Jaime FitzSimons یک جهنم از یک IMDB صفحه. او اعتبار شامل فیلم های پرفروش مانند 2016 به تیم ملی خودکشی در آن مارگوت رابی اولین بازی Harley Quinn شخصیت در تازگی منتشر تلنگر پرندگان شکاریو او را با ستارههای مانند کیانو ریوز, Brad Pitt, Will Smith and Jake Gyllenhaal. آخرین فرفره است معاونجدید درام با عنوان توسط Stephen Dorff که پخش پنج شنبه ها از جمله در 8 p. m. امشب 20 فوریه ،

آره: او همچنین کلانتر اجلاس شهرستان و با گسترش Breckenridge که او تاکید می کند که اولین اولویت یک “کار 24/7.” به عنوان یک نتیجه, فیلم و تلویزیون را تشکیل می دهند فشار جانبی که او به عنوان توصیف “واقعا یک اتفاق است. این فقط یکی از آن چیزهایی است که در زمان خاموش.”

درست به اندازه کافی است. در طول زمان و روز تعطیلات که او را تبدیل به یک حرفه ای در صرفه جویی تا FtizSimons با این نسخهها کار به عنوان یک مشاور برای تولیدات هالیوود و حتی باعث می شود گاه به گاه حضور در جلوی دوربین به عنوان او در معاون‘s اولین قسمت. او یک فرمانده که انفجار Dorff شخصیت, بیل Hollister برای عدم همکاری با اداره مهاجرت و گمرک عوامل تنها برای پیدا کردن خود را گرفتن pink-تضعیف زمانی که Hollister افزایش می یابد به موقعیت Los Angeles County Sheriff.

“این نوع از یک چیز عجیب و غریب برای دیدن خودتان وجود دارد,” او اذعان دارد. “اما من بسیار افتخار از کار من در سینما و تلویزیون. ساخت فیلم را نشان می دهد و بسیار پیچیده است; آن چیزی است که مردم فکر می کنم. پس از آن که با مردم در صنعت من می دانم که به طور مداوم در تلاش برای گرفتن آن را حق به خصوص در جهان امروز با بسیاری از منفی روایات وجود دارد خارج وجود دارد در مورد پلیس.”

FitzSimons یک L. A. مادری که گشت و گذار و ورزش اسکیت بورد. اما در سال 1990 او پیوست اداره پلیس لس آنجلس و او بعد از پانزده سال خدمت در گشت ظرفیت. تماس های خود را از وظیفه متصل او را به کشت و رویدادهای مهم از جمله 1992 L. A., شورش سال 1994 نورتریج زلزله و همان سال را O. J. Simpson قتل تحقیقات تاریخی 1995 جاری شدن سیل در مالیبو یک سال 1997 در ضربات پنالتی در شمال هالیوود و جنوبی آتش سوزی کالیفرنیا در سال 2003 است.

با اینحال FitzSimons بلیط به هالیوود وارد نیست تا بعد از او می خواهم به کلرادو نقل مکان کرد. او به Breckenridge منطقه در سال 2005 و سال بعد پس از روی لئامت دادن در اجلاس شهرستان 911 مرکز او پیوست کلانتر به عنوان معاون گشت.

به عنوان او رفت تا دپارتمان رتبه (او یک کارآگاه قبل از ارتقا به فرمانده عملیات لشکر) یک فرصت غیر معمول خود را ارائه شده است. “یکی از دوستانم از من خواست برای نقد و بررسی یک اسکریپت برای دیدن آنچه که من فکر می کردم از گفت و گو و اقدام پلیس” او به یاد می آورد. “من به چند یادداشت و آن را با لگد از وجود دارد.”

دوستان در سوال David Ayer بود به سختی یک فیلم-biz تازه کار. او نوشت: فیلمنامه برای سال 2001 در آموزش بعدکه Denzel Washington, برنده بهترین بازیگر جایزه اسکار و پس از FitzSimons نوشت: Ayer توصیف نامه در مورد عکس جفت متصل است. دیروز بعد یک فرصت برای هدایت 2008 را در خیابان شاهsیک ریوز خودرو مشتق شده از یک اسکریپت که آغاز شده بود به عنوان یک پروژه توسط رمان نویس و گذشته Westword مشخصات موضوع James Ellroy و او فکر FitzSimons خواهد بود فقط به مطمئن شوید که نتایج واقعی بودند.

Sheriff Jaime FitzSimons's official portrait.

کلانتر Jaime FitzSimons رسمی پرتره.

“من ویژگی های مشاور و من نیز یک بخش به عنوان یک پلیس لس آنجلس کاپیتان” او به یاد می آورد. “من در نهایت پیوست Screen Actors Guild و من شده ام یک عضو بوده است.”

