بدن سل: بازی شیر یا خط کردن خود بژ بند قرمز بروید و در سل در گیلاس نهر

آن را آسان به اخراج ارزش بالا پایان ، فکر سرمایه گذاری در گران قیمت undergarments به نظر می رسد غیر ضروری به خصوص اگر شما مشاهده موارد زیر به عنوان یک احمق لوازم جانبی برای اتاق خواب.

سیندی جانسون یکی از موسس خواهر پشت سل لوکس همراز بوتیک در Cherry Creek اختصاص داده است زندگی خود را برای تغییر این طرز فکر.

زیر است کلمه فرانسوی لباس زیر,” او توضیح می دهد. “بسیاری از آمریکایی ها در ارتباط کلمه با چیزی ارزان و لب اما زیر یک آیتم خاص ساخته شده فقط برای پوشنده لباس است.” پس از همه “آن را نزدیک ترین لباس پوشیدن شما در کنار بدن خود را. من فکر می کنم آن را باید زیبا و نرم و خاص است. زنان نیاز به تمرکز بیشتر بر روی خود را دارند. پوشیدن لباس زیر زنانه است که باعث می شود شما احساس زیبا ایجاد اعتماد به نفس خود را دلیل این که شما احساس بهتری در مورد خودتان.”

جانسون این درس در اول وقتی که او یک نوجوان بود. مادر بزرگ او استفاده می شود به خرید, خواهر, زیبا و دلفریب, زیر پوش زنانه اما به گفته جانسون پایین او را بیش از حد بزرگ بود برای خوش طعم قطعات خواهرش رو برای پوشیدن دارم. سپس در شانزده جانسون در زمان اولین سفر به پاریس. وجود او خریداری یک مجموعه ای از تطبیق با لباس زیر مناسب است که او را منحصر به فرد منحنی. از آن لحظه به او می گوید: او هرگز به عقب نگاه کرد. “من فقط می دانستم که آن چیزی که من.”

او رفت و به مطالعه در تجارت مد در CSU و سپس همکاری با خواهر, خواهر Jeanie پترسون برای باز کردن سل در سال 1997. از سال اول آن در کسب و کار, سل شده است سودآور است. در حال حاضر بین دنور محل و آنلاین فروش سل دارای بیش از 60 ، 000 مشتریان. این سهام آرایه ای از بند شورت و لباس زیر زنانه مجموعه, به علاوه لباس شنا و مردان undergarments و لباس خواب.

هر چند بوتیک امضا, پستان بند, دیزی, پستان بند, به خصوص برای سل توسط طراح ماری جو است و در آمازون در دسترس برای $50 $187.50 بسته به اندازه و رنگ بسیاری از مشتریان بازگشت به فروشگاه برای خرید نسخه های جدید از این سبک برای $125 تا 140 دلار. جانسون و پترسون این را به عنوان یک عهد به مشتریان خود وفاداری و عشق به سل را تجربه کنند.

بر خلاف دیگر محلی بوتیک و فروشگاه و یا ویکتوریا اسرار (که راز راه بود که ویکتوریا بود واقعا روی مرد, موسس, پشت, پس از انقلاب, لباس زیر زنانه empire) سل caters به زنان در همه اشکال و اندازه بدون اینکه آنها را به احساس تجربه خرید خود را یک روحیه اش را تضعیف و یا قبل از خواب ،

فروشگاه دعوت کرده است و کارکنان استقبال هستند. وجود دارد هیچ اقدامات نوار صحبت از اندازه و یا مجبور و تلنگر. و وجود دارد شامپاین!

از لحظه ای که شما وارد فروشگاه سبک با شما کار خود را برای پیدا کردن مناسب مناسب. آنها بدن خود را ارزیابی نوع و سوال شما در مورد کمد لباس خود را. از رنگ شما می پوشند به necklines شما ترجیح می دهید همه چیز را به حساب گرفته شده است.

“بدن مثبت مهمی در جنبش امروز” جانسون می گوید. “این شروع می شود با مردم احساس خوبی در پوست خود. بسیاری از زنان شکایت دلیلی در مورد بدن خود را. بنابراین سل آثار با زنان هر روز برای کمک به آنها را تنظیم مجدد است که موسیقی متن فیلم.”

تمام محصولات در سل آمده از حق بیمه طراحان که محصولات یافت نمی شود در فروشگاه های دیگر در ایالات متحده است. هر قطعه صنایع با مواد خوب از فوم و پارچه پیچیده underwires که نمی پیچ و تاب و یا فشار با نوک انگشت به منحصر به فرد laces است که طراحی شده و برش با دست. لباس نگردند در سل تلاش برای ارائه به پوشنده لباس با حس لوکس.

