پیوند تکذیب شد شنبه برای 22 ساله به اتهام اقدام به قتل درجه اول در ارتباط با تیراندازی از 55 سال المهرست مردی بود که راه رفتن سگ خود را.

DuPage County قاضی دیوید شوارتز رد پیوند برای الک گونزالس که خوابگاه در 600 جنوبی برکلی خیابان المهرست و در مسا به گفته او DuPage County وکیل دولت ،

                                                                                                                                                                                                                       

گونزالس همچنین متهم است که با یک تعداد از تشدید باتری — ترشح از یک اسلحه گرم در ارتباط با May 14 تیر اندازی.

در المهرست مرد شد راه رفتن سگ خود را در مورد 8:52 بعد از ظهر در 800 بلوک جنوبی لیندن خیابان زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد و چهار بار — دو بار در پهلو و دو بار چرا سر خود را. یک بررسی توسط المهرست پلیس هشت گلوله شلیک شده از یک تفنگ نیمه اتوماتیک.

“خشونت به ظاهر تصادفی جرایم مانند ادعایی در این مورد تهدید ایمنی و امنیت کل جامعه است که می تواند در سمت چپ سال اگر چپ حل نشده” وکیل دولت رابرت برلین گفت: در انتشار اخبار.

شاهدان گفته پلیس آنها را دیدم یک مدل جدیدتر SUV سفر غرب در 300 جلوگیری از ون بارن وقتی که می کند و کسی که در داخل اخراج چندین عکس در نزدیکی تقاطع با لیندن. خودرو ادامه داد: غرب دو بلوک نسبت به Colfax. پلیس گفت که آنها بهبود تفنگ اعتقاد به استفاده در تیراندازی در 700 بلوک Colfax.

برلین گفت: المهرست پلیس هم “واقعا کار برجسته” در شناسایی گونزالس به عنوان یک مظنون. او را بازداشت گرفته شده در مسا در ژوئن 25. او برگزار شده بود در Maricopa County زندان در انتظار استرداد و بازگشت به DuPage County اواخر بعد از ظهر جمعه.

برلین با اشاره به کمک ماریکوپا شهرستان کلانتر دفتر با مگس کش زدن تیم شایستگی وظیفه نیروی DuPage County Sheriff و FBI جرایم خشونت آمیز فراری نیروی کار.

Gonzalez برنامه ریزی شده است برای تفهیم اتهام Aug. 3 قبل از قضاوت برایان Telander در DuPage County دادگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de