واشنگتن — رئیس جمهور تهمت سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون مدعی در یک کتاب جدید که آقای تهمت قرار دادند و رئیس جمهور چین در مذاکرات تجاری به توافق برای خرید American محصولات کشاورزی به منظور تقویت آقای تهمت سیاسی ایستاده با آمریکا کشاورزان و کمک به او برنده گشتند.

در گزیده ای از بولتون کتاب “اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات” منتشر شده توسط وال استریت ژورنال, Bolton محکوم آنچه که او خواستار “incoherence” از رئیس جمهور سیاست های تجاری و تمرکز خود را در برنده شدن یک دوم. گزیده ای منتشر شد دقیقه پس از داستان در مورد خاطرات این مطالب به نظر می رسد در نیویورک تایمز و واشنگتن پست هر دو از آن گفت که آنها تا به حال به دست آمده نسخه از این کتاب پیش از آن برنامه ریزی شده در ژوئن 23 آزادی.

قدیمی محافظه کار سیاست خارجی شاهین توصیف دیدار با یازدهم و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در 29 ژوئن 2019 در اوزاکا, ژاپن. بولتون می گوید یازدهم گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن “است که برخی (نام) آمریکایی چهره های سیاسی شد, اشتباه در قضاوت دعوت برای یک جنگ سرد جدید با چین است.”

“آیا یازدهم به معنای انگشت دموکرات ها و یا برخی از ما نشسته در ایالات متحده در کنار میز من نمی دانم اما تهمت بلافاصله به عهده گرفت که یازدهم به معنای دموکرات ها. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت approvingly که وجود دارد خصومت به چین در میان دموکرات” بولتون می نویسد.

“مغلوب ساختن پیشی جستن سپس فوقالعاده تبدیل گفتگو به آینده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده اشاره به اقتصادی چین و قابلیت شفاعت با یازدهم برای اطمینان از او می خواهم برنده شوید. او با تاکید بر اهمیت کشاورزان و افزایش چینی خرید دانه های سویا و گندم در انتخابات نتیجه” بولتون همچنان ادامه دارد.

President Donald Trump Welcomes Egypt's President Abdel Fattah el-Sisi To The White House
مشاور امنیت ملی جان بولتون گوش به رئیس جمهور تهمت صحبت در دیدار با رئیس جمهور مصر Abdel-Fattah el Sisi در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در 9 آوریل 2019. گتی ایماژ

بولتون می نویسد که او مانع از تجدید چاپ آقای تهمت دقیق زبان با توجه به دولت را نقد و بررسی کتاب به منظور اطمینان حاصل شود که هیچ اطلاعات طبقه بندی شده گنجانده شد.

“من می خواهم چاپ تهمت کلمات دقیق اما دولت prepublication بررسی فرآیند تصمیم گرفته است در غیر این صورت” بولتون می نویسد. وزارت دادگستری در روز سه شنبه واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل بولتون که استعفا داد و به عنوان مشاور امنیت ملی در ماه دسامبر 2019 با این استدلال این کتاب شامل مواد طبقه بندی شده و نباید منتشر شود.

روز چهارشنبه وزارت دادگستری در زمینه یک حرکت برای دستور مقدماتی به دنبال توقف انتشار این کتاب است. “افشای مقاله آسیب امنیت ملی ایالات متحده” به DOJ گفت: در برنامه.

خاطرات ناشر, Simon & Schuster, یک بخش از ViacomCBS گفت: در بیانیه ای که پر کردن “است بیهوده و بیمعنی با انگیزه های سیاسی ورزش در بیهودگی است. صدها هزار نسخه از (کتاب) در حال حاضر توزیع شده در سراسر کشور و جهان است. این دستور به درخواست دولت خواهد انجام هیچ چیز نیست.”

این کتاب شامل اظهاراتی است که آقای ترامپ فکر فنلاند بخشی از روسیه و نمی دانم که ایالات متحده یک قدرت هسته ای است. بولتون همچنین ادعا می کند که رئیس جمهور به نام روزنامه نگاران “scumbags” که باید “اعدام شده است.”

رئيس جمهور در زمان به توییتر در اوایل روز شنبه در تماس تلفنی با بولتون “بی کفایت.” او گفت: “Wacko” جان بولتون “بسیار خسته کننده”(نیویورک تایمز) کتاب ساخته شده است تا از دروغ & جعلی ، گفت: همه خوب در مورد من در چاپ تا روز من او را اخراج. یک ناراضی خسته کننده احمق که فقط می خواستم برای رفتن به جنگ. هرگز تا به حال یک نشانه بود طرد & خوشحالی ریخته. چه پیش بینی!”

شنبه شب آقای ترامپ گفت: در فاکس نیوز کانال “Hannity” است که انتشار این کتاب به معنی بولتون را شکست قانون است. “بسیار ساده است. منظورم این است که تا آنجا که آن را برای رفتن به شکسته. آن را بسیار اطلاعات طبقه بندی شده و او باید تایید” آقای ترامپ گفت.

در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال جمعه شب رئیس جمهور به نام بولتون “دروغگو” و گفت: “همه در کاخ سفید منفور” بولتون. او همچنین رد بولتون ادعا می کنند که به عنوان مجله قرار می دهد آن او “به برکت” به یازدهم برای ساخت اردوگاه های بازداشت چین اویغوری مسلمانان است. این مجله می گوید: Bolton سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

با توجه به گزیده ای در مجله بولتون می گوید: در این کتاب که “مغلوب ساختن پیشی جستن گفتگو با یازدهم منعکس شده نه تنها incoherence در تجارت و سیاست و همچنین تلاقی مغلوب ساختن پیشی جستن در ذهن خود منافع سیاسی و ایالات متحده منافع ملی است.”

“من سخت فشرده برای شناسایی هر گونه قابل توجهی تهمت تصمیم گیری در کاخ سفید تصدی که نبود رانده شده توسط گروههای محاسبات” بولتون می نویسد.

او همچنین محکوم خانه دموکرات ها برای اداره خود از استیضاح پرس و جو در اواخر سال گذشته متهم و آنها را از بودن بیش از حد دقت متمرکز آقای تهمت ارتباط با رئیس جمهور اوکراین. آقای ترامپ شد استیضاح در فقره سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره در ماه دسامبر او تبرئه هر دو در ماه فوریه است.

“تا به حال دموکراتیک استیضاح طرفداران نشده است بنابراین با وسواس خود را به اوکراین حمله رعد اسا در سال 2019 به حال آنها هم گرفته شده برای پرس و جو بیشتر به طور سیستماتیک مورد تهمت رفتار خود را در سراسر کل سیاست خارجی استیضاح نتیجه به خوبی ممکن است متفاوت” بولتون می نویسد. دموکرات ها استدلال می کردند که آقای ترامپ شدید قدرت خود را با درخواست رئیس جمهور اوکراین به بررسی جو بایدن یک رقیب سیاسی و پسر خود را.

دموکرات ها واکنش نشان می دهند به جان بولتون اتهامات جدید

بولتون حاضر به شهادت به عنوان بخشی از خانه پرس و جو شد و به نام شهادت در پس از آن استیضاح محاکمه. دموکرات ها را متهم به او طلبانه خودداری مربوط به دانش از رئیس جمهور اقدامات به افزایش خود فروش کتاب.

“من را دیده اند گزارش می دهد که جان بولتون مدعی شد که مجلس باید استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن برای مسائل دیگر. خوب با تشکر از شما جان بولتون به عنوان آتش نشان که نشان می دهد تا به ساختمان که در حال حاضر سوخته با آتش شلنگ و گفت: “من اینجا هستم برای کمک به,'” دموکرات کنگره اریک Swalwell به خبرنگاران گفت: روز چهارشنبه بعد از ظهر.

کاخ سفید منتشر نقاط صحبت کردن به متحدان شنبه که تاکید آنها بر این باورند بولتون قانون شکن است و فقط در تلاش برای ایجاد پول را رد هرگونه ادعای ریاست جمهوری رفتار به عنوان گزارش شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de