سائو پائولو-یک هزار تن در روز است.

از اواخر ماه مه و سه ماه پس از برزیل اولین مورد گزارش شده از coronavirus آن را ثبت کرده است بیش از 1 ، 000 مرگ و میر روزانه به طور متوسط در یک وحشتناک فلات است که هنوز به شیب رو به پایین است.

                                                                                                                                                                                                                       

کشور آمار حداقل 75,000 تایید مرگ چهار شنبه است و انتظار می رود به گزارش 2 میلیون و تایید موارد COVID-19 پنج شنبه شب.

حتی به عنوان موارد افول تا حدودی در بزرگترین و سخت ترین ضربه شهرستانها برزیل, ویروس است که اوج در مکان های جدید در سراسر کشور در آمریکای لاتین است.

کارشناسان مقصر محرومیت از این ویروس بالقوه مرگبار توسط رئیس جمهور Jair Bolsonaro و عدم هماهنگی ملی همراه با scattershot پاسخ توسط شهرستان و دولت با برخی از بازگشایی زودتر از کارشناسان بهداشت توصیه می شود.

موقت سلامت وزیر آموزش ندیده در زمینه ریاست pandemic پاسخ. Bolsonaro خود بیمار است با COVID-19 پس از بارها و بارها از موازین اجتماعی فاصله توصیه ها و تضعیف رهبران محلی’ محدودیت در فعالیت است.

برزیل حدود 7,000 COVID-19 مرگ و میر در هر یک از هفت هفته گذشته برابر است با چندین هواپیما بسته بندی شده با برزیل توفنده هر روز وزیر بهداشت سابق Luiz Henrique Mandetta آسوشیتدپرس گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œPeople تبدیل شده اند سنگدلانه,’� Mandetta گفت. ‘œWhen شما می گویند, ‘دیروز وجود دارد 1,300 مرگ و میر مردم می گویند, ‘OK و سپس آن را نداشت ، آن را از 1300 نفر روز قبل از بیش از حد.”�

برزیل نزدیک به 2 میلیون نفر است دوم تنها به ایالات متحده و کارشناسان معتقدند این تعداد به زیر تعداد با توجه به گسترده نبود از تست. یک مدل ایجاد شده توسط استادان از چندین برزیل نهادهای علمی بر اساس تعداد تایید مرگ تخمین برزیل تا به حال 10 میلیون عفونت.

‘œThe ویروس شده اند که به سختی به توقف به هر حال. اما این نقطه عطف از 2 میلیون نفر است که بسیار دست کم گرفته نشان می دهد که این می توانست متفاوت’� دکتر گفت: Adriano Massuda یک مدیریت بهداشت و درمان متخصص و استاد در Getulio وارگاس بنیاد سائو پائولو دانشگاه. ‘œThere هیچ استراتژی ملی برای تست هیچ اقدامات از بالا … خیلی کمی تلاش برای بهبود مراقبت های اولیه پس ما پیدا کردن موارد جدی قبل از تبدیل شدن آنها به بیش از حد جدی بدون ردیابی.’�

این ویروس تا شروع رسیدن به شهرها و ایالات متحده قبلا در امان جبران کاهش در جای دیگر. تعداد مرگ و میر شده است ebbing در متحده از جمله ریو دو ژانیرو و Amazonas, که در آن مردم به خاک سپرده شدند و در گورهای دسته جمعی در پایتخت مانائوس. در دو هفته گذشته 10 از برزیل 26 متحده و منطقه فدرال شاهد افزایش دو ایالت های جنوبی ” به طور متوسط روزانه مرگ و عوارض دو برابر.

                                                                                                                                                                                                                       

Bolsonaro همواره به عنوان COVID-19 شدت و گفت سخت اجتماعی فاصله اقدامات که قربانی شغل و درآمد در نهایت خواهد شد بیشتر و مضر تر از ویروس خود را و دعوت از حامیان خود را تشویق رهبران محلی به محدودیت در فعالیت است. بسیاری از شهرداران و فرمانداران باید تلاش برای نگه داشتن خط.

