واشنگتن — Boeing Co. تایید کرده است که اوراق بهادار تنظیم کننده در حال بررسی شرکت در ارتباط با 737 Max که مبتنی بود پس از دو تصادفات مرگبار.

بوئینگ اعلام کمیسیون بورس و اوراق بهادار بررسی در یک نظارتی تشکیل پرونده جمعه.

                                                                                                                                                                                                                       

پر کردن فراهم می کند اطلاعات چند پروب فراتر از آن گفت که بوئینگ در حال همکاری با دولت تحقیقات از جمله کسانی که توسط وزارت دادگستری و SEC. بوئینگ گفت: این را نمی توان برآورد ضرر و زیان ممکن است که می تواند از پرونده های حقوقی و تحقیقات.

بوئینگ گفت که در تهیه صورتهای مالی آن ساخته شده مفروضات در مورد نتیجه حادثه تحقیقات و انتظار می رود هزینه های آن خواهد خرس در سال 2020 و 2021 از حداکثر زمین. آن را فاش نمی, کسانی که مفروضات اما گفت که آنها ” œhighly نامشخص و به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار دهد برآورد ذاتی ما در صورتهای مالی.’�

وجود یک ثانیه تحقیقات بود که قبلا گزارش شده توسط سازمان های خبری.

آن را گرفته بوئینگ به مراتب بیش از آن در ابتدا انتظار می رود برای تکمیل رفع هواپیما از جمله پرواز-کنترل نرم افزاری است که نقش مهمی در دو سقوط کرد که به کشته شدن 346 نفر در اندونزی و اتیوپی و رهبری رگولاتور به زمین هواپیما در سراسر جهان در ماه مارس گذشته.

هفته گذشته در شیکاگو بر اساس بوئینگ در گزارش اول خود را سالانه از دست دادن 20 سال به عنوان پایه باعث افت سفارشات و تحویل هواپیماهای جدید. این شرکت با شناسایی $18.6 میلیارد دلار در هزینه های اضافی ناشی از بحران است.

بوئینگ تعطیل حداکثر خط مونتاژ در نزدیکی سیاتل ماه گذشته اگر چه مقامات شرکت پیشنهاد کرده اند آن را ممکن است دوباره باز این بهار. بوئینگ انتظار ندارد هوانوردی فدرال تصویب تغییرات آن به هواپیما تا اواسط سال.

بوئینگ سهام به پایان رسید دوشنبه به پایین $2.27 $در 316 یک قطره از 29 درصد از اوایل ماه مارس به اوج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de