کتابفروشی پاسخ به کروناویروس اضطراری

اجتماعی فاصله گرفتن و رفتن به قرنطینه برای جلوگیری از گسترش coronavirus قوانین روز — که به معنی مقدار زیادی از زمان در خانه. و که به نوبه خود به معنی مقدار زیادی از زمان را به عقب بر خواندن خود را. شما می دانید که پشته از کتاب های خود را در میز کنار تخت که شما بوده ام به معنی کرک باز در حالی که نیست ؟ در حال حاضر شانس خود را است.

اما اگر شما آماده برای خواندن شراب خواری از سال 2020 — و یا اگر شما اجرا از طریق این پشته از کتاب ها به سرعت بیش از حد — شما ممکن است وسوسه به سر کردن به شهر و خرید چیزی جدید در محلی کتابفروشی ها. اما می تواند به شما ؟ آنها باز است ؟ و یا آنها را ایمیل تحویل ؟

سوالات خوب. در اینجا یک لیست از عمده فروشی در شهر و وضعیت خود را: آنها را باز یا بسته ؟ در حال اجرا بر ساعت محدود? هر گونه محدودیت به ذکر? ما به روز رسانی این لیست به عنوان چیزهایی توسعه.

پاره پوشش
2526 شرق Colfax/مکان های مختلف در سراسر دنور

تمام مکان های بسته از 6 p. m. روز شنبه, مارس 16; مکان های بسته باقی خواهد ماند برای حداقل دو هفته. اما در قسمت فروشگاه سایت هنوز باز است برای کسب و کار و هر گونه سفارش بیش از 10 دلار خواهد کشتی به صورت رایگان از طریق رسانه های الکترونیکی. کتابفروشان نیز کار بر روی یک سیستم که در آن مشتریان ممکن است قادر به انتخاب کنید تا کتاب منظقه در انتخاب مکان در مقیاس محدود است; باشید برای جزئیات بیشتر در مورد آن.

BookBar
4280 تنیسون, خیابان

BookBar است “به حالت تعلیق در فروشگاه عملیات” اما باز برای سفارش آنلاین رایگان حمل و نقل و نیز ارائه می دهد کوچه-سمت وانت به صورت پیش پرداخت و کتاب. ایمیل [email protected] برای کسب اطلاعات بیشتر و یا بازدید از وب سایت در لینک بالا.

بولدر فروشگاه کتاب
1107 مروارید خیابان بولدر

تخته سنگ فروشگاه کتاب همانطور که از در حال حاضر هنوز باز است در محل فیزیکی آن از 10 صبح تا 7 بعد از ظهر (فروشگاه نیز باز برای سفارشات آنلاین رایگان حمل و نقل.) این سایت گزارش می دهد که در فروشگاه نصب شده تا دست-ضد عفونی کننده ایستگاه در ورودی و مکان های کلیدی; انجام برنامه ریزی روش های تمیز کردن اغلب لمس سطوح; تضمین می کند که تمام کارکنان که احساس ناخوشی در خانه بماند; و ارائه رایگان پخش زنده جلسه اطلاعاتی در COVID-19 در 6 p. m. روز شنبه, مارس 19. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت.

شورش اطلاعات کافه
2 South Broadway

شورش به روی عموم بسته است “تا اطلاع ثانوی” اما باز خواهد شد شنبه برای comic-book مشترکین و با تعیین وقت قبلی برای هر خرید و یا شیطان پین بال دزد. فروشگاه نیز خود را در فروشگاه آنلاین و در حال اجرا; شما می توانید بررسی کنید که چه خنکی است که برای فروش در این لینک.

کاپیتول هیل کتاب
300 شرق, Colfax, خیابان

از بعد از ظهر دوشنبه کاپیتول هیل کتاب هنوز عامل عادی ساعت; اما آن را به ارزش به فروشگاه یک تماس 303-837-0700 قبل از اینکه شما سر کردن به این موضوع را تغییر دهید.

2 و چارلز
1 غرب Flatiron عبور درایو برومفیلد

این استفاده کتابفروشی (و خیلی بیشتر) واقع فقط در خارج از Flatiron بازار در Broomfield, عامل, عادی ساعت: 10 صبح تا 8 بعد از ظهر از دوشنبه تا پنج شنبه 10 صبح تا 9 بعد از ظهر جمعه ساعت 10 صبح تا 10 شب شنبه و 11 صبح تا 8 بعد از ظهر یکشنبه. نگه داشتن چشم در وب سایت خود را برای هر گونه تغییر در این وضعیت.

Barnes & Noble کتابفروشی
960 جنوب کلرادو بلوار گلندیل

این Barnes & Noble فروشگاه در گلندیل آن را کاهش داده است ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر است و “مصرف آن روز به روز” از نظر بسته شدن در مجموع به طور موقت. چک کردن وب سایت برای اطلاعات بیشتر در حال حاضر.

آمازون کتاب
2787 شرق 2 خیابان

ما در حال صحبت کردن در مورد این سایت که (در حال حاضر) است که هنوز هم ارائه. گیلاس نهر آجر و ملات فروشگاه در حال حاضر باز و عامل در یک برنامه عادی. است که “تا اطلاع ثانوی” بنابراین مطمئن شوید که به مشورت وب سایت برای اطلاعات بیشتر. و یا شما می دانید منظور از اینترنت نیروی عظیم منهدم کننده و آن را تحویل داده و به جای آن.

سمت غرب کتاب
3434 West 32nd خیابان

سمت غرب کتاب باز است برای mail-order فقط از فروشگاه خواهد شد تلفن سفارشات در 303-480-0220 و پست کتاب به مشتریان. این طرح است: “ما به شما در حفظ و انجام این کار تا زمانی که ما نمی توانیم.”

پیچ و تاب زمان کمیک ها و بازی ها
3105 28th Street بولدر

همانطور که در حال حاضر زمان پیچ و تاب است “باز کردن عادی ساعت. در حال حاضر برای…” کارکنان می گوید این کار “به فروشگاه تمیز و germ-free” است و “با توجه به چیزهایی مانند منظقه وانت و حتی تحویل خانه اگر همه چیز رو به وخامت است.” برای اکثر تا به روز اطلاعات تماس فروشگاه در 303-443-4500 یا اتمام Facebook صفحه.

آیا شما به روز رسانی و یا اضافه شده به این لیست ؟ ارسال اطلاعات به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de