در ریبیرو پرتو یک شهرستان در سائو پائولو دولت اعتراض مغازه داران در روز چهارشنبه خواستار به آنها اجازه داده شود به بازگشایی شده است. آنها احاطه شهردار خودرو به عنوان او به سمت چپ سالن شهر, مشت خود ویندوز و لعن در او.

کمپینس شهر از 1.2 میلیون نفر و نزدیک به پایتخت دولت به تصویب رسید قرنطینه اقدامات اولیه اما تسلیم به فشار سیاسی و بازگشایی تجارت در ژوئن 8, گفت: پدرو ده Siqueira, یک عضو شورای شهر کمپیناس. مرکز شهرستان swarmed با خریداران مانند لغو لانه او در مصاحبه ای گفت:.

دو هفته بعد تعداد COVID-19 مرگ و میر تا به حال حدود سه برابر به 253 آیا به عنوان تعداد موارد تایید شده به 6,324. فشرده-مراقبت از تخت پر با بیماران باعث شهردار به برقراری محدودیت در تجارت در ژوئن 22, اما اجازه می دهد به دفاتر و کلیساها به ادامه عامل.

‘œCampinas بازگشایی زودتر از موعد و به اشتباه با حمایت دولت’� Siqueira که همچنین بهداشت عمومی پزشک گفت: در آن زمان. ‘œThis بازگشایی آنقدر فاجعه بار است که کمپینس تا به حال قدم به عقب بود اما پس فقط تا حدی.’�

از آن پس کمپینس’ تعداد موارد و مرگ و میر دو برابر شده است یک بار دیگر. روز چهارشنبه شهر تمدید محدودیت تا ژوئیه 30.

دانیل Soranz یک محقق در دولت اجرا زیست شناسی موسسه Fiocruz ملی سلامت مدرسه گفت: برزیل مرکز-غرب که شامل کشاورزی افزوده خواهد شد و در آخرین منطقه ناودان توسط ویروس. و به دنبال در مرگ و میر ناشی از شدید تنفسی و نارسایی آن به نظر می رسد برزیل به عنوان یک کل آغاز شده است تبدیل گوشه, او گفت:.

‘œBy پایان ماه اوت ما باید در یک مکان بسیار بهتر از امروز’� Soranz گفت.

در سائو پائولو, برزیل پرجمعیت ترین دولت با 46 میلیون نفر و تعداد مرگ و میر تثبیت شده در یک سطح کمی پایین تر از اوج آن است. در یکی از پایتخت گورستان در چهار شنبه میشل Caverni دفن او 88-سال-عمه که درگذشت COVID-19 و همچنین دچار آمفیزم ریوی. همان روز یکی از دوستان Caverni را به خاک سپرد 57 ساله ، او همچنین درگذشت COVID-19.

‘œUntil را می زند در درب خود را از مردم بی تفاوت هستند,’� گفت Caverni, 40, یک رستوران طبخ. ‘œYesterday وجود دارد 1,300 مرگ و میر ناشی از COVID-19. است که قرار بود چند است ؟ مردم می گویند که فقط رسانه ها. من شنیدن این که هر روز در محل کار.’�

اکثر مردم نشان می دهد تنها در حد متوسط علائم از COVID-19 و بهبود می یابند. از جمله افراد مسن و یا کسانی که با دیرینه مشکلات سلامتی بیشتر مستعد ابتلا به بیماری های شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

مدلسازی توسط دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی پروژه های که در برزیل مرگ و میر را در رسیدن به 200 ، 000 در ماه نوامبر نزدیک به بسته شدن فاصله با که ایالات متحده پیش بینی کرده است یک حاشیه گسترده ای از خطا.

‘œWe را ببینید که چگونه این بیمار شناخته شده به عنوان برزیل رفتار خواهد شد تا پایان این اپیدمی’� گفت Mandetta که Bolsonaro اخراج به عنوان وزیر بهداشت در مارس برای حمایت دولت فرمانداران’ قرنطینه اقدامات است.

_____

کمک به این گزارش AP نویسنده Marcelo سوسا در ریو دو ژانیرو و AP تصویری روزنامه نگار تاتیانا Pollastri در سائو پائولو و کمپینس.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de