بردی Gurley: از سال 2019 سوپر باول دشمنان به همان بخش

در حال حاضر وجود دارد چهار سوپر باول quarterbacks در NFC جنوبی از جمله یک تازه وارد.

برخی از پسر به نام بردی.

                                                                                                                                                                                                                       

تام بردی به یاد ماندنی حرکت از جدید انگلستان که در آن او موفق به کسب شش NFL عناوین به خلیج تمپا است او را به پیوستن به نیواورلئان’ Drew Brees در آتلانتا مت رایان و کارولینای Cam Newton – که در راه است. عروسکی بریج خواهد بود با Panthers که گفته اند نیوتن او می تواند به دنبال یک کار دیگر.

در این زمان دیگر تقسیم شده که نوع سوپر کاسه سر ،

و NFC جنوبی افزود: یکی دیگر از عمده موجود در تاد Gurley. یک روز پس از قوچ خود را کاهش دهد قیمت بالا در حال اجرا پشت او فرود آمد در آتلانتا.

بردی البته headliner هر جا او است. روز جمعه او ساخته شده آن را رسمی که Buccaneers هستند و تیم خود را.

‘œExcited فروتن و گرسنه … اگر یکی از چیزهایی که من آموخته اند که درباره فوتبال این است که هیچ کس مراقبت از آنچه شما انجام در سال گذشته و یا سال قبل از آن’� بردی نوشت: در رسانه های اجتماعی.

‘œI مشتاقانه منتظر دیدار همه هم تیمی های جدید خود و مربیان و اثبات به آنها که آنها می توانند باور و اعتماد در من” چهار بار سوپر باول MVP اضافه شده است. ‘œI همیشه اعتقاد داشته اند که به خوبی انجام می شود بهتر است از خوب گفت: پس من هستم … نه میخوام بگم خیلی بیشتر. من فقط میخوام شروع به کار!”

                                                                                                                                                                                                                       

او می تواند کار خود را برای او بریده: این Bucs ساخته نشده برگشتی در 12 مستقیم فصل.

Gurley ممکن است در یک کمی وضعیت بهتر با شاهین که از دست رفته به بردی در سال 2017 سوپر باول. یا شاید با توجه به آتلانتا شود در دو سال گذشته.

او 6 میلیون دلار یک سال معامله ممکن است که کم رنگ در مقایسه با بردی را تضمین 50 میلیون دلار برای دو فصل. اما پس از اینکه شتابزده ریخته توسط قوچ به وضوح وجود یک بازار برای Gurley.

‘œWE کردم او� شاهین گفت در حساب کاربری توییتر خود را.

دو بار تمام نرم افزار های در حال اجرا به عقب منتشر شد دقیقه قبل از $10.5 میلیون قرارداد خود را با قوچ شد به طور کامل تضمین شده است. Gurley بود 2015 تهاجمی Rookie از سال 2017 NFL توهین آمیز بازیکن سال.

آتلانتا مورد نیاز به جای Devonta Freeman, که منتشر شد.

همچنین جمعه:

-دنور توافق برای دو سال مقابله با سابق, شارژر, در حال اجرا پشت Melvin Gordon است که ارزش 16 میلیون دلار با همه اما 2.5 میلیون دلار تضمین شده است. اگر چه جدید خود را برای مقابله با کمتر از 10 میلیون دلار در سال گوردون تبدیل کردن از شارژر در طول ناموفق holdout فصل گذشته این اجازه می دهد تا او را به چهره قدیمی خود را تیم دو بار در سال و به آمار رایگان آژانس دوباره در سال 2022 در سن 28. او 8 میلیون دلار حقوق سالانه نیز رتبه چهارم را در NFL میان پشت در حال اجرا.

                                                                                                                                                                                                                       

-Saints چپ گارد Andrus ذغال سنگ نارس توافق کردند که به مدت پنج سال قرارداد نگه داشتن او در نیواورلئان و تقریبا اطمینان کل 2019 شروع خط حمله باز خواهد گشت. معامله به ارزش کل $57.5 میلیون.

‘œThere شد برخی از منافع از دیگر تیم های” ذغال سنگ گفت: در یک کنفرانس تلفنی. “از آنجا که پیش نویس بود در اینجا من می خواستم به بازی حرفه ای تمام وجودم با پرستاران. من واقعا هیجان زده می شود قادر به ادامه زندگی حرفه ای من در اینجا با پرستاران.’�

-استیلرز اضافه شده تنگ پایان اریک Ebron در دو سال معامله و همچنین گارد Stefen Wisniewski که برنده سوپر جام با ستاد. و پیتسبورگ ساخته نادر در بخش تجارت کسب پشتیبان دفاعی مقابله با کریس Wormley و هفتم-انتخاب دور از بالتیمور برای پنجم-انتخاب دور در سال جاری پیش نویس است.

Ebron, 27 است که یک فصل از حذف یک برک آوت 2018 که او در آن گرفتار 13 touchdown عبور به نرم افزار کاسه برای اولین بار در این فرآیند است. او تلاش می کرد در سال گذشته در حالی که برخورد با طولانی آسیب مچ پا است که به پایان رسید فصل خود را در اواخر ماه نوامبر.

-دیرین Vikings standout دفاعی lineman Everson Griffen, 32, ترک مینه سوتا است.

Griffen عامل برایان مورفی, جمعه اعلام کرد آنها به پایان رسید و مذاکرات با وایکینگ ها “از آنجا که آنها مجبور به صرف پول خود را در جای دیگر و ما تصمیم گرفتیم در حال حاضر به تمرکز توجه ما بر روی آژانس رایگان.’� طولانی ترین بازیکن شاغل در تیم Griffen تا به حال 74 1/2 کیسه در 10 فصل است.

-Carolina امضا عامل رایگان گیرنده گسترده Pharoh کوپر به یک قرارداد یک ساله و ایمنی Juston Burris به دو سال معامله است.

کوپر بود همه طرفدار ضربه returner برای لس آنجلس قوچ در سال 2017 و حرفه ای-بالا 25 پذیرایی برای 243 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما در 12 بازی با آریزونا در فصل گذشته. Burris بازی های برگزار شده است در 52 بازی های حرفه ای با 11 شروع می شود و در مجموع به 58 پردازد و چهار interceptions دو مجبور گیر میکنه یک اشتباه بازیابی و یک گونی در چهار NFL فصل با جت و قهوه ای.

-این Browns افزود: یکی دیگر از کهنه ایمنی موافقت به شرایط با اندرو Sendejo در یک سال $2.25 میلیون قرارداد. 32-در سال Sendejo برای مینه سوتا و فیلادلفیا در فصل گذشته. روز چهارشنبه این تیم کار می کرد یک معامله با سابق اظهارات ایمنی کارل جوزف.

Sendejo آغاز شده و با دالاس در سال 2010 قبل از بازی نه فصل با مینه سوتا است. جدید Browns مربی کوین Stefanski بود با وایکینگ ها که کل زمان.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de