برایان Bourgault در رفتن نگه می دارد. خواننده و ترانه سرا و گیتاریست سابق تشخیص داده شد در سال 2005 با شارکوت-ماری-دندان بیماری یک اختلال ارثی به نام بعد از سه پزشک که برای اولین بار در توصیف این بیماری است. پس او سرنوشت ساز تشخیص Bourgault که در اواخر چهل سالگی را تجربه کرده است وخامت مداوم از عضلات و اعصاب و با وجود از دست دادن بسیاری از عملکرد اندام خود را ادامه داده است به انجام زمانی که ممکن است و ایجاد بسیار قانع کننده موسیقی است.

پس از اولین 2018 آزادی نوعو 2019 پیگیری LP بدون شماکه خستگی ناپذیر Bourgault است دوباره با یک تازه EP درمانکه قطره این جمعه, مارس 13.

Westword با Bourgault برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در آخرین دسته ای از آهنگ.

Westword: خوشحالم خوشحالم که شما هنوز هم در آن…

برایان Bourgault: آره مهربان بود و مرتب از من ورود مجدد به موسیقی پس از چند دهه از بازی نیست. عالی بود و پس از آن انتشار من رفت و برگشت به طور منظم به نوشتن مواد. پس از انتشار نشان می دهد هر چند من تا به حال زمان سخت رزرو کنسرتهایی چون بچه ها که من با بازی در این آلبوم تمام شد در پروژه های دیگر. پس از آن سخت بود برای قفل کردن خرما. من زخم تا با قرار دادن یک آگهی در Craigslist در بر داشت و یک درامر و نوازنده بیس و گیتار بازیکن به بازگشت من برای نسخه بعدی بدون شما که ژوئیه گذشته. من واقعا خوشحالم که با آلبوم, بیش از حد, اما ما یک نشان می دهد و سپس همه چیز نوع fizzled از. نوازنده گیتار از نقل مکان به لس آنجلس. اجرای زنده ارائه بسیاری از موانع برای من.

چگونه می توانم شما همچنان به ضبط و انتشار این همه باور نکردنی موسیقی ؟

من مخلوط و استاد من پروژه های خود در خانه است که سرگرم کننده است و کمک می کند که کاهش در زمان استودیو. من خیلی خوب در آن است. من تقریبا فلج شده از آرنج به پایین اما من آن را با دو دست. من دست راست در بالای ماوس و مجموعه دست چپ من در بالا از راست و اعمال کمی فشار را کلیک کنید.

اجرای زنده به نظر می رسد مانند یک درب آن قفل شده است و در حال حاضر, اما آنچه که من می توانید انجام دهید این است که نوشتن, ضبط و انتشار آهنگ ها. من نمی نیاز به هر کس دیگری برای انجام این کار است. بنابراین این چیزی است که من با تمرکز بر روی در حال حاضر. اگر من چیزی یاد گرفته باشم از همه این است که من می خواهم به جای رفتن را از طریق درب که باز به من به جای استفاده از تمام انرژی من در تلاش برای پا زدن کردن درب های قفل شده است. به انجام زندگی می کنند من واقعا نیاز مردم است که می تواند به پروژه من در اولویت است.

شما تا به حال برخی از نوازندگان با استعداد فوق العاده خود را در گذشته ثبت کردند. این است که هنوز هم در این مورد ؟

آره. من ثبت شده درمان با تقریبا همان گروه من شده است با استفاده از تمام همراه است. صف شامل کارل Sorenson (درامز) و جان Grigsby از Gregory Alan Isakov گروه نقش باس در این یکی. آن بچه ها با هم یک بخش ریتم. آدم Bodine و B3 و جیمز Dumm نقش گیتار. اسلاید خود بازی تبدیل به یک امضا صدا صدا برای بسیاری از این آهنگ ها. او یک بازیکن بزرگ است.

این EP جدید در رگ های خود را به آخرین نسخه از نظر سبک موسیقی?

من تقریبا فقط نوشتن آهنگ ها بدون فکر کردن بیش از حد در مورد آنچه که سبک و نوع من آن را انجام می دهند اما این رو برخی از همان روح و پرتاب به عقب R&B به آن احساس است که من تا به حال بر روی چیزهای دیگر. شما همچنین شنیدن پژواک از پینک فلوید و برخی از راک کلاسیک, vibes, بیش از حد. جیمز نقش برخی از باور نکردنی منجر قطعات. من ترتیب آهنگ من به خوبی قبل از ضبط آنها را به قطعات گیتار که من واقعا از قبل ترتیب می توانید موسیقی را در جهت های مختلف. نیز وجود دارد بسیاری از کلید ها و شاخ وجود دارد. این همه ثبت شده در Mighty Fine Productions با جان میسی مهندسی. ما می خواهم قرار دادن آهنگ در استودیو و پس از آن من می خواهم فایل های صوتی با من به طوری که من می تواند به ویرایش و ترکیب آنها را. من همچنین می توانید برخی از خواننده ضبط در خانه من. این EP جدید در مجموع از شش آهنگ که تمام شد ثبت شده در یک روز است. و بله, آن را تقریبا در همان ورید.

چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد جنبه های کسب و کار انتشار خود را کار می کند ؟

وجود دارد بسیار موسیقی در حال حاضر. من فکر می کنم تعدادی از آهنگ های جدید منتشر شده Spotify در هر روز در حدود 42,000. مردم انتشار بسیاری از تک آهنگ در حال حاضر بیش از حد. این باعث می شود آن را واقعا سخت به عنوان یک هنرمند. همه از این فن آوری جدید است که به خاطر آن حذف واسطه پس هیچ gatekeepers کنه. اما آن را تقریبا غیر ممکن است را به هر گونه پول در جریان است. وجود دارد برگو و برایان Bourgault ایستگاه در پاندورا است که به نظر می رسد به گرفتن برخی از توجه است. فن آوری های جدید است که برای گرفتن آهنگ های خود را در خارج وجود دارد, اما آن را نیز نوع را به یک مربع که در آن شما باید تور و بازی shitload را نشان می دهد و باید واقعا سرد کالا برای فروش. و با ناتوانی جسمی من رقص در ون و رفتن بر روی تور و بدون جدی پشتیبانی سیستم در محل.

می تواند به من به شما بگویم کمی در مورد آهنگ های جدید خود را?

آهنگ عنوان”درمان” است چیزی است که من لگد زدن در اطراف برای یک بیت. Lyrically آهنگ من از نوع سودا. از “درمان” که این آهنگ اشاره به عشق است. “چگونه می خنده ؟ چگونه می توانم شما آواز خواندن ؟ چگونه شما انجام هر چیزی ؟ ” یک تکرار خط در آن است. این یک اشتیاق آهنگ. این خواننده است که اعلام تمایل خود و نیاز به کسی. که می تواند درمان است که همه ما در حال جستجو برای. که تم می آید تا در برخی از آهنگ های دیگر در آن وجود دارد بیش از حد. من هم لمس رفتن پس از یک رویا و نیاز به عشق آنچه شما انجام دهد. من لازم نیست به صرف مقدار زیادی از پول سفر مانند برخی از مردم و خانه آوردن سوغاتی از تعطیلات من. من صرف پول در ساخت موسیقی آن است که یک فرم از سفر برای من. من در ساخت موسیقی سوغاتی. در نهایت این خاطرات است که من برای خودم که ممکن است در نهایت چیزی است که مردم دیگر را می خواهید بیش از حد.

درمان قطره در تاریخ 13 فوریه در جریان خدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su