سالت لیک سیتی (CBS محلی) — دانشگاه بریگهم جوان می گوید: “از همان عاشقانه رفتار” است که هنوز هم مجاز در محوطه دانشگاه بسیار مخربی امید LGTBQ دانش آموزانی که به فکر آنها می تواند بیشتر باز پس از تغییرات به افتخار کد در ماه گذشته.

فقط دو هفته پیش, تجاوز به دانش آموزان در BYU بودند تشویق بعد از مدرسه حذف یک بخش در آن افتخار کد که ممنوع “همجنسگرا رفتار است.”

اما در یکشنبه کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران که صاحب دانشگاه ریخت و آب سرد در جشن های خود را پس از آن روشن است که در رابطه عاشقانه رفتار است که هنوز هم “سازگار نیست” با BYU اصول.

“استانداردهای اخلاقی کلیسا را تغییر دهید با انتشار اخیر از کلی دیت یا به روز رسانی افتخار کد” نوشت: Paul V. Johnson, کمیسر کلیسا سیستم آموزشی. “هم جنس رفتار می تواند منجر به ابدی ازدواج و بنابراین سازگار با اصول گنجانده شده در کد افتخار.”

صدها نفر از دانش آموزان ملاقات در پردیس چهار بعد از ظهر چهارشنبه در اعتراض به, نامه, نشانه برگزاری چنین به عنوان “عیسی مسیح گفت: عشق همه” سالت لیک تریبیون گزارش داد و شعار “اجازه دهید همه دانش آموزان امروز است.”

بخش “همجنسگرا رفتار” حذف شد از کد افتخار به “ایجاد یک استاندارد برای همه CES موسسات است که سازگار با تازگی منتشر کلی کتاب از کلیسای” کوین Utt مدیر افتخار کد دفتر و نوشت: در یک پست در وب سایت مدرسه.

کد قبلا ممنوع “همه اشکال از صمیمیت فیزیکی است که به بیان همجنسگرا احساسات” سی ان ان گزارش شده است. اگر زوج دیده می شد بغل کردن, دست در دست, بوسیدن و یا آشنایی در, آنها می خواهم خطر نکردید و می ترسید افتخار کد دفتر و همچنین به عنوان مجازات در کلیسا و یا اخراج از مدرسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de