فایت ارک. — کارولینای جنوبی دانشجوی سال اول علیا بوستون تابیده حتی روشن تر از تیم او را زرق و برق دار به رنگ زرد و نارنجی و کفش.

این دانشجوی سال اول رو به جلو بود 18 امتیاز و 15 ریباند و هفت مسدود شده عکس در برتر Gamecocks’ 86-65 پیروزی در شماره 25 آرکانزاس در روز پنج شنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

معلوم بود اگر 6-پا-5 بوستون را بازی پس از او مجروح شد و در روز یکشنبه 69-48 پیروزی در برابر تنسی است.

‘œShe شد در واقع یک بازی در زمان تصمیم امشب,’� کارولینای جنوبی مربی سحر Staley گفت. ‘œShe نیست تمرین دو روز گذشته فقط در تلاش برای بقیه که پایین پا. او احساس خوبی در ساقه در اطراف و خوب گرم است. خوشبختانه برای ما او ایفا کرده است.’�

آرکانزاس junior گارد چلسی Dungee گفت بوستون ظهر در پایین پست یک عامل بزرگ در هر دو به پایان می رسد از زمین است. Dungee 16 امتیاز به ثمر رساند اما شوت 7 25 از کف.

‘œShe قطعا تاثیر می گذارد در این بازی تعداد زیادی هم هجومی و دفاعی’� گفت Dungee که تا به حال یک شات تلاش والیبال مشخصی توسط بوستون. ‘œOffensively آن را سخت برای جلوگیری از 6-5, 6-6 بازیکن. سپس هنگامی که شما رانندگی در آن شما باید برای تنظیم شات خود را. که باعث می شود آن را دشوار است.’�

Staley گفت بوستون شات-مسدود کردن توانایی غیر طبیعی است به خصوص برای یک بازیکن جوان.

‘œI حدس می زنم او اصل راستی را� استنلی گفت. ‘œShe نمی کند و تکیه بیش از حد. من فکر می کنم توانایی خود را برای جلوگیری از عکس های این مطلب در مورد آشنایی با پرسنل. او را درک سراغ گزارش و بازیکن گرایش. بنابراین من فکر می کنم بخشی از آن است که زمان بندی بخشی از آن را درک است که در آن مردم می خواهم برای رفتن در زمین.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI هرگز در اطراف یک بازیکن جوان است که همه این ویژگی ها است.’�

کارولینای جنوبی (22-1, 10-0 Southeastern Conference) شروع به پریدن کرد به اوایل 9-0 منجر شد و هرگز به طور جدی تهدید می شود. این Gamecocks led 46-33 در حاصل کار دو تیم و رهبری تا آنجا که 23 امتیاز در سه ماهه چهارم قبل از Staley آغاز شده جایگزین به عنوان Gamecocks آماده سازی برای بازی روز شنبه در خانه برابر شماره 4 UConn.

آرکانزاس مربی مایک همسایه گفت: تیم خود را (18-5, 6-4) ساخته شده بیش از حد بسیاری از روان اشتباهات به رقابت با Gamecocks.

‘œYou نمی تواند هر گونه لغزش در برابر شماره 1 تیم در امریکا’� همسایه گفت. ‘œThey هستید خیلی خوب بیش از حد متعادل بیش از حد به خوبی مربی … آنها بیش از حد همه چیز را.’�

تصویر بزرگ

کارولینای جنوبی: این Gamecocks تا به حال هیچ مشکلی برنده 16 خود را مستقیم بازی. آنها را از دست داده است پس از ماه نوامبر 71-57 شکست به تیم ایندیانا که هنوز است قرار گرفت.

آرکانزاس: این Razorbacks شد آینده اضافه پیروزی در برابر Missouri. آنها نشان داده اند بهبود مشخص تحت سوم-سال مربی مایک همسایگان اما تفاوت در این دو برنامه به وضوح آشکار در یک خودنمایی آمار – کارولینای جنوبی 57-31 لبه بر روی تخته.

                                                                                                                                                                                                                       

مارهای زهردار مناطق گرمسیر ادای احترام

Staley عینک ویژه جفت کفش که ادای احترام به اواخر کوبه برایانت و دخترش Gianna که شد کشته در سقوط یک هلیکوپتر در کالیفرنیا در Jan. 26.

Staley کفش تصاویر برجسته از کوبه و Gianna و شامل هر دو شماره 24 و شماره 8 که برایانت عینک در یک سالن از شهرت حرفه ای برای لس آنجلس لیکرز.

خیمه MATCHUP

Staley گفت: او افتخار زنان بسکتبال کالج برای برنامه ریزی در زمان نخست matchups مانند او تیم آینده برخورد با UConn اما او آرزو این زمان از بازی متفاوت بود.

‘œI فکر می کنم ما می خواهیم به رشد ما بازی� او گفت:. ‘œObviously اگر شما نگاه کنید ما UConn سری, ما موثر بوده است. ما بدست هر برنده است. اما تجمع به آن را به آن می افزاید. من اصلا ترجیح می دهند به بازی آن را در وسط کنفرانس ما, اما من فکر می کنم آن را بزرگ برای زنان بازی.’�

بعدی

کارولینای جنوبی برگزار خواهد شد شماره 4 UConn در روز دوشنبه.

آرکانزاس برگزار خواهد شد کنتاکی در روز یکشنبه.

___

بیشتر AP بسکتبال زنان: https://apnews.com/Womenscollegebasketball و https://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de