نفت برنت در سیبروک نمی خواهد سفر با Blackhawks برای پلی آف

شیکاگو-Veteran defenseman برنت سیبروک نمی خواهد بازی برای Chicago Blackhawks در NHL برگشتی پس از احساس خوب به اندازه کافی زیر سه عمل جراحی.

35 سال تحت دو عمل جراحی هیپ و شانه راست عمل جراحی در پنج هفته span اوایل این سال است. او در اصل برنامه ریزی شده به دست پنج تا شش ماه اما امیدوار به آماده شدن برای از سرگیری این فصل است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œMy تمرکز اصلی بود که از آمدن به اینجا را به بازی و ببینید که چگونه احساس کردم و به سرعت به عنوان سریع که من می توانم’� سیبروک در روز جمعه گفت. ‘œI فقط احساس نمی راحت و در عین حال – به عنوان راحت به عنوان من می خواهم به احساس می کنید بر روی یخ.’�

سیبروک بخشی از شیکاگو جام استنلی-تیم برنده در سال 2010 2013 و 2015. او امضا در حقوق و دستمزد-درپوش آمار تقریبا 7 میلیون دلار برای چهار فصل.

سیبروک صحبت Blackhawks مدیر کل استن بومن و به این نتیجه رسید که آن را نمی خواهد احساس را برای او به یک نقطه در 31 بازیکن در فهرست. این تیم باید ارسال کنید که فهرستی از آن 52 نفر سفر به کنفرانس غرب مرکز شهر ادمونتون, آلبرتا دیر جمعه.

‘œI آمد در اینجا آماده به بازی و تاثیر,’� سیبروک گفت. ‘œI بسیار هیجان زده هستم با راه می رفت. من بسیار هیجان زده هستم با راه احساس کردم.’�

سیبروک محدود بود به سه گل و یک کمک در 32 بازی این فصل است. در 1,114 NHL به طور منظم فصل بازی کرده 103 اهداف و 361 کمک برای 464 امتیاز.

___

برای اطلاعات بیشتر AP NHL پوشش: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de