آیر به نام FitzSimons تخصص چندین بار در طول دهه-به علاوه از آن با استفاده از او در همه فن حریف ظرفیت در امثال 2014 را خرابکاری (با آرنولد شوارتزنگر) و خشم (با پیت) و در سال 2017 Netflix اصلی روشن (با اسمیت). اما او علاقه خاصی برای آیتم دیگری در ayer’s فیلمهای سال 2012 را پایان Watchco-بازیگران Gyllenhaal و مایکل پنا. “این داستان من,” او می گوید. “مقدار زیادی از آن را آزادانه در بسیاری از سابقه من با پلیس لس آنجلس و شخصیت ها بودند آزادانه در من و شریک زندگی من. من نمی نوشتن هر یک از آن, اما من کار کرده و از نزدیک با دیوید و کار با بازیگران در توسعه شخصیت که واقعا بسیاری از سرگرم کننده است. آن را تبدیل به یک واقعا درمانی خروجی. من قادر به کار کردن برخی از چیزهایی که من تجربه کرده ام بیش از سی سال فعالیت حرفه ای در اجرای قانون است. من ترک یک قطعه کوچک است که در هر یک از این شخصیت است.”

نه این که Ayer شده است FitzSimons تنها فیلم مربوط به کارفرما. او همچنین مشورت در 2013 را زندانیانبه کارگردانی Denis Villeneuve و 2014 Nightcrawler, گروگان دن گیلروی; هر دو فیلم افتخار نوبت توسط Gyllenhaal. “من فکر می کنم شما شروع به ساخت یک شهرت” او توضیح می دهد. “به خصوص با پلیس نشان می دهد تلویزیون و فیلم نوار است که به طور مداوم در حال افزایش به دلیل انتظارات مخاطبان. بنابراین به نظر می رسد روند برای پیدا کردن مردم با اجرای قانون تجربه ارائه مشاوره فنی در این محصولات است.”

در همان زمان به او نشان می دهد که او را به سختی معتاد به انواع ارائه شده که در آن شرکت کردند. “من واقعا نمی تماشای این نوع را نشان می دهد” FitzSimons تصدیق با خنده. “مردم از من بپرسید” چه شما فکر می کنم این نشان می دهد و یا فیلم و یا شخصیت؟’ و من می گویم ” من واقعا یک فیلم،’ وقتی که من کار با بازیگران, من نمی خواهم به دانستن بیش از حد در مورد آنها و یا هر گونه تعصب در مورد آنها; من می خواهم آن را به یک تخته سنگ پاک. اما هم من و زندگی این زندگی برای سی سال. من نیازی به آمدن به خانه از محل کار و تماشای آن را بر روی تلویزیون.”

به همین ترتیب او را درک ضرورت خلاق سازش. “وجود دارد یک تفاوت بین یک فیلم مستند و یک فیلم که ساخته شده است برای سرگرمی. شما ممکن است یک پلیس فیلم و این همه در عمل از ابتدا تا پایان, اما پلیس نیست و همیشه دوست دارم که,” او توضیح می دهد. “و برخی از چیزهایی را باید قربانی برای حفظ روایت رفتن. بنابراین بار وجود دارد که من به برخی از مشاوره و آن را لزوما نمی توان دنبال کرد. این است که آنها نمی خواهند به حق آن را دریافت. نیز وجود دارد یک روش سرگرم کننده برای تلفن های موبایل از جنبه های که من قطعا درک کنند. آن را جذاب تماشای یک فیلم گرد هم می آیند و من واقعا لذت بردن از بودن بخشی از آن است.”

در سال 2016 Breckenridge رای دادند به FitzSimons کلانتر و زمانی که او برای انتخاب مجدد دو سال بعد حریف خود را ساخته شده دوم خود را حرفه ای یک مسئله; نشست روزانه گزارش در مورد یکی ظاهر که در آن عضو اقدام به heckle او را با نام تجاری او “هالیوود!”

اما FitzSimons معتقد است که کنار او فرفره سازگار با شغل خود را به عنوان کلانتر. “آنچه من انجام پشتیبانی از جامعه ما در یک راه از آنجا که من قادر به رفتن در همه جا و بحث در مورد اجلاس شهرستان و آنچه ما در اینجا انجام,” او می گوید. “مردم در هالیوود همه می خواهم به دانستن در مورد کار من به عنوان یک کلانتر و جامعه که در آن کار میکنم. من به آنها بگویید در مورد این برنامه های ما در حال قرار دادن به اثر و عالی مردم از اجلاس شهرستان. فراهم می کند که بسیاری از جامعه سرمایه آن قرار می دهد جامعه ما بر روی نقشه.”

و روی صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im