انتشار بسیار پیش بینی فیلم جیمز باند هیچ وقت به مرگ شده است به تعویق افتاد به دلیل شیوع کروناویروس.

25 باند عکس که نشانه دانیل کریگ نهایی به نوبه خود به عنوان 007 را در حال حاضر منتشر می شود در ماه نوامبر به جای ماه آوریل است.

با توجه به New York Post, MGM جهانی و پیوند تولید Michael G. Wilson و باربارا کلم بروکلی تایید تاخیر در روز سه شنبه (به وقت محلی) از طریق توییتر.

“پس از بررسی دقیق و ارزیابی کامل از جهانی تئاتر, بازار, آزادی هیچ وقت به مرگ خواهد شد به تعویق افتاد تا نوامبر سال 2020 است.”

Fans will have to wait a little longer to see Daniel Craig in his final turn as James Bond. Picture: Supplied
media_cameraطرفداران را به صبر کمی طولانی تر برای دیدن دانیل کریگ در آخر خود را به نوبه خود به عنوان جیمز باند. تصویر: عرضه

متوقف تاریخ انتشار آید ساعت پس از حق رای دادن طرفداران به نام برای انتشار جهانی این فیلم را به عقب رانده شود نگرانی در مورد شیوع کروناویروس, گزارش گاردین.

این مقام والاتر از این فیلم برای مجموعه بود 31 مارس در رویال آلبرت هال در لندن, با ما, تاریخ انتشار مجموعه در مارس 10. (این فیلم را در چین تاریخ انتشار قبلا اوراق در اواسط فوریه.)

چند محبوب سایت های فن — James Bond پرونده M16 محرمانه و جیمز باند پرونده — انتشار یک نامه سرگشاده به تولید فیلم Wilson, و کلم بروکلی با استناد به بهداشت عمومی نگرانی در مورد COVID-19.

“این است که به هیچ وجه آسان به این می گویند: آزادی هیچ وقت به مرگ باید به تعویق افتاد” باز نامه ای به EON MGM و جهانی می خواند.

“وقت آن است که برای قرار دادن بهداشت عمومی فوق بازاریابی انتشار برنامه ها و هزینه لغو تبلیغات وقایع است. این فقط یک فیلم است.”

Prince Charles, with Daniel Craig, Ralph Fiennes and director Cary Joji Fukunaga, visited the No Time to Die set in London last year. Picture: Getty Images
media_cameraپرنس چارلز با Daniel Craig, رالف فینس و کارگردان Cary Joji Fukunaga بازدید از این هیچ وقت به مرگ مجموعه در لندن سال گذشته است. عکس: گتی ایماژ

پیوند ندارد تنها رویداد فیلم متوقف شده به دلیل coronavirus نگرانی. انواع گزارش در هفته گذشته که دیزنی مولان و پیکسار را به بعد نیز می تواند تجربه تاخیر بین المللی منتشر شده است.

اخبار بیشتر

بریتنی پسر: ‘پدر بزرگ می رفتن و می میرند’

پرنس ویلیام شوک coronavirus شوخی

نیکول شرزینگر دردناک پروژه نقطه

Daniel Craig is saying goodbye to 007. Picture: AP
media_cameraDaniel Craig خداحافظی 007. عکس: AP

هیچ استودیو را بر روی رکورد مورد پاسخ به بحران خروجی گزارش شده اما بخش خصوصی بستری بودند “صبر کنید و ببینید” به عنوان رویکرد آنها باقی می ماند به طور منظم در تماس با ما مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی.

– با نیویورک پست

در اصل منتشر شده به عنوان فیلم باند با تاخیر بیش ویروس ترس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de