این هفته ادبی تقویم را فراهم می کند بسیار مورد نیاز انحراف از برف برف برف برف. از زندگی داستان سرایی به بحث از A. I. و رسانه های مدرن جدید, رمان و مستقل کمیک وجود دارد بوفه زیبا از کتابی حوادث. در اینجا خود را به پنج بهترین شرط:

فرستاده نشده
چهار شنبه, فوریه 18, 7 p. m.
سنگ ثابت
2100 Curtis خیابان
$10 در پیشبرد $15 در درب

بازگشت تقاضای محبوب فرستاده نشده است زنده-میکروفن داستان سرایی رویداد spotlighting روح شجاع که صحنه را برای به اشتراک گذاشتن ایمیل پیش نویس نامه یا متن است که آنها می خواهید آنها فرستاده بودم…و یا مایل به آنها نشده بود. شرکت میزبان بریتنی بالارد و هانا Bowens را نشان می دهد به سنگ ثابت برای یک شب از خنده اشک و آبجو. و احتمالا از بال.

Janelle شین شما مانند یک چیز است و من شما را دوست دارم
پنج شنبه, فوریه 19, 7:30 p. m.
بولدر فروشگاه کتاب
1107 مروارید خیابان بولدر
$5

نویسنده و علم محبوب بلاگر Janelle شین می آید به تخته سنگ فروشگاه کتاب به بحث در مورد کتاب جدید شما مانند یک چیز است و من شما را دوست دارم. آن را هوشمند و خنده دار معرفی به رشد وابستگی به هوش مصنوعی (معمولا به صورت مختصر به عنوان AI) و چگونه آن را نشان دهنده بهترین و بدترین بشریت است. همچنین برای هیچ چیز نیست اما این عنوان است که قطعا در حال اجرا برای عالی ترین عنوان کتاب از سال 2020 است. بلیط ها $5 و خوب برای $5 تخفیف خرید این کتاب و یا هر گونه دیگر در روز از این رویداد.

Book It: The Five Best Literary Events This Week

کمی قهوه ای و شرکت

چاودار کورتیس Kingdomtide
پنج شنبه, فوریه 20, 7 p. m.
پاره پوشش
2526 شرق, Colfax, خیابان
رایگان

نویسنده چاودار Curtis خود به ارمغان می آورد اولین رمان Kingdomtide, به پاره پوشش برای خواندن و ثبت. این کتاب با تمرکز بر زندگی دو زن را به عنوان آنها را قطع زیر غم انگیز سقوط هواپیما در Bitterroot طیف وسیعی از مونتانا است. هر دو شخصیت خود را در شرایط بسیار متفاوت است که با این وجود نیاز به شبیه انگیزه برای تخریب فکر انعطاف پذیری است. این رویداد رایگان و برای عموم آزاد.

نولان هیگدون, ایالات متحده حواس پرتی
پنج شنبه, فوریه 20, 7:30 p. m.
بولدر فروشگاه کتاب
1107 مروارید خیابان بولدر
$5

نگران در مورد نقش رسانه ها به عنوان یک مهم در بررسی سیاسی قدرت ؟ Cal State شرق خلیج استاد تاریخ و ارتباطات نولان Higdon به ارمغان می آورد خود را به موقع و مهم کتاب جدید ایالات متحده از حواس پرتی: رسانه دستکاری در پس حقیقت امریکا (و آنچه ما می توانیم در مورد آن) به بولدر فروشگاه کتاب برای بحث و گفتگو و امضای دقیقا این موضوع است. آن را روشن و مختصر ارزیابی فعلی ما آمریکا وضعیت راست در کنار اقدامات برای چگونه به آن را بهبود بخشد. بلیط ها $5 و خوب برای $5 تخفیف خرید این کتاب و یا هر گونه دیگر در روز از این رویداد.

Book It: The Five Best Literary Events This Weekگسترش

Catana کمیک/اندروز McMeel

Catana Chetwynd, Snug
دوشنبه, فوریه 23, 7 p. m.
Arvada مرکز هنر و علوم انسانی
6901 Wadsworth بلوار اروادا
$22

ایندی طنز هنرمند Catana Chetwynd به ارمغان می آورد کتاب جدید بطور دنج قرار گرفتن: مجموعه ای از کمیک در مورد انجام بهترین دوست به اروادا مرکز در ارتباط با پاره پوشش. اگر شما و شما مهم دیگر هستند تا کمی پس از روز ولنتاین اقدام این کمیک این ترفند را انجام دهد. بلیط شامل یک کپی از این کتاب است.

باید یک رویداد ادبی شما فکر می کنم باید گنجانده شده در این لیست ؟ ارسال جزئیات به editorial@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de