تخته سنگ نوازنده آدم Baerd قصد دارد به انتشار 100 آهنگ ها پوشش 100 سال موسیقی است. این ایده الهام گرفته شده بود توسط مادر بزرگ خود را که مجموعه ای برای یادگیری برخی از استانداردهای the Great American Songbook.

Baerd برادر همچنین ارائه برخی از الهام با تدوین سفارشی لیست پخش Spotify در برای همه در خانواده است.

“گوش دادن به لیست پخش من فقط گریه در سکوت” Baerd می گوید. “او فقط رسیده به مغز من بود و قادر به به من این احساس است که من نمی دانم اگر من تا به حال قبل از. شش ساعت موسیقی انتخاب شده فقط برای من. که به من چیزی است که من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن با افراد دیگر است.”

قرن را پوشش می دهدبرنامه ریزی می شود منتشر شده در نیمه شب در ژانویه 1, 2022, بلند پروازانه انجام است. اما به نظر نمی رسد خارج از قلمرو امکان برای Baerd که منتشر شد سه ساعته کاملا بداهه آلبوم Perfectishسال گذشته.

او همچنین نمی تواند انجام آن را به تنهایی. ده آلبوم — یکی برای هر دهه از شروع در دهه 1920 با یک آهنگ انتخاب از هر سال خواهد بود ثبت شده در UI استودیوهای صدا در بولدر. این پروژه همچنین بسیاری از نوازندگان. “این شماره است که در هوا در حال حاضر” او می گوید. “اما آن را شامل رفتن به حداقل سی و دیگر نوازندگان است که فقط برای رفتن به یک شادی است.”

Baerd و همکاران خود را صرف چندین ماه تدوین 100 آهنگ ها و واقعیت-چک کردن آنها را به مطمئن شوید که آنها نوشته شده بود در سال مربوطه. آنها همچنین می خواستم تا مطمئن شوید که آنها چیدن آهنگ ها که آنها می تواند جالب را در. بسیاری از پخش سری است اما آن را شامل فلامنکو-سبک نسخه از بریتنی اسپیرز را “سمی” و بلوگرس پوشش Motörhead را “Ace of Spades.”

“ما را به ژانرهای جدید به این آهنگ به عنوان” توضیح می دهد که Baerd. “که به بخشی از آنچه که باعث می شود این بسیار هیجان انگیز است. در راه همان است که ما در حال رفتن به فلامنکو به بریتنی اسپیرز و یا برخی از Gypsy jazz به امینم ما نیز به برخی از کسانی که در ژانرهای مدرن عقب و ببینید چه اتفاقی می افتد.”

Baerd می گوید آن را آسان تر برای انتخاب آهنگ ها برای اولین بار در چند دهه گذشته به دلیل ضبط شد گران قیمت و تکنولوژی نبود به طور گسترده ای در دسترس است. هنگامی که خدمه مجموعه ای از انتخاب آهنگ ها از اوایل 2000s و فراتر از آن, اما آن را بسیار مشکل تر شد به عنوان عصر برچسب ضبط مستقل و microgenres پدید آمده است. در مورد پنج کشور هستند نشان داده شده است. به دلیل ضبط تکنولوژی توسعه یافته در ایالات متحده اولین دهه انحراف به سمت موسیقی آمریکا.

“من می خواهم به می گویند که ما هر نوع پوشش داده شده, اما من فکر می کنم که خواهد بود به معنای واقعی کلمه غیر ممکن است,” او می گوید. “اما ما باید مو های فلزی. ما رو گلم راک. ما رو بلوگرس. ما رو کلاسیک. هیپ-هاپ است که قطعا در آن وجود دارد. ما رو EDM. ما باید قدرت پاپ. ما سعی کردیم به عنوان فراگیر به عنوان امکان پذیر است — که نقطه تمام از این پروژه است.”

کلرادو نشان داده خواهد شد در این پروژه Baerd یادداشت ها. آن باقی مانده است دیده می شود آنچه که به معنی — کلرادو هنرمندان و یا آهنگ مورد دولت و یا هر دو — که او مادر است در مورد این موضوع در حال حاضر.

“این چیزی است که در نوع سرگرم کننده است که نگه داشتن مجموعه ای از لیست در پایین-پایین,” او می گوید. “این چیزی است که نگه می دارد این لیست مجموعه ای ویژه است که نمی دانستند چه می آید بعدی. همه ناگهانی شما آن را بشنوند و خود را به مغز می رود, ” اوه,, که بزرگ است. من به یاد داشته باشید که آهنگ ” یا ” وای سرد استفاده از این.'”

اگر چه ده-آلبوم مجموعه ای برنامه ریزی شده است به رها کردن آنلاین در ژانویه 1, 2022, Baerd در حال اجرا است یک کمپین Kickstarter به منظور بالا بردن $173,000 به پرداخت برای استودیو زمان آهنگ, صدور مجوز, نوازندگان, و یک میزبان از هزینه های دیگر. افرادی که کمک مالی در $25 سطح را دریافت می کنید یک آهنگ فرستاده شده به آنها را در یک ماه — حدود یک چهارم از کل خروجی. کسانی که کمک مالی 100 دلار یا بیشتر را دریافت کنید یک نوار کاست الهام گرفته از درایو USB از آهنگ. مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد در مارس 10.

Baerd می گوید که یک برنامه تنگ خواهد شد لازم به منظور دریافت 100 آهنگ ها انجام می شود در کمتر از دو سال. و او است نه فراتر از مبادله نوازندگان و یا ابزار برای ضبط بهترین آنها احتمالا می تواند باشد.

“آن شکسته را در مورد آهنگ یک هفته,” او می گوید. “خوشبختانه این مواد است که در حال حاضر از لحاظ فنی نوشته شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de