یکی از کلرادو بزرگترین داروخانه های زنجیره ای خواهد بود که برای اولین بار به پیاده سازی ماری جوانا پزشکی, تحویل, تحت قانون دولت جدید…اما تنها از یک محل.

بومی ریشه قاصدک فروشگاه فقط تبدیل شد به اولین درمانگاه در کلرادو برای دریافت ماری جوانا تحویل مجوز از دولت ماری جوانا اجرای بخش پزشکی تایید می کند. اما از آنجا که حوزه های قضایی محلی باید با تایید تحویل در درون مرزهای خود را قبل از آن می تواند ریشه های بومی رانندگان خواهد بود محدود به شهر که در آن قاصدک ساکن: تخته سنگ.

تخته سنگ در واقع یک دهه-شهر فرمان در حال حاضر اجازه می دهد تحویل چپ بیش از اوایل MMJ سال با توجه به شانون فندر مدیر امور عمومی برای ریشه های بومی بود اما بعد از رندر مسئله توسط یک دولت قانون ممنوعیت چنین شیوه. در هنگام تحویل ممنوعیت لغو شد در کلرادو قوه مقننه تخته سنگ شد باز برای تحویل دوباره با هیچ بولدر تصمیم شورای شهرستان و یا شهر رای مورد نیاز است.

“دولت به درستی اولویت بندی پزشکی بیمار جامعه برای شاهدانه تحویل بسیاری از آنها رنج می برند از بیماری و درد و تحرک مسائل” فندر می گوید. “تخته سنگ بود فوق العاده به جلو فکر کردن زمانی که آن را با تصویب قانون سال پیش اجازه تحویل به پزشکی بیماران است.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

تحت قانون دولت جدید تحویل خواهد شد محدود به ماری جوانا پزشکی تا سال آینده و تنها ماری جوانا پزشکی بیمارانی که قاصدک کاربران می توانند با استفاده از خدمات. ریشه های بومی را استخدام خود رانندگان به اداره تحویل و آنها را مجبور به منظور بررسی هویت MMJ بیمار قبل از توزیع بیش از هر نوع دارو. برای زمان حال ریشه های بومی را صرف هزینه های تحویل فندر می افزاید: اما مشتریان را مجبور به پرداخت $1 تحویل مالیات بر هر که خواهد شد و صندوق های محلی اجرای قانون است.

ماری جوانا پزشکی بیمارانی که نمی اعضا با قاصدک در حال حاضر باید ثبت نام کنید در فرد اما فندر می گوید شرکت “می خواهم به قادر به تسهیل” کنترل از راه دور ثبت نام به عنوان ساکنان کلرادو توصیه به ماندن در خانه برای جلوگیری از coronavirus است و “به دنبال به راه ما می تواند compliantly انجام این کار است.”

ریشه های بومی صاحب جداگانه تفریحی داروخانه در بولدر در 1146 خیابان مروارید; قاصدک تحویل اجازه خواهد گسترش به خیابان مروارید در فروشگاه 2021 هنگام تفریحی خدمات مجاز, اما ریشه های بومی را مجبور به درخواست برای اقامت اگر می خواست آن را برای ارائه در حوزه های قضایی که در آن زنجیره ای هفده دیگر درمانگاه کار گیرند.

خارج از برتر یک شهر با صفر درمانگاه بولدر تنها شهر در کلرادو است که اجازه می دهد تا ماری جوانا تحویل. با توجه به تماس به تعطیل کردن کسب و کار و اقامت در داخل به عنوان کلرادو دعوا گسترش coronavirus فندر امید بیشتر شهرداری ها در نظر گرفته خواهد شد اجازه می دهد تحویل پزشکی ماری جوانا برای خدمت به بیماران است.

ریشه های بومی شده بود در دیدار با مقامات محلی از شهرستان های بولدر کلرادو اسپرینگز و دنور به بحث در مورد امکان اجازه می دهد ماری جوانا تحویل در حوزه های قضایی مربوطه قبل از coronavirus ضربه فندر یادداشت ها. حالا که فرماندار Jared پلیس است توصیه می کنیم در برابر تجمعات بیش از ده نفر تحویل تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر مهم برای هر دو گروه بيماران و درمانگاه او اشاره می کند.

“من قطعا امیدواریم که آن را می شود سریع ردیابی در حوزه های قضایی دیگر. ما شده ایم هل دادن این موضوع برای چندین سال در حال حاضر,” او اضافه می کند. “ما خواهد بود با تشویق همه شهرداری ها که در آن ما عمل به این را در نظر بگیرید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im