بدن از حقوق مدنی و نماد John Lewis عبور سلما پل

سلما علا. — اواخر در کنگره ایالات متحده John Lewis عبور خواهد کرد و سلما را ادموند Pettus پل برای زمان نهایی یکشنبه به عنوان اذکار ادامه برای حقوق مدنی آیکون.

لوئیس’ تابوت انجام خواهد شد و در صفوف منظم در سراسر سلما پل که در آن او و دیگر حقوق مدنی راهپیمایان بودند مورد ضرب و شتم 55 سال پیش در ” œBloody یکشنبه,” یک رویداد کلیدی در مبارزه برای حق رای برای آمریکایی های آفریقایی تبار. لوئیس دروغ در آرامش در آلاباما کنگره در روز یکشنبه بعد از ظهر.

                                                                                                                                                                                                                       

یک سری از وقایع آغاز شد و روز شنبه در Lewis’ شهر تروی, آلاباما به پرداخت ادای احترام اواخر کنگره و میراث او. او را به دروغ در دولت در کنگره در هفته آینده قبل از خصوصی تشییع جنازه پنج شنبه در آتلانتا تاریخی Ebenezer کلیسای باپتیست که کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور یک بار منجر شده است.

بومی Pike County, Alabama, Lewis شد که در جنبش حقوق مدنی به عنوان یک مرد جوان است.

در سال 1965 او و دیگر راهپیمایان بودند مورد ضرب و شتم در سلما. پوشش خبری این رویداد کمک آبکاری پشتیبانی از تصویب قانون حق رای سال 1965.

لوئیس’ خانواده خواسته است اعضای عمومی به سفر از سراسر کشور برای ادای احترام خود را. آنها پیشنهاد مردم پرداخت مجازی مروری حاضر با استفاده از هشتگهای #BelovedCommunity یا #HumanDignity.

لوئیس 80 درگذشت جولای 17 چند ماه پس از او تشخیص داده شد با پیشرفته سرطان لوزالمعده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر