Brees’ سرود نظرات قرعه کشی واکنش از هم تیمی های دیگران

NEW ORLEANS — Drew Brees انتقاد قرار گرفته بود به شدت توسط همکار با مشخصات بالا ورزشکاران از جمله برخی از هم تیمی های خود در چهارشنبه پس از مقدسین کارفرمایی تصریح کرد مخالفت خود را به زانو در طول سرود ملی.

در مصاحبه با یاهو Brees خواسته شد تا دوباره سابق NFL quarterback khezri را در سال 2016 اعتراض به خشونت پلیس علیه اقلیت ها در آن Kaepernick زانو طول سرود ملی قبل از بازی.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده,’� Brees آغاز شد و اضافه کرد که سرود ملی او را به یاد دو پدربزرگ که به خدمت در نیروهای مسلح در طول جنگ جهانی دوم است. ‘œIn بسیاری از موارد آن را به ارمغان می آورد من به اشک فکر کردن در مورد تمام شده است که قربانی و نه تنها در ارتش بلکه برای اینکه کسانی که در طول جنبش حقوق مدنی از ’60s و تمام شده است که تحمل توسط بسیاری از مردم تا این نقطه.’�

بحرانی در پاسخ به Brees’ اظهارات به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی از عمده ورزشکاران حرفه ای از جمله لس آنجلس لیکرز’ LeBron James و پرستاران ایمنی مالکوم جنکینز.

جنکینز بود Brees’ هم تیمی زمانی که پرستاران برنده سوپر جام در فصل 2009, اما صرف گذشته شش فصل با Philadelphia Eagles قبل از بازگشت به نیواورلئان این offseason.

Brees گفت: او از کسانی که در اعتراض به خشونت پلیس اما که او را نمی بینیم سرود ملی به عنوان انجمن مناسب برای آن است. در سال 2017 Brees شرکت با تیمی که زانو قبل از سرود ملی اما پس از آن ایستاده بود در اتحاد زمانی که این سرود پخش شد.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de