‘جسورانه و زیبا برای اولین بار در اسکریپت نمایش برای از سرگیری تولید


لس آنجلس (CBSLA) – بلند مدت در حال اجرا CBS روز درام “جسور و زیبا” جمعه شد اولین اسکریپت شبکه تلویزیون نشان می دهد برای از سرگیری تولید از coronavirus همه گیر آورده هالیوود صنعت به توقف سه ماه پیش.

فایل — در مجموعه ای از “جسورانه و زیبا.” عکسي. (CBSLA)

نشان می دهد که با از سرگیری قابل توجهی پادمان در محل.

تهیه کننده اجرایی Bradley بل گفته خبرنگار هالیوود که پروتکل شامل جدا کردن خدمه با استفاده از پلکسی گلاس و نیاز همه به پوشیدن ماسک از جمله بازیگران به جز زمانی که آنها در تنظیم و دوربین های نورد.

در آنچه که می تواند نشانه ای برای چه دیگر نشان می دهد تلویزیون و فیلم را با رویکرد تولید و بازیگران نیز باید به باقی می ماند هشت پا از هم جدا در طول صحنه های نیاز مدیران به استفاده از ترفندهای آنها را به هم نزدیک بل گفت.

در صحنه هایی که نیاز به صمیمیت بیشتر و یا نزدیک, نزدیکی, نشان می دهد سعی خواهد کرد و در این بازیگر در زندگی واقعی مهم دیگر به عنوان یک پایه در او اضافه شده است.

صنعت سرگرمی است که به دنبال شروع به دنده عقب مانده اند مجبور به تعطیل در اواسط ماه مارس. در روز سه شنبه, Regal Cinemas اعلام کرد که آن را شروع بازگشایی آن تئاتر در جولای 10.

در حالی که کالیفرنیا مقامات بهداشت عمومی داد خوب برای سینما در سراسر ایالت برای بازگشایی آغاز ژوئن 12, لس آنجلس خود را هنوز رتبهدهی نشده است اجازه داده می شود برای آن تئاتر به بازگشایی شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر