مارک های ارائه تخفیف ویژه به بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم جبهه از COVID-19

در حالی که بسیاری از شرکت ها در حال کمک به حمایت از coronavirus امداد تلاش های بسیاری از برندها نیز با ارائه تخفیف ها و محصولات رایگان به مردم قرار دادن خود را در خط برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

این بدان معناست که متخصصان پزشکی و اولین پاسخ کار طولانی و طاقت فرسا ساعت می توانید صرفه جویی در انواع محصولات است که ممکن است زندگی را کمی ساده تر در حال حاضر.

بیشترین تخفیف را می توان در کفش و پوشاک ورزشی که حس می کند با توجه به این که بسیاری از این کارگران در پای خود را در تمام طول روز و نیاز راحت حمایتی لباس.

اما نیز وجود دارد که معاملات بر روی همه چیز از تشک به اتاق های هتل برای اجاره اتومبیل به دوناتها. در اینجا فقط چند نمونه:

  • Crocs اهدای 10,000 رایگان جفت کفش یک روز با حمل و نقل رایگان به کارکنان بهداشتی درمانی.
  • شمال صورت دادن 50% تخفیف برای کارکنان بهداشتی درمانی در ایالات متحده از طریق Dec. 31, 2020.
  • ورایزون بی سیم ارائه شده است نامحدود شروع به عنوان کم به عنوان $30/ماه در هر خط به چهار خط.
  • Reebok ارائه شده است 50 ٪ off برای معلمان و پرستاران و پرسنل نظامی اولین پاسخ دهندگان و کارکنان دولت.

تخفیف همه نیاز به اثبات واجد شرایط بودن یا از طریق ایمیل و اسناد و مدارک و یا تایید از طریق خدمات مانند ID.من و SheerID.

شما می توانید پیدا کردن تمدید لیست شرکت های ارائه تخفیف به بهداشت و درمان کارگران و و اولین پاسخ دهندگان در سی ان ان تأکید خودی, Boston.com و RegisteredNursing.org. توجه داشته باشید که برخی از تخفیف منقضی شده اند و/یا اصلاح شد پس از انتشار. دیگر ارائه می دهد در حال محدود به جغرافیا.

حتی اگر شما واجد شرایط برای این تخفیف شما ممکن است بخواهید برای حمایت از این خرده فروشان برای تشکر از آنها را برای ارائه ملموس و حمایت از مردم در مقابل خط.

و همیشه در مواظب برای ارائه کسب و کارهای محلی. برای مثال بهداشت و درمان کارگران در سراسر جنوب کالیفرنیا تحت درمان بودند به صورت رایگان و گاز و مواد غذایی و دیگر موضوعات در مارس 6, ملی, روز پرستار.

و در ایالت واشنگتن بهداشت و درمان و کارگر در شهرستان بنتون برنده رایگان سقف در اوایل این ماه.

علاقه مند در تبدیل شدن به یک پرستار برای کمک به با کمبود که ما در امریکا ؟ اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به سواحل غرب دانشگاه تیم

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر