از زمان. این آستانه ای. آن را عادی تنظیم برای نشان می دهد.”

Bluebook است بازی روز ولنتاین نمایش در موزه هنرهای معاصر دنور اما این موزه برخی از محدودیت ها در محل برای چه یکی از این مجموعه را می توان نصب شده است. بنابراین دیویس را به یک مربع که چگونه او را ساخت که او چه پیش بینی به عنوان یک bandshell برای مجموعه خود را.

تیک تاک ساعت است.

“من نمی دانم چگونه آن را برای رفتن” او می گوید. “ما هنوز در حال انتظار برای منابع ما برای ما نمونه است که کلاسیک ما که ما در حال قرار دادن آن است. همیشه وجود دارد آنقدر در رفتن. ما در پایان یک چیز و من مانند, ” Oh shit, ما یک چیز کاملا متفاوت را انجام دهد.’ پس از آن همیشه یک نوع تقلا.”

Bluebook به نظر می رسد با جو Sampson در ب سمت موسیقی نسخه ولنتاین از 6 به 8 p. m. روز شنبه, مارس 14 در موزه هنرهای معاصر دنور 1485 Delgany خیابان. وجود مبارک از ساعت 5 تا 7 بعد از ظهر با نمایش رایگان است با پذیرش موزه و 5 دلار پس از 5 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su