برزیل تجاوز گروهی پنهان از ویروس در کوپاکابانا ساختمان

ریو دو ژانیرو — در یک حیاط چند بلوک از ریو دوژانیرو در یک دوجین مردم در حل و فصل شکسته نیمکتها در زیر یک پرچم به خواندن ” œCure خود تعصب.’� آنها به صورت موقت مرحله که در آن یک تغییر جنسیت زن به نظر می رسد در کوتاه, تنگ, لباس و انجام به یک آهنگ در مورد نما دید.

این یک استاندارد شنبه شب در coronavirus بار در چمباتمه زدن شناخته شده به عنوان Casa Nem.

                                                                                                                                                                                                                       

شش طبقه ساختمان است که خانه را به حدود 50 LGBTQ مردم سوار کردن بیماری همه گیر در پشت درهای بسته. آنها مواد غذایی دریافت کمک های مالی و منع از ترک مگر اینکه رو به اورژانس پزشکی یا دیگر شرایط استثنایی. خودخواسته lockdown یکی از چند راه این به طور سنتی به حاشیه رانده شده است یافت می شود برای به حداقل رساندن COVID-19 خطرات در حالی که دیگران آسیب پذیر باقی می ماند در خیابان.

‘œBased در تجربه ما تا به حال در طول اپیدمی ایدز هنگامی که ما را متهم بردار از این ویروس شدند و از چپ به مرگ ما در حال حاضر حفاظت از جامعه’� گفت Indianara Siqueira, 49, یک نما با کارگر و فعال سیاسی که منجر Casa Nem.

در سال 2016 سازمان او در زمان بیش از balconied ساختمان های کوچک, اتاق خواب مشترک, حمام و سرویس بهداشتی و آشپزخانه مشترک. ساکنان آن را در بر داشت و رها شده از جمله یک اتاق با آثار هنری و برنز رکود و taxidermied حیوانات. Casa Nem تبدیل به یک پناهگاه برای قربانیان تجاوز از خشونت و کسانی که رد توسط خانواده های آنها را به جایی برای زندگی می کنند.

ساکنان جدید در طول این بیماری همه گیر را برای منزوی کردن بر روی یکی از ساختمان طبقه به مدت 15 روز برای اطمینان از آنها نمی توسعه علائم قبل از اینکه به طور کامل به پیوستن به جامعه است.

                                                                                                                                                                                                                       

در حالی که برخی از پناه در Casa Nem دیگران مانند تغییر جنسیت, روسپی های آلیس Larubia, 25, گیر هستند در خیابان hustling به کسب درآمد به اندازه کافی برای رسیدن به اقتصاد مخازن. به طور معمول سریع به لبخند و شوخی Larubia رشد جدی هنگامی که بحث در مورد آینده اش پس از همه گیر. او می خواهد از فحشا و امثال ایده کار در یک سالن زیبایی است.

داده ها از ملی برزیل, متقابل کمد و فراجنسیتی انجمن نشان می دهد حدود 90 درصد از مردم آن را نشان دهنده در حال کارگران جنسی به دلیل کمبود فرصت و تبعیض در بازار کار.

پس از یک ماه quarantining در صفحه اصلی با برخی از حمایت های مالی از خانواده Larubia از سر کار در نیتری یک شهر در سراسر خلیج از ریو.

‘œNecessity صحبت بلندتر (از همه گیر) و من تا به حال برای بازگشت به خیابان’� Larubia گفت: در حالی که انتظار برای مشتریان با یک گروه کوچک از همکاران.

او را نگه می دارد ضد عفونی کننده دست در کیف پول خود را و می پوشد یک ماسک بر روی حمل و نقل عمومی اما گفت که او نمی تواند در حالی که مشغول به کار است. او را بدست آورده در حدود $15 در هر شب کمتر از نیمی payday قبل از شروع شیوع.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI می ترسم,’� او گفت:. ‘œI می دانم که من در خطر است.’�

در کسا Nem ساکنان صرف روز خود را به پخت و پز و چت بازی و برگزاری کارگاه های آموزشی. آنها مشتاق به ترک ساختمان پس از آن امن است.

‘œWe افزایش فعالیت های ما برای کمک به ما روانی, دولت,’� گفت Micaelo لپس یک 22 ساله مرد نما. ‘œIt بسیار متشنج لحظه ای که در آن ما در حال انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد پس از آن بدون واقعا دانستن.’�

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de