Bon Appetit بالا ویرایشگر استعفا داد پس از حمله عکس

نیویورک — ویرایشگر-رئیس Bon Appetit, آدم Rapoport, استعفا داد و پس از یک عکس از او را در لباس یک کلیشه پورتوریکو, صحنه و لباس, ظاهر در رسانه های اجتماعی.

کارکنان در این مجله تا به حال از او انتقاد پس از عکس او و همسرش منتشر شده در توییتر. که صدای جیر جیر, ویژه, یک تصویر از یک 2013 Instagram photo by Rapoport را که به تصویر کشیده دو تا لباس پوشیدن و در لباس. در تصویر همسرش با برچسب عکس ‘œboricua,’� اشاره به پورتو Ricans و به نام Rapoport ‘œpapi.’� او با پوشیدن یک بزرگ و سنگین زنجیره ای انجام کهنه و یک کلاه بیس بال. همسر خود را به حساب خصوصی است.

                                                                                                                                                                                                                       

در یک Instagram پست Rapoport گفت که او پله پایین به عنوان سردبیر ‘œto تأمل در کار است که من نیاز به انجام به عنوان یک انسان است.’� او گفت که این عکس از یک œextremely بد درک” هالووین 16 سال پیش. او اذعان کرد ‘œblind لکه� به عنوان یک ویرایشگر و گفت: مجله کارکنان و خوانندگان سزاوار بهتر رهبری است.

دیوانگی بیش از عکس انداخته کارمند دیگر شکایت. یک کارمند, Sohla ال-Waylly ادعا کرد در Instagram که او نبوده است پرداخت می شود برای ظاهر شدن در فیلم ها برای Bon Appetit محبوب یوتیوب کانال در مقایسه با سفید ویراستاران که به همین ترتیب. او به نام برای Rapoport استعفای و برای مردم رنگ در کارکنان برای دریافت “نمایشگاه, عنوان نمایشگاه, حقوق و جبران خسارت به صورت تصویری حضور.’� او دریافت پشتیبانی آنلاین از چند تن از همکاران او. حداقل چهار گفت: آنها نمی خواهد به نظر می رسد در انتشار این فیلم تا همکاران خود را از رنگ دریافت دستمزد برابر.

Condé نست مجله ناشر نیست آدرس این نگرانی به طور مستقیم. اما در این بیانیه گفته است که ‘œdedicated به ایجاد یک متنوع و فراگیر و عادلانه محل کار.’�

چند تا از Bon Appetit کارکنان از جمله ال-Waylly هستند یوتیوب ستاره. طرفداران اختصاص داده شده به بلعیدن ویدئوها از آنها ساخت ظروف گاهی اوقات با مشاهیر; بازآفرینی junk-food کلاسیک از ابتدا مانند Oreos و کلاهک در مجله آزمون های آشپزخانه; و فقط چت در مورد مواد غذایی, مواد غذایی, رسانه ها و هر یک از دیگر. ویدئوها دریافت میلیون ها نفر از نمایش ها.

                                                                                                                                                                                                                       

Bon Appetit شده است در تلاش برای ضربه به یک ملی حاضر گفت: به تازگی که آن را برجسته تر سیاه و سفید متعلق به کسب و کار مواد غذایی و ‘œtackling بیشتر از نژادی و مسائل سیاسی در هسته از مواد غذایی جهان است.’�

شرکت های رسانه ای روبرو هستند خود را در لحظه از حساب اطراف نژادپرستی به عنوان تظاهرات در اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاه مردم در سراسر ایالات متحده, لمس کردن گسترده تر گفتگو در مورد مسابقه.

خبرنگاران و سردبیران و دیگر کارکنان به خصوص مردم رنگ در حال صحبت کردن در مورد محتوای نژادپرستانه و سیاست های خود را در نشریات. نیویورک تایمز در سرمقاله صفحه ویرایشگر جیمز بنت استعفا یکشنبه بیش از انتشار از نظر قطعه توسط سناتور. تام پنبه یک جمهوری خواه آرکانزاس که حمایت برای استفاده از نیروی نظامی برای سرکوب ناآرامی. که به دنبال یک شورش توسط بسیاری از موارد کارکنان برخی از آنها استدلال کرد که انتشار پنبه استدلال در معرض خطر زندگی سیاه کارکنان.

The Philadelphia Inquirer بالا ویرایشگر استعفا شنبه پس از کاغذ کارکنان عقب رانده برابر ‘œBuildings توجه بیش از حد’� تیتر در یک ستون در مورد ساختمان های آسیب دیده در تظاهرات. تیتر یک بازی در زندگی مهم جنبش که کاغذ اذعان شد ‘œoffensive و نامناسب است.”

                                                                                                                                                                                                                       

همکاران از یک خبرنگار در Pittsburgh Post-Gazette در حال حمایت از او را پس از کاغذ به او گفت که او نمی تواند پوشش خشونت پلیس تظاهرات زیرا او مغرضانه بود.

همچنین در دوشنبه Christene Barberich بنیانگذار و سردبیر Refinery29, وب سایت متعلق به معاونت و با هدف زنان گفت: او پله پایین بعد از دیدن ‘œthe خام و حساب های شخصی از زنان سیاه و زنان از رنگ مورد تجارب خود را’� در این شرکت است. چندین سابق کارکنان تا به حال ارسال شده در اجتماعی, رسانه ها در مورد نژاد پرستی آنها با تجربه از جمله پرداخت نابرابری.

در یک یادداشت به کارکنان معاون مدیر عامل شرکت نانسی Dubuc گفت: این شرکت آغاز خواهد شد شرکت گسترده و سیستماتیک تعمیرات اساسی ‘œhow ما استخدام توسعه و حفظ در سطح جهانی و نیروی کار متنوع.’� Barberich باقی خواهد ماند و در موقعیت خود را از طریق یک ‘œtransition دوره,’� Dubuc گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de