واشنگتن — Bradley Beal به ثمر رساند 35 امتیاز و واشنگتن ویزاردز برگزار کردن Atlanta Hawks 118-112 در شب جمعه.

Beal بود 13 از 21 از میدان رفتن 7 از 10 از 3 نقطه محدوده. جادوگران 15 نفر از 31 در 3s برگزار شد و با وجود هدر دادن بسیاری از 19-نقطه سه ماهه چهارم منجر شود.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe حال بازی در یک نقطه خوب و پس از آن ما به نوعی آرامش,’� جادوگران مربی اسکات بروکس گفت. ‘œWhen آرامش شما, تیم, داغ, را, سه, یک زن و شوهر از threes و سپس آنها گرم است. اما من فکر کردم ما ساخته شده است برخی از بزرگ پخش کردن کشش.’�

دیویس Bertans اضافه شده 17 امتیاز و جروم رابینسون تا به حال 14 برای واشنگتن است. جادوگران شروع شب 4 1/2 بازی پشت اورلاندو هشتم در کنفرانس شرق.

Rookie کم مایل به قرمز را به ثمر رساند حرفه ای-بالا 28 امتیاز 11-از-17 تیر اندازی برای آتلانتا. هاوکز به ثمر رساند رهبر Trae جوان نشسته به دلیل آنفولانزا مانند علائم.

جان کالینز به حال 26 امتیاز و 10 ریباند برای شاهین و مریلند محصول کوین Huerter اضافه شده 14 امتیاز و 11 پاس گل.

‘œWe مبارزه,’� Huerter گفت. ‘œIn سه ماهه چهارم ما روشن تا دفاع کمی و طب مکمل و جایگزین کردم داغ ادبانه. او واقعا برای ما, اما ما حفر خودمان یک سوراخ بیش از حد در اوایل بازی. بیش از حد بسیاری از گردش اولیه شما نمی توانید به عقب می آیند در همه زمان ها از چیزهای مانند آن.’�

                                                                                                                                                                                                                       

3-اشاره گر توسط مایل به قرمز و به دنبال آن Collins’ چهار مستقیما نقاط برش جادوگران منجر به 107-102 با 2:46 در سمت چپ. مایل به قرمز اضافه شده یکی دیگر از 3 به آن را 109-105.

با واشنگتن جلوتر 114-110, Rui Hachimura که به پایان رسید با سه امتیاز و 0-برای-6 از میدان برداشت توهین آمیز تک به تک خراب شد و هر دو پرتاب آزاد با 52 ثانیه باقی مانده است.

‘œThat بود بازی برنده بازی آیا او متوجه می شود یا نه,’� Beal گفت. ‘œThey رفت و در یک جهنم از یک اجرا و که در واقع مهر و موم شده به بازی و او را زدم پایین پرتاب آزاد به. است که من دوباره بجای اول برگشتن.’�

کالینز می کردم شاهین در چهار با 16 ثانیه به سمت چپ, اما آنها به هیچ نزدیک تر است.

‘œFun بازی بسکتبال,’� Hawks مربی لوید پیرس گفت. ‘œThought بچه ها ما رقابت در واقعا سطح بالا امشب. خوب بود برای دیدن یک پر انرژی. تلاش برای پرتاب های مختلف به نظر می رسد در (واشنگتن), دفاعی. … فعالیت و حرکت توپ های پاپ که ما بچه ها بود امشب فوق العاده ای بود.’�

                                                                                                                                                                                                                       

نکته فهم

شاهین: د’Andre شکارچی تا به حال 10 امتیاز و نه پرتاب ریباند. … Dwayne Dedmon (سمت راست درد آرنج) پس از بازگشت از دست رفته چهار بازی. … مایل به قرمز (کمر درد) بود که پس از گم شده و شنبه شب را از دست دادن به ممفیس.

جادوگران: Beal به ثمر رساند تا 25-نقاط به علاوه در 21 مستقیم بازی به تساوی LeBron James دوم-طولانی ترین خط در یک کنفرانس شرق بازیکن از فصل 2000-01 پشت Allen Iverson (27 بازی ها, 2000-01). … حرکت اسمیت (چپ همسترینگ تنگی) از دست رفته خود را دوم مستقیم بازی. … بهبود یافته به 15-15 در خانه.

بعدی

شاهین: در ممفیس در شب شنبه

جادوگران: میزبان میامی هیت در شب یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im