هر چند Denverites می توانید یک زیر مجموعه برای زیر $50 در بوتیک مانند افسونگر گیر وابسته به عشق شهوانی, زیر جامه و یک آرایه وسیعی از اسباب بازی در مغازه ها مانند بیداری و یا اتصالات سینه بند از دیپلم در Nordstrom سل تنها ارائه می دهد تجربه از نوع خود در دنور — و خیلی از ایالات متحده است.

هر پستان بند-نازی در سل حتی خود پانسمان اتاق تزئین شده با عکس و یادگاران که او می خواهد برای به اشتراک گذاشتن با مشتریان خود را. در جانسون اتاق مهمان را پیدا خواهد کرد عکس های او را شوهر او و پدر و دوستان و خانواده خود را. آنها باید یاد بگیرند که جدا از او زندگی زیر پوش زنانه, جانسون همچنین دوست دارد به خارج از منزل, و او و شوهرش در وقت آزاد خود را صرف ماهیگیری, اسکی و قایق سواری.

در اتاق اتصالات مشتریان نیز خواهد آموخت که پیچیدگیهای چرا سل محصولات به ارزش قیمت tag — که به طور متوسط سینه بند و تنکه پوش مجموعه می آید در حدود $200 و 300 دلار است.

“ما در بند هستند مرسدس نه کیا می گوید:” جانسون. “شما صرف بیشتر و خیلی بیشتر. با سرمایه گذاری در گران تر, پستان بند, آن را به نگاه بهتر و طولانی تر و احساس شگفت انگیز است.” دلیل این است که “متوسط [سل] بند تشکیل شده است از 65 قطعه متفاوت” است که متناوب از پنجاه بیشتر از میانگین فروشگاه bra. این محصولات نیز “ساخته شده با توری و پارچه ساخته شده در چین. بند ساخته شده در این راه متناسب و احساس کاملا متفاوت است. آنها همچنین بسیار طولانی تر با مراقبت مناسب.”

مراقبت مناسب است یکی دیگر از چیزی سل بسیار جدی است. بسیاری از زنان شنیده می شود این نظریه که شما قرار است به خرید یک سینه بند است که متناسب با در ونرخ مجموعه ای از قلاب به طوری که به عنوان بند امتداد طول زمان این گروه می تواند سخت تر. اما سل می گوید بند تنها کشش اگر شما آنها را بشویید کافی است. “ساده شستشو در مخزن با ظریف شستشو بعد از هر فصل یا دو خود را حفظ خواهد کرد سرمایه گذاری به دنبال و احساس بزرگ” جانسون تاکید می کند. “بدون نیاز به آنها را در ماشین لباسشویی. که overkill برای چنین ظریف پوشاک.”

علاوه بر این واقعیت کمتر شناخته شده در مورد حفظ شکل و اندازه سینه بند خانمها از سل را یکی دیگر از ترفند تا پیراهن خود را.

Cindy Johnson, left, demonstrating the vanishing red bra trick.

سیندی Johnson, چپ, نشان, انقراض, قرمز, پستان بند, فوت و فن.

سل

قرمز, پستان بند, نمی, بژ, پستان بند, بهترین لباس زیر برای یک تی شرت سفید. نه به خاطر آن به حداکثر خود رسیده طریق سکسی, پشت سر هم رنگ اما به دلیل قرمز از بین می رود بین پوشنده لباس و پارچه سفید.

در سفر او به فرانسه جایی که او بسیاری از سل خرید جانسون متوجه شد که فرانسه بوتیک سهام بسیاری از لباس زیر زنانه قرمز. سپس در حالی که خواندن یک کتاب در مورد چیزهایی که دختران فرانسوی می دانیم که آمریکا نمی Johnson, کشف شده است که بند در حال پاریس استاندارد برای لایه بندی در زیر یک تی شرت سفید. در حال حاضر سل یکی از بوتیک ها در آمریکا پخش این انجیل.

وقتی پرسیده شد که چه چیزی او را دوست دارد بیشتر در مورد کار جانسون می گوید: “ساخت زنان لبخند. من می خواهم هر مشتری به ترک احساس مانند آنها تا به حال یک ‘WOW’ تجربه است.” برای او عشق به این حرفه است همه چیز در مورد کمک به زنان در آغوش بدن خود را و پاک کردن روایات مانند “من معده بیش از حد بزرگ است” “من بیش از حد تخت” یا “من سینه های خیلی قدیمی.”

“مجلات و تلویزیون هستند که نه تنها چیزهایی است که بر دختران’ کمبود بدن عشق” جانسون یادداشت ها. “کمک به زنان در آینه نگاه کنید و احساس بهتری در مورد راه آنها نگاه جدید ایجاد اعتماد به نفس. و آن ضرری ندارد که ما این کار را با, زیبا, لباس زیر زنانه.”

“هیچ کس می خواهد به یک بژ سینه بند برای شروع روز خود را,” او اضافه می کند. “که قرار نیست بهار در مرحله خود را.”

سل واقع در 3010 شرق خیابان ششم. فروشگاه باز از دوشنبه تا جمعه از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>