جسورانه به تعویق انداختن تخته سنگ یادبود روز مسابقه تا سقوط

که جسورانه تخته سنگ را در محل یادبود روز سال 2020 اولین بار در 41 سال است که معروف 10K مسابقه دویدن نمی گذشتن از تخته سنگ در خیابان ها در روز چهارم دوشنبه در ماه مه. به جای مسابقه خواهد بود موکول برای این پاییز اگر چه یک تاریخ خاص تعیین نشده است هنوز.

با توجه به نژاد مدیر صخره Bosley که اعلام اوایل مارس 16 جسورانه تخته سنگ کارکنان است “همراه با بقیه جهان شده است را به دقت ارزیابی همیشه در حال تغییر COVID-19 وضعیت. ما امیدواریم که ما می تواند برگزاری مسابقه سنتی روز یادبود تاریخ اما با پویا وضعیت ما متوجه آن است که محتاطانه به reschedule مسابقه به این سقوط است.”

که جسورانه تخته سنگ بسیار محبوب 10,000 کیلومتر شهروند/جامعه مسابقه جذب بیش از 51,000 ثبت نام سال گذشته است. در این مسابقه که افزایش پول برای سازمان های خیریه محلی شروع می شود از شمال با چند تخته سنگ “امواج” از شهروند دونده طبقه بندی شده اند با توجه به سرعت خود را پس از اتمام در فلسم زمینه در دانشگاه کلرادو است. در طول راه بولدر ساکنان نه تنها به تشویق دوندگان بلکه – معروف — برای سرگرم کردن آنها را با حلقه رقصندگان bagpipers سنگ باندها و گروه های دیگر و یا افراد است. پس از شهروند دونده پر کردن ورزشگاه امواج از صندلی چرخدار ورزشکاران و دوندگان نخبه پیروی در مسابقه ،

پاسخ به لغو این مراسم از بهار بوده است “به شدت مثبت” Bosley می گوید. “واقعیت این است که در این مسابقه اتفاق نمی افتد در روز یادبود اما می توان به اجرا در پاییز طول می کشد یکی از گمنام از سوال پر از جهان در حال حاضر است.”

کارکنان با شهر بولدر و دانشگاه کلرادو نیز پشتیبانی تصمیم گیری او می افزاید. پس از مسابقه دهندگان اغلب مشورت با آنها نبودند شگفت زده به تعویق افتادن و توافق می کنید که آن را حس می کند به صبر برای تعیین یک تاریخ جدید.

در سال گذشته حدود 40 درصد از جسورانه بولدر شرکت کنندگان بودند بولدر ساکنان و یا زندگی در نزدیکی جوامع در شهرستان است. یکی دیگر از 40 درصد در آمد از بقیه دنور با اضافی 10 درصد از جاهای دیگر در کلرادو. تنها در حدود 10 درصد وارد شده از خارج از کشور Bosley می گوید. کمتر از 100 ورزشکار از کشورهای دیگر شرکت کننده در شهروندان نژاد او اشاره می کند اما در مورد 66 بین المللی ورزشکاران شرکت کننده در بخش حرفه ای به نمایندگی از شانزده کشور جهان است. بین المللی ورزشکاران از مکان های مانند اتیوپی و کنیا و تانزانیا را تحت سلطه نخبگان نژاد به خصوص در بخش اگر چه حرفه ای زنان آمریکایی اغلب رتبه در بالا دو یا سه مکان از نرم افزار مسابقه.

افرادی که می خواهم برای ثبت نام در حال حاضر به تعویق افتاد روز یادبود مسابقه خواهد شد به طور خودکار دوباره ثبت نام برای پاییز جدید مسابقه هر زمان که تاریخ تنظیم شده است. افرادی که نمی توانند از شرکت در مسابقه موکول خواهد شد تحت پوشش جسورانه GuaRUNtee که بدان معنی است که کارکنان را رول ثبت نام خود را بسته به سال آینده روز یادبود جسورانه تخته سنگ برای 20 $هزینه. در غیر این صورت مسابقه ورود هزینه غیر قابل استرداد و غیر قابل انتقال است. برای اطلاعات بیشتر برو به bolderboulder سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de