Breanna استوارت, سیاتل طوفان نشسته در بالای AP WNBA قدرت نظرسنجی

نیویورک — سیاتل طوفان سالم هستند به شروع فصل با Breanna استوارت و سو پرنده در صف و نشستن در بالای پیش فصل آسوشیتد پرس WNBA نظرسنجی.

طوفان شد و به اتفاق آرا انتخاب دریافت تمام 16-محل رای از رسانه ملی پانل سه شنبه. این اولین بار است که در سیاتل بود شماره 1 در این فصل پس از AP انجام شده است این نظرسنجی.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI شگفت زده نیستم, من می گویند که چون ما یک فهرست کامل,’� پرنده گفت: در یک مصاحبه تلفنی. ‘œThat به ما می دهد یک مزیت است. ما بسیاری از مردم بازگشت و بسیاری از بازیکنان رو تجربه ارزشمند سال گذشته زمانی که Stewie و من بودند.’�

پرنده سریع به اشاره است که به عنوان بزرگ به عنوان آن است که به شماره 1 در پیش فصل این تیم هنوز به اثبات آن در دادگاه است.

‘œYou باید به بیرون رفتن وجود دارد و بازی, بازی,’� گفت: پرنده ای که از دست رفته در فصل گذشته در حالی که دوره نقاهت بعد از عمل جراحی زانو. ‘œThat چیزی است که من دوست دارم در مورد WNBA. شما ببینید شبانه آنچه شما از آن ساخته شده به عنوان یک بازیکن و به عنوان یک تیم. این تیم که نقش بهترین تیمی که برنده میشه. مهم نیست که چه چیزی را بر روی کاغذ.’�

استوارت که از دست رفته 2019 در حالی که دوره نقاهت بعد از یک تاندون آشیل پارگی شده بود این پنل به عنوان AP بازیکن پیش فصل از سال است. Brittney Griner و’ja ویلسون نیز دریافت رای.

‘œIt یک افتخار است. من فکر می کنم این افراد به رسمیت شناختن این واقعیت است که حتی اگر من خارج شد و با یک آسیب بسیار جدی من هنوز هم قادر به قرار دادن در کار من را به عقب بر گردیم به این نکته گفت:” استوارت. “من هنوز جوان تر ای و توانایی برای جستن به عقب از چیزی شبیه به آن.’�

                                                                                                                                                                                                                       

لس آنجلس بود برداشت دوم توسط پانل. جرقه رهبری هستند Candace پارکر Nneka Ogwumike و چلسی خاکستری است. آنها از دست رفته در نیمه نهایی از WNBA پلی آف فصل گذشته به کانکتیکات است.

ققنوس است که در پشت جرقه و جیوه باید انتظارات بالا برای سال با علاوه بر این از Skylar Diggins-اسمیت به فهرست و همچنین سالم دیانا Taurasi که از دست رفته بیشتر از فصل گذشته با پشت و همسترینگ آسیب.

لاس وگاس و شیکاگو چهارم و پنجم را بدست آورد. این مطلب را از دست داد و در نیمه نهایی به قهرمان احتمالی واشنگتن در حالی که آسمان زدم شد توسط لاس وگاس در نزدیک به نیمی از دادگاه به ضرب گلوله توسط Dearica Hamby.

کانکتیکات و واشنگتن که برای WNBA عنوان در سال گذشته بودند ششم و هفتم در این نظرسنجی. هر دو از دست رفته بازیکنان کلیدی خود را از اجرا حذفی فصل گذشته است.

                                                                                                                                                                                                                       

خورشید ستاره Jonquel جونز تصمیم گرفتند برای این فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. واشنگتن از دست رفته است چهار نفر از آن پنج استارت از فصل گذشته به عنوان ناتاشا ابر و LaToya ساندرز در حال نشستن ، کریستی Toliver به امضا رسید لس آنجلس در offseason, اگر چه او نشسته را به عنوان به خوبی.

النا Delle Donne های حاکم MVP شد را تکذیب کرد توسط اتحادیه مستقل پنل از پزشکان برای پزشکی معاف به دلیل نبرد با بیماری لایم. او تصمیم گرفته نشده اگر او را به پیوستن عرفا در فلوریدا در WNBA حباب پس از او به پایان رسید rehabbing پشت او. Delle Donne رنج می برد سه فتق دیسک در پلی آف سال گذشته است.

مینه سوتا, ایندیانا, دالاس و آتلانتا و نیویورک دور از نظرسنجی. آزادی رهبری هستند شماره 1 انتخاب کنید سابرینا Ionescu بود که انتخاب شده توسط پنل به عنوان فصل rookie از سال است.

به WNBA راهنمایی کردن آن 24 فصل در روز شنبه. اول فصل به طور منظم قدرت نظرسنجی منتشر خواهد شد در روز سه شنبه, جولای 28

___

دنبال داگ در توییتر در http://www.twitter.com/dougfeinberg

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de