برزیل Bolsonaro می گوید او را آزمایش COVID-19

سائو پائولو برزیل — رئیس جمهور Jair Bolsonaro مورد آزمایش قرار گرفت برای COVID-19 پس از یک X-ray از ریه های خود در روز دوشنبه ، او نمی گویند که آیا او نشان دادن علائم کروناویروس جدید.

برزیل در انتخابات ریاست جمهوری در بیانیه ای گفت: نتیجه این آزمون شناخته خواهد شد در روز سه شنبه. زودتر Bolsonaro که بارها عنوان خطرات ناشی از این بیماری گفت: حامیان در خارج از محل اقامت ریاست جمهوری در پایتخت برازیلیا که او احساس خوبی است.

                                                                                                                                                                                                                       

دادگاه برزیل اسناد منتشر شده در ماه مه نشان می دهد که Bolsonaro آزمایش منفی سه بار در ماه مارس پس از دیدار با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا. برزیل رهبر نیست گفت که آیا او در زمان هر تست های اضافی برای این بیماری پس از.

Bolsonaro قبل از آزمون انجام شد با استفاده از نام مستعار به عنوان مرسوم است برای آزمایش های پزشکی انجام شده در برزیل رهبران به منظور حفظ حریم خصوصی خود را.

رئیس جمهور بارها و بارها ظاهر شد بدون پوشیدن ماسک, دست دادن با حامیان و mingling با جمعیت. او به شدت انتقاد رهبران محلی’ محدودیت در فعالیت و گفت: تاثیر اقتصادی آتن را تحمیل بیشتر مشکلات از ویروس.

بیش از 65,000 اند از COVID-19 در برزیل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de